Jump to content

Audio ierakstīšana uz planšeti (android os)


defs
 Share

Recommended Posts

Nu ietaupīji, bet slikti darīji.  Ieteicu tev ņemt H4n un šo tikai kā lētāku variantu pieminēju.  Ar H4n visas tavas problēmas atkristu - kā teicu, pats esmu lietojis gan ar pulti, gan divām ģitārām, pie tam var rakstīt 4 kanālu režīmā (abi miķi, plus abas ieejas).

https://zoom-na.com/products/field-video-recording/field-recording/h4n-pro

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , raiviic teica:

Nu ietaupīji, bet slikti darīji.  Ieteicu tev ņemt H4n un šo tikai kā lētāku variantu pieminēju.

2019.08.20. , 17:07, raiviic teica:

  Pats filmējot lietoju šādu 

Var ņemt ko lētāku, piemēram šo.

 

?

 

un vispār ja cilvēks sāka ar jautājumu par 3 euro usb ext kartēm bet iegādājās šādu, tad ir jau gana pacēlis līmeni sākumam.  

 

pietam nav pazudis un sniedzis atsauksmi par rezultātu. 

Labots - Usins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sākumā nebija skaidrs, ko un cik nopietni vēlas ierakstīt, bet nu jau izskatās, ka pieeja visam nopietna un iegādātais verķis īsti neatbilst vajadzībām. Bet protams, labi ka ir interese, vēlme darboties. Ja lieta "aizies", varēs padomāt arī par nopietnākas tehnikas iegādi (pats jau arī ne uzreiz visu sapirku).

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , defs teica:

Ir tā,ka viņam augšpusē tā "Mic /ext in" ir ar baigo jūtību un visi līmeņi jāņem nost

Tur tiešām nav iespēja režīmus tai ieejai pārslēgt?

Link to comment
Share on other sites

Man rakstītājs ir pieslēgts pa taisno pie pults XLR izejas, tātad tur nāk nulles skaņas līmenis. Kā es to rakstekli dabūju pie normāla darba režīma gan esmu aizmirsis. Nu riebjas man visi tie deputāti un viņu bezjēgas muldēšana. Savulaik saregulēju automātisko pulti lai viss normāli. Tagad strādā sistēma un neko neztieku. Man arī ir aizdomas, ka varēja rakstītāju pārslēgt uz līnijas ieeju.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, Didzi, viss ir pareizi. Vienkārši pēc noklusējuma tur bija palicis auto level. izpētīju manuali kā ar roku var ieregulēt to līmeni. Un viss tagad ir normāli, paldies. Un var uzlikt arī wma formātu diezgan augstu izšķirtspēju,ka dažas minūtes paņem vairāk ka 100 MB. Tā kā aparāts nemaz nav slikts. Mēģinājums ar mikrofonu ierakstīt man nepatika,jo tiešām visi trokšņi ierakstās. Katrā ziņā šitas ir izmēros mazs,ko var iebāzt kabatā un paņemt līdzi jebkur, 1 bateriju komplekts uz 15 stundām paredzēts.

 

pielikumā fails. CD kvalitāte tā  nav, bet uz doto brīdi apmēram šitā iznāk.

pilsēta,kurā_piedzimst_vējš.wav

ledus_zieds.wav

Labots - defs
pielikums+ vēl viens fails
Link to comment
Share on other sites

Basi tākā pārāk daudz un liekas itkā pārbliezti. Nedzen uz to nolādēto MP3, konvertors arī var visu sjāt. WAV fails tak pie mūsdienu interneta ātrumiem sīkums vien ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A kāpēc dziedi tā it kā baidītos kādu  blakus istabā pamodināt? Vajag drošāk! Un vokālu skaļāk vajag. Un es vēl noņemtu vokālam apakšas zem ~80Hz, mazāk bubināsies...

Labots - saf
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

varbūt vēl kādam tēma ir aktuāla. iekš google play ir maksas programma,kas raksta audio uz android ierīcēm. programma raksta ari wav formātā, bet es šeit nevaru tik lielu failu pievienot, tāpēc to konvertēju uz mp3. novērtējiet. ja kādam ir interse, tad samekēšu un vairāk pastāstišu par pašu programmu.

2005622037_heisaopsaugis.mp3

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...