Jump to content

TA, jeb ikgadējā tehnisā apskate


matrixxxx
 Share

Recommended Posts

Izmeta mani ar 2, jo sadusmojās par nepiestiprinātu AKB.

Pieraskstīja vēl ugunjus, labais esot par augstu, un stars nepatīk.

Pielikumā bilde.

Vai tā ir, ka kreisais laakturis ir OK, bet labais spiid pa augstu ?

gaismas 2.jpg

gaismas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tu tak pats redzi ka labais apgaismes stara kūlis ir nedaudz augstāks.  

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Nja, likās, ka nevar būt otrādi. Laikam jābeidz zvēri ceļmalās baidīt, un jānoregulē gaismas.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau pierakstīja, tad tā ir. Ja nebūtu problēma ar aķi, tad gan jau palaistu tāpat.

Bet nu ar šitādiem sīkumiem parasti tiek uz vietas sarunāts, ka pēc pusstundas būšu atpakaļ ar novērstām problēmām, un viss kulē.

Link to comment
Share on other sites

Turpat varēji noregukēt.

 

Piebrauc ka baperis atdiras pret setu. Pielime augsejas linijas augstums atzimes no limlentes.

Atbtauc 5-8mm nost un skruve lai sakrit ar tam atzimem augstuma kaa iepriekss.

Viss

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 29 minūtēm , matrixxxx teica:

nepiestiprinātu AKB

kas tas i?

 

Ak dies, beidzot sapratu... Nu gan jums leksika.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Starp citu, esmu dzirdējis, ka par nenoregulētiem uguņiem tagad gāž ārā uzreiz, bez slimības lapas. Pats "pārbaudījis" neesmu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 1 stundas , snukurins teica:

Garaža galīgi nav līmenī.......

Tieši tā, pirms auto lukturu regulēšanas ir jāveic ēkas tehnisko apsekošanu un jāsagatvo vertikālos izpildmērījumus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Par akumulatoru bateriju nostiprināšanu jau baigi sen un strikti skatās. Tas tā, lai noliekot auto uz cepures, aķis nenokrīt uz haubes, ar visām no tā izrietošajām sekām.. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Mielestapa teica:

Tieši tā, pirms auto lukturu regulēšanas ir jāveic ēkas tehnisko apsekošanu un jāsagatvo vertikālos izpildmērījumus.

iepriekš vienmēr regulēju pret sienu. Arī, kad nomainu spuldzi, ir jāregulē, jo tomēr mazliet rāda savādāk. Ne reizi nav piesējušies pie manis regulētā. Vienreiz aizrādīja, ka vajag pārregulēt pēc servisa regulēšanas

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 18 minūtēm , Murlo teica:

Arī, kad nomainu spuldzi, ir jāregulē

 

Nekad neesmu regulējis pēc spuldzes nomaiņas, nekad neesmu par to izgāzts. Sābam H7 spuldzes izdega vismaz reizi gadā, ja ne pusgadā, nebija nekādu aizrādījumu. Tagadējam autiņam  "vecās" H4, tās izdeg reti.

Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin precīzi kā tagadīņās būs ar priekšējiem miglas lukturiem? Kaut kad lasīju, īsti nesapratu, bet trauksmes sajūta palika. Tur bij kaut kā tā – ja paredzēts, tad jādarbojas. Lieta tāda ka manam autiņam priekšejie miglas lukturi ir, bet jau no pirkšanas brīža tajos nav bijušas spuldzītes iekšā. Tā bija un nav bijusi vēlme ko mainīt šajā sakarā. Agrāk vienmēr bij tā – prasa ieslēgt priekšējās miglas un tad es saku ka tā ir vien butaforija un caur stiklu ir redzams ka spuldzīšu vietā ir tukšums. Baida ka tagad neliek tur kaut ko atjaunot, jo nav ne jausmas vai tur kopš pirkšanas brīža vispār kaut kādi vadi/savienojumi/luktura aizmugure ir kaut daļēji palikuši. Varētu sanākt baigās ziepes, ja tiešām piespiež tur visu atjaunot. Pluss visam tehniskās datums ir ap jaunogadu un ir arī paredzēts ikgada brauciens pa BY/RU. Aizpagājušo reizi centos iziet pirms laika tehnisko, dabuju pagaidu talonu (izlabot vairs nepaguvu, štrunta devēja atsaite uz piekari – pasūtot mēnesis jāgaida, dabuju no ķīniešu lauktehnikas rezerves daļām pats saskrūvēt, bet jau BY) un pārsteigumu uz robežas ka no valsts neizlaiž (dabuju apgriezties un naktī mest līkumu caur Viļņu, jo redz, leišiem nav tādu muļķīgu likumu kā mums). Baidos ka šogad atkal nesanāk kaut kāds sviests nelaikā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Ja miglas lukturi stāv, tad tiem ir jādeg. Un jādeg kā vajag, ar visiem stariem utt. Ja to nevari nodrošināt, tad uz tehnisko ņem ārā vispār.

Man bija stara problēma. Bija izplūdis ja nemaldos. Ņemu ārā, un pēc tehniskās visu sabāzu atpakaļ.

Un nevis būs, bet tas jau labu laiku tā ir.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man tie sūti ir vienkārši ar alumīnija kniedēm piekniedēti pie bampera lai maucot pa bedrēm negrab, anfas pusei vispār klāt tikt nevar – no augšas nesanāks, no apakšas ir veselas 2 pannas, kaut ņem āmaru un izsit tos stiklus, ja nu vien kaut kā caur arku parpalām var pielīst tuvāk, bet arī tur ir kaut kādi krāmi priekšā

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , VebKamera teica:

Nekad neesmu regulējis pēc spuldzes nomaiņas, nekad neesmu par to izgāzts. Sābam H7 spuldzes izdega vismaz reizi gadā, ja ne pusgadā, nebija nekādu aizrādījumu. Tagadējam autiņam  "vecās" H4, tās izdeg reti.

 

es arī neregulēju, līdz brīdim kamēr ielika uzreiz 2 apskatē.  Spuldze Osram. Teicu ka tūlīt par noregulēšu servisā, kas pie apskates ir.  X..й, neklausijās. 3 eur spuldzes regulēšana, darbs  5 min plus otrreizējā apskates iziešana. Kopā  pasākums ap 15 min un birka jauna logā par TA

 

 

Pirms 7 minūtēm , abi teica:

Man tie sūti ir vienkārši ar alumīnija kniedēm piekniedēti pie bampera lai maucot pa bedrēm negrab, anfas pusei vispār klāt tikt nevar – no augšas nesanāks, no apakšas ir veselas 2 pannas, kaut ņem āmaru un izsit tos stiklus, ja nu vien kaut kā caur arku parpalām var pielīst tuvāk, bet arī tur ir kaut kādi krāmi priekšā

aizkrāso, saki jauns dizains .

Izsitīsi stiklu-liks nomainīt.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , abi teica:

Man tie sūti ir vienkārši ar alumīnija kniedēm piekniedēti pie bampera lai maucot pa bedrēm negrab, anfas pusei vispār klāt tikt nevar – no augšas nesanāks, no apakšas ir veselas 2 pannas, kaut ņem āmaru un izsit tos stiklus, ja nu vien kaut kā caur arku parpalām var pielīst tuvāk, bet arī tur ir kaut kādi krāmi priekšā

Izfunktierē, kādā veidā viņus aizsegt. Nosedz ar kaut kādu plastmasas vāku. Iespējams, ka ies cauri ja vienkārši normāli aizlīmēsi ar izolentu. Piem. ja melns bampers, ar melnu izoleni viņus forši aizlīmē. Man sencim tāds variants gāja cauri.

Link to comment
Share on other sites

Tam modelim ir redzētas plastmasas "zagluškas" miglas lukturu vietās, vienīgi tas laikam ir rūpnīcas standarta bamperim prastākām versijām. Man ir kaut kāds ļoti bieži redzēts, bet, iespējams ???, ne rūpnīcas "obvess" visapkārt autiņam, tipo tjūnings. Varbūt var tādas "zagluškas" dabūt un pielikt, varbūt nē. Jebkurā gadījumā tas ar būs ohoho čakars.

Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka tur nav nekāda čakara. Nedaudz izdomas un brīva laika. Un lieta darīta.

Iemet bildi ar situāciju.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Stasss teica:

Ja miglas lukturi stāv, tad tiem ir jādeg.

Pirms 3 mēneši nekam nebija jādeg! 

Ja deg, tad gan staram jābūt pareizam! 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu - es gan miglas lietoju naktīs kad jābrauc..smuki grāvmales izgaismo...pilsētniekiem laikam Nevajag 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Ronalds teica:

Pirms 3 mēneši nekam nebija jādeg! 

Ja deg, tad gan staram jābūt pareizam! 

Tas izskatās ir kā kurā iecirknī, un atkarīgs arī no vērtētāja garastāvokļa. Kad dzinu pēdējā reizē, skaidri un gaiši pateica - vai nu saved kārtībā, vai nu izvāc ārā ar visām saknēm.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Ja miglas lukturi stāv, tad tiem ir jādeg

Tukša d*****a !  Ja deg, tad jādeg abiem, un pareizi. Ja nedeg abi, tad inspektors uzskata par dekoratīvu elementu, un nepievērš uzmanību jau gadus 4, ja nemaldos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Rainis teica:

Tukša d*****a ! 

Diemžēl tie *čibriki ir paši inspektori. Tehniskās esmu gājis ar lērumu braucamo. Un bieži ir arī nācies plēsties par to, ka viens inspektors kādā iecirknī runā vienu, cits turpat vai citur gvelž jau pavisam ko citu. Un it īpaši tas novērots uz vecajiem zēniem pirmspensijas vecumā, kuriem ir pilnīgi pajāt visas mūsdienu regulas, jo šiem takš vairs nekas neinteresē, kā tikai sagaidīt dembeli.

Link to comment
Share on other sites

Csdd kantora TA filiāle ar savu attieksmi prasās pēc likvidēšanas. Pat policijai nav tiesības bez atļaujas līst bagāžniekā, TA jaunie šmurguļi kauna neprot. Korumpētība un patvaļa. Mans novērojums- ja maiņas vecākais nonāk no saviem augstumiem, tad kāds ir jāizlaiž ar defektu, vai arī kāds jāiegāž. Man ir bijuši abi varianti

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Diemžēl tie *čibriki ir paši inspektori. Tehniskās esmu gājis ar lērumu braucamo. Un bieži ir arī nācies plēsties par to, ka viens inspektors kādā iecirknī runā vienu, cits turpat vai citur gvelž jau pavisam ko citu. Un it īpaši tas novērots uz vecajiem zēniem pirmspensijas vecumā, kuriem ir pilnīgi pajāt visas mūsdienu regulas, jo šiem takš vairs nekas neinteresē, kā tikai sagaidīt dembeli.

Tā tas bija un tā tas būs. Man izčakarēja prātu par turbotaimeri - vienam inspektoram izskaidroju, iebildumu nebij. Nākošajā gadā jau cits inspektors sāka bļaut, ka autiņš rūc, a stūre saslēdzas. Savukārt par dīzeļu gāzēšanu līdz galam daudziem tautiešiem būtu ko teikt, bet tas jau cits stāsts...

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Rainis teica:

Ja nedeg abi, tad inspektors uzskata par dekoratīvu elementu, un nepievērš uzmanību

Un ja jau tā, tad kāpēc nedegošu papildus uzstādītu bremžu lukturi aizmugurējā logā vai pārsegā neuzskata par dekoratīvu elementu, bet bez atkazna iemauc 2nieku? Kaut kā nelīmējas kopā??

Link to comment
Share on other sites

Ietekme uz drošību un vidi. Neko neizsakoši savārstījums. Ja kā labs cilvēks lūrēsi pretī braucošā pareizi noregulēta jās gaismās, tad tās tevi apžilbinās

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

nelīmējas kopā

Personīgi uzskatu. miglas lukturu neesamība nav nekas bīstams transportlīdzekļa lietošanā, bet bremžu lukturi ir vitāli svarīgs elements, ne jau par velti pie straujas bemzēšanas ieslēdzas arī avārijas gaisma jaunāka modeļa automašīnām.

Link to comment
Share on other sites

Man reiz piekodināja lai uz nākamo skati nomainu pagriezienlukturu lampas, jo esot fiziski nolietojušās. Sabijos, pārdevu vāģi, nopirku citu ar labām lampām ?.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 15 minūtēm , romajo teica:

Sabijos, pārdevu vāģi, nopirku citu ar labām lampām

Ar lampām ir domāts lukturis (luktura korpuss) vai tomēr tikai spuldzīte? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , _dunduks_ teica:

Ar lampām ir domāts lukturis (luktura korpuss) vai tomēr tikai spuldzīte? 

Spuldzes.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, romajo teica:

uz nākamo skati nomainu pagriezienlukturu lampas, jo esot fiziski nolietojušās

tās ir tās krāsainās, ar laiku paliek gaišas

 

 

 

Labots - alusbundza
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , romajo teica:

Spuldzes

Nu tad ieteiktu būt mazāk ironiskam un spuldzes nomainīt pirms tam pašam apskatot, cik tad dzeltenās krāsas uz stikla kolbas ir palicis. Tā dzeltenā krāsa ar laiku izdeg un lobās nost. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...