Jump to content

TA, jeb ikgadējā tehnisā apskate

Recommended Posts

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Spox

24

• snukurins

20

• Stasss

19

• vvv

9

Top Posters In This Topic

Popular Posts

4 -  uzreiz  tolmets savāc no pacēlāja ?

Mana pieredze ar miglām: 1) 2017. gads - miglas lukturi vietā, bet nedeg (viens reflektors sabiris). Servisā izņēma pogu salonā, ielika zaglušku (teicās, ka šādi var izslīdēt). CSDD neprasīja ieslēg

Laukos ja uz tausta eļļu nemana, tad meklē pa servisiem garāku taustu...

Posted Images

pirms 1 stundas , Spox teica:

Davai konkrētus piemērus, kur tev nepamatoti 8l hummeram

Tak runa nav par tādiem mēsliem kā ,,āmurs,, bet gan par ZIL130.Un runa nav par krāna staipīšanu bet gan par darba efektivitāti.

Re, turpat no Stasss linka, lapā par maksājumiem:

https://www.csdd.lv/transportlidzekla-norakstisana-vieglie-auto-kravas-auto-lidz-3-500-kg-tricikli-vai-kvadracikli/maksajumi

Citēt

Norakstot transportlīdzekli, transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis nav jāmaksā.

Tātad nav tagad jāmaksā nodoklis nododot mašīnu šrotā.

Pirms 3 minūtēm , Spox teica:

@vvv Tev ir starpība cik maksā degviela?

Protams, ka ir. A kas?

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Tak runa nav par tādiem mēsliem kā ,,āmurs,, bet gan par ZIL130.Un runa nav par krāna staipīšanu bet gan par darba efektivitāti.

Kāda tieši ir darba efektivitāte ar viņu? Tu ar viņu pārvietojies pa koplietošanas ceļiem?!

• Slikti! 1
Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Protams, ka ir. A kas?

Kāda tieši starpība? Skaties uz cenu un domā vai šodien iet uz darbu ar kājām vai braukt ar mašīnu? Vai šovasar aizbraukt uz jūru ar mašīnu vai ar riteni atkarīgs no degvielas cenas? Pastāsti, lūdzu kā tieši tevi ietekmē degvielas cena. :)

• Slikti! 1

Es tagad laikam iebraucu..

Laikam itkā sanāk, ka transportlīdzeklis nevar būt vienkārši norakstīts un stāvēt garāžā, lai parādītu mazbērniem..

Bet tam es neticu. Jā, CSDD to varbūt nesludina, bet tās domāju ka ir muļķības.

Aizbraucu uz CSDD, pasaku, ka man tā vāģa vienkārši vairs nav.. Ko es tagad, piedzemdēšu viņu? Vai arī turpināšu nalogu maksāt? Nez, bet šaubos...

Es netā uz ātro neatrodu. Domāju ka jāuzzvana darbalaikā šiem un jāuzjautā kā ir-  2018.gadā teiksim septembrī izgāju apskati, samaksāju nodokli par visu 2018.gadu. Šogad (2019.) augustā nošķīlu automašīnu un gribu vest uz tolmetu, man ir kaut kāds nodoklis jāmaksā? vai es es 8 mēnešus novizinājos bez ceļa nodokļa un kā kompensāciju par auto zaudējumu, csdd man atlaiž parādu par šo 8 mēnešu koplietošanas autoceļu nodokļa parādu :D

• Slikti! 1
Pirms 23 minūtēm , Spox teica:

snukurins, kam tas ir izdevīgi, ja jau tiek stimulēts? Kam ir izdevīgi nemaksāt nodokli|?

Atkal nesaprati.stimulēts tiek nodot vecas mašīnas lūžņos.Nekāda sakara ar nodokli,apmēram pirms 10 gadiem 100 negudrie lēma ka tam tā ir jābūt jo vecas mašīnas esot nedrošas.

pirms 1 stundas , Spox teica:

Varbūt arī tas likums jāpalasa, ka cik km rādiusā ap savu īpašumu nevajag nekādas apskates vai nodokļus?

Varbūt vajadzētu saprast ka īpašums mūsdienu Latvijā nav kvadrāts 100x100 metri bet gan 20 kvadrātkilometri kur krustām šķērsām pa vidu ir desmitiem citu īpašnieku.

Pirms 10 minūtēm , Spox teica:

Domāju ka jāuzzvana darbalaikā šiem un jāuzjautā kā ir

Man šķiet, ka viņu info tālrunis arī brīvdienās atbild. Kaut kā atceros, ka tiku šos svētdienā sazvanījis.

Pirms 16 minūtēm , Spox teica:

Kāda tieši starpība? Skaties uz cenu un domā vai šodien iet uz darbu ar kājām vai braukt ar mašīnu? Vai šovasar aizbraukt uz jūru ar mašīnu vai ar riteni atkarīgs no degvielas cenas? Pastāsti, lūdzu kā tieši tevi ietekmē degvielas cena.

Ko tur stāstīt. Nebraukāju es daudz, degvielas cena neietekmē manus braukāšanas paradumus. Bet, ja, piemēram, man pa ceļam sanāk Siguldas Neste (tur esmu ievērojis tradicionāli zemākas degvielas cenas kā citur), tad piepildu Siguldas Nestē pilnu bāku, ar par kādiem pāris centiem lētāku degvielu kā citās Nestes tankštellēs. Vobšem, nav tā, ka neskatos uz degvielas cenām, skatos, tad, laikam, sanāk, ka ir starpība.

To ka viņas ir nedrošas piekrīt ne tikai tās 100 galvas, bet vēl apmēram 70% tikai Latvijas iedzīvotāju, nerunājot par pasauli. Tu dzīvo savā pasaulē un tavi uzskati neatbilst citiem, tad kam īsti ir taisnība? :)

Un kā tieši tiek stimulēts? Paceļot nodokli? Un nezinu gan, ir zināmas mašīnas kuras ir  jaunākas un nodoklis ir lielāks, nekā vecākām mašīnām.

Pie tam tu par ko strīdies? Par to ka nedrošas? par to ka lieli motori? par to ka maz km nobrauc? 

JĀ, es nevaru tevi saprast, kad katrā atbildē ir cits un manuprāt nesaistīts teksts!!!!

• Slikti! 1
Pirms 23 minūtēm , Spox teica:

Vai šovasar aizbraukt uz jūru ar mašīnu

Par šito var domāt tikai tie kam ,,āmurs,, ir mašīna.Mums tādu problēmu nav,uz jūru neviens nebrauc.

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Par šito var domāt tikai tie kam ,,āmurs,, ir mašīna.Mums tādu problēmu nav,uz jūru neviens nebrauc.

a tiem kas dzīvo Bauskā un ir 1.4D un gribas uz jūru? ko tieši man darīt? pārvākties pie tevis vai pirkt āmuru? jeb izslēgt sev to prieku kā jūra?

• Slikti! 1
Just now, Spox teica:

To ka viņas ir nedrošas piekrīt ne tikai tās 100 galvas, bet vēl apmēram 70% tikai Latvijas iedzīvotāju, nerunājot par pasauli

Tālāk mēs varam nediskutēt jo tas ir pilnīgs sviests.Sevišķi ja runā par pasauli.Tur joprojām var dabūt kūcpakaļā auto no pagājušā gadsimta sākuma.

Otrkārt izdzirdot vārdu ,,drošība,, man gribas vemt.Nevajag mums te nekādas drošības.Staigajiet kaskā savā Rīgā.

ai, ai, ai @vvv- vienā tekstā- ''Protams, ka ir'' otrā tekstā ''degvielas cena neietekmē manus braukāšanas paradumus'' :)

Ja ir pa ceļam un var ieekonomēt pielejot pilnu bāku ir ok, ja zini cik maksā degviela :D Un cik uz pilnu bāku ieekonomē 2€? JA pa ceļam ok, bet ja nē, tad tam ne tikai nav jēga, bet arī minusi :D

• Slikti! 1
Pirms 2 minūtēm , Spox teica:

otrā tekstā ''degvielas cena neietekmē manus braukāšanas paradumus''

Man vismaz neietekmē.Pat nezinu cik ;šamā maksā tagad.

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Varbūt vajadzētu saprast ka īpašums mūsdienu Latvijā nav kvadrāts 100x100 metri bet gan 20 kvadrātkilometri kur krustām šķērsām pa vidu ir desmitiem citu īpašnieku.

Tieši tā!!!! Palasi likumu!!! Kāds vispar sakars ar 100x100m2 ?!? Runa ir par tavu īpašumu un rādiusu ap to! Pamēģini ne tikai visu nolikt, bet arī palasīt, varbūt nav tik traki ;)

Just now, snukurins teica:

Man vismaz neietekmē.Pat nezinu cik ;šamā maksā tagad.

Es nekad neesmu zinājis ;)

• Slikti! 1
Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Ko jūs te dzenat?

Cilvēks nezin ar ko braukt uz jūru kamēr citiem auto ir tikai darbam.

Pirms 1 minūtes , Spox teica:

Es nekad neesmu zinājis ;)

Te nu es nevaru palīdzēt..............

Just now, snukurins teica:

Cilvēks nezin ar ko braukt uz jūru kamēr citiem auto ir tikai darbam.

man auto pat darbam nav, bet ritenis ir priekš svētdienām ar ko uz baznīcu braukt. Ģimene kauc pēc jūras, bet autobuss dārgs :(

• Kādas šausmas! 1
Pirms 12 minūtēm , Spox teica:

Tu šo kam adresēji?

nu tiem kam gribas droši

Pirms 11 minūtēm , Spox teica:

man auto pat darbam nav,

nu tad jau tev nesaprast kā var strādāt bez auto ja tev līdz jāvadā kaudze štrumu un matereālu.

Pirms 49 minūtēm , Spox teica:

Tu ar viņu pārvietojies pa koplietošanas ceļiem?!

Nu bet par kurieni tad vēl?Kā pēc tavām domām piemēram graudi no novietnes pavasarī nonāk laukā.Varu pačukstēt pa draugam,tas nav ,,āmurs,, ar ko.ZIL130,GAZ 53,ZIL131,MAZ,KAMAZ.arī piekabes traktoriem ir pārsvarā pašizgatavotas.

Edited by snukurins
Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

nu tad jau tev nesaprast kā var strādāt bez auto ja tev līdz jāvadā kaudze štrumu un matereālu.

Te tu atkal kļūdies!!! Tev nesaprast kā var strādāt bez auto kad jāvadā štrumi līdzi!  Tev ir auto man nav. Štrumi ir abiem!

Tā kā tev nesaprast!!!!!

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Nu bet par kurieni tad vēl?Kā pēc tavām domām piemēram graudi no novietnes nonāk laukā.

Kādā attālumā? No Liepājas uz  Daugavpili? :D

• Slikti! 1
Pirms 4 minūtēm , Spox teica:

Te tu atkal kļūdies!!! Tev nesaprast kā var strādāt bez auto kad jāvadā štrumi līdzi!  Tev ir auto man nav. Štrumi ir abiem!

Nu skatoties jau kādi štrumi,ir atšķirība štrums pildspalva vai pāris saliekamās trepes,urbmašīnas,fleksis saliekamais galds un vēl viskas.Pat piekabe jāizmanto.

Edited by snukurins
Pirms 22 minūtēm , Spox teica:

ai, ai, ai @vvv- vienā tekstā- ''Protams, ka ir'' otrā tekstā ''degvielas cena neietekmē manus braukāšanas paradumus''

«Protams» bija atbilde uz jautājumu vai man ir starpība cik maksā degviela. Ir starpība. Ja degviela maksā mazāk, esmu priecīgs, ja degviela maksā vairāk, neesmu priecīgs, ja degviela maksātu ļoti dārgi, būtu bēdīgs... Bet degvielas cena neietekmē manus braukšanas paradumus. Braukāju es maz. Un vienādi maz, gan, kad degviela lētāka, gan, kad dārgāka.

Ko tu vēl nesaprati?

• Atbalstu 1
Pirms 21 minūtēm , vvv teica:

Ko tu te muģījies!

Tak tas ir populāri,muldēt un muldēt kamēr neviens neatcerās kāds bija jautājums.Saeimā un valdība tak tikai tā dara.Tam pat nevarētu traucēt tas ka tagad starpstāvu pārsedzes kritīšot zemē.

Edited by snukurins
pirms 2 stundām , Zoom teica:

Sanāk, ka esmu samaksājis 2018 - 2019 gada periodu? Maksā jau nodokli uz priekšu par nākamo gadu? Ja jā, tad kādā sakarā man būtu jāmaksā 2019. gada nodoklis, kurš tika jau samaksāts 2018. gadā?

Nodokli maksā par tekošo gadu,2018 gada pēdējā decembra darbadienā vēl maksā par 2018 gadu.Ja ir parāds par 17to tad arī to.Par 2019 gadu maksā sākot no pirmās janvāra darba dienas.Internetā protams vari maksāt arī 31decembrī  23 59 un 1janvārī  00 01.

Edited by snukurins

nesaprotu, kas traucē cilvēkus ieiet e-csdd un visu info redzēt.. :D

btw.. ir norakstīšana un ir noņemšana no uzskaites, kas ir dažādas lietas.. vienā gadījumā jābūt ir sertifikātam, ko izsniedz attiecīgie kantori, otrā faktiski nekas nav jādara.. i auto, i numuri tev paliek.. tik lietot nedrīkst..

• Patīk 1
  • Atbalstu 1