Jump to content

iesakiet jaudīgu e-pastu uzņēmumam


Kasp2
 Share

Recommended Posts

Uzņēmumam ir centrālais info@ e-pasts, ko vienlaikus apkalpo 5 darbinieki. Nepieciešams zināmu laiku saglabāt ienākošos un izejošos e-pastus, tādēļ inbox + sent kopā ir  100 tūkst vēstules 18 GB.

 

Lūdzu iesakiet sistēmu, kas pie šāda apjoma strādā raiti un nebremzē.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

KO ieteikt? Servera dzelzi, softu, tīkla ātrumu vai pakalpojuma sniedzēju????

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kasp2 teica:

Lūdzu iesakiet sistēmu, kas pie šāda apjoma strādā raiti un nebremzē.

Paši taisaties pirkt dzelžus?

Man ir zināmi vairāki kantori, kas izmanto Sigmanet e-mail hostingu. Maksā abonēšanu, nav dārgi un viss griežas pa smuko, līdz 50gigu pastkasītes. ( sigmanet.lv/e-pasts-un-hostings )

Nav vajadzīgas nekādas sistēmas, atkrīt dzelžu uzturēšanas problēmas un ne tikai..

Link to comment
Share on other sites

Gmail!

Savu serveri prieks 5 darbinieki nav jēgas! 

Man vienam klientam ir sigmanets, gļučī ik pa laikam. DKIM atslēgas nenodrošina.... Neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

Ja mana uzņēmuma admini lasa, un tur tiešām ir 5 lietotāji, nevis 5 admini, tad smejas pa zemi vārtīdamies par "jaudīgu" e-pastu.

Un tiešām 18GB? Man pie 3000 vēstulēm jau vienam ir ~5GB

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , versatile teica:

O365

lokāli 2 serveri ar storage un win srv + exchange uz abiem. ja grib droši un visu pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

Meklēju citu risinājumu, jo pašlaik ir maksas Gmail un Thunderbird IMAP uz Win 10 un bremzē tas viss pasākums.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 46 minūtēm , Kasp2 teica:

Meklēju citu risinājumu, jo pašlaik ir maksas Gmail  .... un bremzē tas viss pasākums.

 

Tad, visticamāk, meklē platāku interneta pieslēgumu vai jaudīgākus datorus.

 

Protams, arī konfigurācija var būt pie vainas - tīkls, IMAPs

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , VebKamera teica:

Protams, arī konfigurācija var būt pie vainas - tīkls, IMAPs

vot pasaki - ko gmailam un t-birdam un imapam var konfigurēt tādu kas ietekmētu veiktspēju un user experience?

(pirms x gadiem bija doma un apskatījos uz imap/tbird savu gmail account, nepatika.)

Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka ar ineta ātrumu un datou jaudām viss ir kārtībā.

T-birdam izmēģināti visādi uzstādījumi.

Gmail supports atbildēja, ka pie šī apjoma un 5 vienlaicīgiem useriem varētu būt problēmas, jo viens accounts esot domāts vienam userim nevis pieciem. VIņi iesaka pāriet uz collaborative inbox, bet tas nav izmantojams iekš t-bird.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kasp2 teica:

Thunderbird IMAP

Nafig? 

 

Gmail web interfeiss ir pilnībā lietojams un nekas tur nebremzē! 

Kam vajag taisīt sev problēmas dēļ imapa un Thunderbird???? 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 1 stundas , ervie teica:

vot pasaki - ko gmailam un t-birdam un imapam var konfigurēt tādu kas ietekmētu veiktspēju un user experience?

 

Dafiga bija lietas, kas jādara. Vajadzēja atrakstīties no All mail mapes, izslēgt online search, global search and folder indexer un tamlīdzīgi. Jārokas cauri thunderbird-gmail-imap-slow meklējumiem.

Bet visumā piekrītu, ka Thunderbird tieši ar Gmail IMAP draudzējas tā nevisai. Ar citiem IMAPiem man iet uz urrā, bez aizķeršanās, ar defoltajiem uzstādījumiem.

 

Pirms 4 minūtēm , Kasp2 teica:

Gmail supports atbildēja, ka pie šī apjoma un 5 vienlaicīgiem useriem varētu būt problēmas

 

Tas izklausās pēc: nav nekādas intereses par jūsu problēmām. Viņus var saprast - viņi nav plānojuši savu e-pastu visiem jocīgajiem pielietojuma veidiem.

Ja serveris var apkalpot 30 cilvēkus vienā uzņēmumā ar dažādām pastkastēm, man domāt, ka viņam nevajadzētu būt problēmai apkalpot 5 gab. ar vienu pastkasti. Tur jāuzkož kas par problēmu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, VebKamera teica:

zslēgt online search, global search and folder indexer

nu nez. es vispār darbā dzīvot nevarētu, ja nebūtu mailfolderis noindeksēts un search nedarbotos zibenīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...