Jump to content

TA, jeb ikgadējā tehnisā apskate


matrixxxx
 Share

Recommended Posts

Just now, snukurins teica:

Cilvēks nezin ar ko braukt uz jūru kamēr citiem auto ir tikai darbam.

man auto pat darbam nav, bet ritenis ir priekš svētdienām ar ko uz baznīcu braukt. Ģimene kauc pēc jūras, bet autobuss dārgs :(

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

nu tad jau tev nesaprast kā var strādāt bez auto ja tev līdz jāvadā kaudze štrumu un matereālu.

Te tu atkal kļūdies!!! Tev nesaprast kā var strādāt bez auto kad jāvadā štrumi līdzi!  Tev ir auto man nav. Štrumi ir abiem!

Tā kā tev nesaprast!!!!!


Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Nu bet par kurieni tad vēl?Kā pēc tavām domām piemēram graudi no novietnes nonāk laukā.

Kādā attālumā? No Liepājas uz  Daugavpili? :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Spox teica:

ai, ai, ai @vvv- vienā tekstā- ''Protams, ka ir'' otrā tekstā ''degvielas cena neietekmē manus braukāšanas paradumus''

«Protams» bija atbilde uz jautājumu vai man ir starpība cik maksā degviela. Ir starpība. Ja degviela maksā mazāk, esmu priecīgs, ja degviela maksā vairāk, neesmu priecīgs, ja degviela maksātu ļoti dārgi, būtu bēdīgs... Bet degvielas cena neietekmē manus braukšanas paradumus. Braukāju es maz. Un vienādi maz, gan, kad degviela lētāka, gan, kad dārgāka.

Ko tu vēl nesaprati?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Sapratu :) man prieks, ka zini cik maksā degviela :D Bet jēga zināt to nav, jo tev varbūt gan vienlīdz labi, gan vienlīdz slikti, attiecīgi degvielas cena neko neietekmē :D

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, kas traucē cilvēkus ieiet e-csdd un visu info redzēt.. :D

 

btw.. ir norakstīšana un ir noņemšana no uzskaites, kas ir dažādas lietas.. vienā gadījumā jābūt ir sertifikātam, ko izsniedz attiecīgie kantori, otrā faktiski nekas nav jādara.. i auto, i numuri tev paliek.. tik lietot nedrīkst..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...