Jump to content

ekskavators


kaspars5542
 Share

Recommended Posts

Labdien. Man ir Atlas 1604 ekskavators, taču ir raduses problēma. 
Kas varētu būt pie vainas ekskavatoram, ja brīdī kad tiek ievilkts uz iekšu cilindrs, kurš kustina kausu, ekskavatoram rodas liela slodze uz sūkni un traktors bezmaz vai noslāpst? Ar nevienu citu cilindru šādas problēmas nav. 
Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir nojausma kas ir pie vainas?
 

Link to comment
Share on other sites

Kā jebkuram mehānismam, var būt viss kaut kas. Iespējams pats cilindrs sabojājies, šļaukās kaut kas utt. 

Labāk tikrgo nost un pēc jaunu. 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kaspars5542 teica:

Labdien. Man ir Atlas 1604 ekskavators, taču ir raduses problēma. 
Kas varētu būt pie vainas ekskavatoram, ja brīdī kad tiek ievilkts uz iekšu cilindrs, kurš kustina kausu, ekskavatoram rodas liela slodze uz sūkni un traktors bezmaz vai noslāpst? Ar nevienu citu cilindru šādas problēmas nav. 
Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir nojausma kas ir pie vainas?
 

nenodstrādā aizsardzība

 

respektīvi kad cilindrs ir izspiests vai saspiets uz maksimumu, hidrosūknis turpina dzīt eļļu uz cilindru. Pieaug sistēmā spiediens un motors no slodzes slāpst nost.

Ja neslāpstu motors, tad tev būtu smuka hidroeļļas strūklaka ar lidojošiem metāla gabaliem. Skaties vai tev sadalītājs atver/aizver vārstu un eļļu laiž atpakaļgaitas maģistrālē uz eļļas tvertni

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tu ambīlis, vai kas? Ielikt linku uz draugaļām...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Daudzi BOOT biedri, starp citu, apgrozās tajā traktoristu grupā. rubb un Raimi ieskaitot. Un kas tur slikts galu galā?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
2019.08.20. , 11:05, kaspars5542 teica:

Labdien. Man ir Atlas 1604 ekskavators, taču ir raduses problēma. 
Kas varētu būt pie vainas ekskavatoram, ja brīdī kad tiek ievilkts uz iekšu cilindrs, kurš kustina kausu, ekskavatoram rodas liela slodze uz sūkni un traktors bezmaz vai noslāpst? Ar nevienu citu cilindru šādas problēmas nav. 
Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir nojausma kas ir pie vainas?
 

Sveiki man ir tāda paša problēma tikai  modelis 1704HD , 1993 gada vai kāds var pamest kādu ideju kas varetu būt pie vainas,es pats domāju kad ķerās kāds vārsts

 

Labots - Māris1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...