Jump to content

Jautājums vientuļiem cilvēkiem :))


kaaposts1
 Share

Recommended Posts

alusbundza
pirms 2 stundām , PlayingTheSaint teica:

Ja pirms pirkšanas netiek ieguldīti resursi vēlamā objekta izpētē, tad tas ir pelnīti un diagnoze.

kādi resursi?, tā pat ir skaidrs, ka psrs laika paneļnieki drīz nobruks, un tādā pirkt dzīvokli ir naudas izšķērdēšana

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Dažādi ir tie PSRS paneļnieki, ir aizdomas, ka daži stāvēs ilgāk kā pirms 10 gadiem celtie projekti... 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau mūsu celtnieki ar algu 4k tās atjaunos vai uzcels - es uz viņiem paļaujos!

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , snukurins teica:

ja es atceros savus izdevumus tajā laikā ar 120Ls algu pret tā laika izdevumiem tad gribas atpakaļ

Es jau saprotu, ka foruma trollim tāpat nav jēgas atbildēt, bet - cik tad palika pāri? Pat, ja vispār zero izdevumi, tad ar visu atlikumu lielākā daļa bija pilnīgi nabagi tajos laikos. Lai nopirktu parastu veļasmašīnu, bija jāņem līzingā uz 2 gadiem. Tagad, ja ir normāla alga, ieej veikalā un nopērc 7 gabalus, katru savai dienai kaut vai.

Link to comment
Share on other sites

Lai meklē rokā to darbinieku, kurš tikko aizgāja, un piedāvā viņam abpusēji izdevīgu darba turpināšanas līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Kas pa darbu? Bieži tā pieredze uzlikta lai atsījātu tos vājākos un necenstos pat sūtīt cv. Ja katastrofāli trūks darbinieku tad arī pievērs aci uz to punktu, un tā arī bieži ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Smieklīgi ir domāt ka tagad paliek pāri.

paliek, paliek. visiem nevar palikt pāri. ir jābūt līdzsvaram

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , snukurins teica:

Smieklīgi ir domāt ka tagad paliek pāri.

Ņehuj ātros kredītus ņemt :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Tuubijs teica:

Ņehuj ātros kredītus ņemt

Skatoties, kam ņem - ja tikai tāpēc, lai iepirktu svaigāko/populārākā telefonu vai pat kaut kādām sporta čībām, tad fuj, ja tas ir cilvēks ar maziem ienākumiem, un kaut kas steidzami jāremontē mājās, un nav to brīvo līdzekļu, tad cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

jo vairāk nedrīkstot prasīt.Ritīgi centīmnieki.

 

Jep viņi tā dara, man patēriņš bija paņemts priekš studijām pēdējā gadā, jo pirms tam nevajadzēja nekādu studējošo kredītu. Kad bija saistības ar patēriņu un Swed, tad man vēl ievajadzējās patēriņu no Swed, bet Swed uzmeta, bet Citadele deva, neskatoties kam man jau ir patēriņš swed. Attiecīgi risinājums vienkāršs algu pārnesu uz Citadeles banku un ar Swed nečakarējos :) 

Labots - staylez
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

paldies @latscrap par centību. Patinu pedējos postus un vēl paspiedu patīk, jo vienam postam pogas "ļoti patīk" ar vairāk punktiem nav. 
 

Par ko bija topiks, lūdzu? :D

 

Tas ir interesanti uz ko pasaule tagad vispār virzās. 

Jo labu meistaru daudzās jomās paliek aizvien mazāk, tiešām labu, ar domu (pārzin teoriju, lasa un ievēro instrukcijas, orientējas materiālos cenšas izvēlēties kvalitatīvus, ievēro darbu tehnoloģiju, strādā un plāno disciplinēti un godīgi.) jo 95% pakalpojumu saņēmēju vēlas "lētāk, ātrāk un lai "ir ok" , un pat neatšķirtu labu darbu no sūda haltūras. 
Otrs - labi strādāt, būt gudram - ir par maz! Ir jāmāk sevi pārdot. Savādāk rodas naidīgi speci kuri visu saprot, bet nikni sēž bez klientiem un naudas jo nav pratuši sevi pārdot un vienlaikus dusmojas uz idiotiem kas uz urrā halturē un smeļ naudu. 

Un galu galā tirgus, pircējs nosaka kam būt un kam nebūt. Diemžēl pircējs nav gudrs.  To daļēji regulē EU vai vietēja likumdošana. Bet nu piemēram:

man kautkur mētājas kādos 80gados r-eiropa ražots 2kW gaisa sildītājs (pūtējs). Dizainīgi brutāls, bet pilnīgi dzīvs vēl šodien. 

 

Sēdē'ja somijā cilvēki ražoja, ievēroja visādas drošības u.c. normas,  maksāja inžernierim u.c. algas, sanāca padārgs bet labs produkts. 

 

Tad ķīnieši taupot uz visu uzražoja ko līdzīgu 10x lētāk, un pircējs izvēlējās pēdējo. Tas nekas ka tā china versija pa laikam aizdegas un iglāk par pāris gadiem nekalpo. 

Bet labam ražotājam apjoms krīt, un pašizmaksa aug. Ja piemēram, nez, 1995 gadā labu sildītāju varēju nopirkt par relatīviem 30 euro un ķīnas bŗinumu par 12, tad tagad to labo būs jāmeklē nez kur, ok paskatījos:

 

2kw pūtējs lētākais 7,45 euro LV aio.lv

tās pats tikai "swiss design" tāds glīts 60-80 tur pat. cik viņš iekšā nopietni sabūvēts, kas zina. Paša pieredze ar Swiss dārgo gaisa mitrinātāju ir ne-visai laba. 

 

Lielie ražotāji savu produktu promotešanai cenšas izglītot projektētājs, pasniedzējus, inženierus, būvniekus, projektu attīstītājus,

 

bet vispār tā tendence ir interesanta ne visai tīkama. 

ko es gribēju teikt?
nezinu. 

nu nauda, laime, veselība, dzīves apstākļi, nāk no paša prasmēm UN attieksmes. 

 

Sabiedrība ar alko, tv, u.c. atkarībām, patēriņa kredītiem, ir izdevīga citai sabiedrības daļai, jo mazāk lecas un strādā letāk, jo katru mēnesi atkarīgi no algas lai visus maksājmus veiktu.

 

Vai pret to vajag cīnīties - nezinu. Vidējais LV balstiesīgais ir diezgan baiss - tas gan. 
 

labi jāiet strādāt, rēķini gaida ?

 

PS atvainojat, ka te rakstu, neesmu vientuļš cilvēks

Labots - Usins
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...