Jump to content

Audio ierakstīšana uz planšeti (android os)


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! Lieta tāda,ka  nepieciešama neliela konsultācija. Īsumā sakot, ir skaņas mikserpults un būtu nepieciešams veikt stereo ierakstu pēc iespējas labākā kvalitātē. Planšete Lenovo TAB 3 8, no pieslēgumiem ir tikai micro usb un austiņu izeja.. Kā noprotu, vispirms vajag meklēt adapteru,ko pievienot pie micro usb ,kam ir audio ieeja. Un varbūt ir kādi ieteikumu par audio ierakstu aplikācijām? Kad skatos aplikācijas google play veikalā, tur ir dažādas, ir arī par naudu. Vienkārši uz dullo mēģināt visu pēc kārtas nav saprātīgi, es domāju. Tāpēc jautājums gudrākiem cilvēkiem. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, tiešām ar OTG kabeli pat no Android telefona strādā ārējā skaņas karte. Nezināju, nav bijusi vajadzīga tāda izvirtība.

Domāju, ka šajā gadījumā nebūs svarīga pati aplikācija, ar kuru veiksi ierakstu. Aizdomas, ka arī bezmaksas varianti būs OK. Vairāk tagad padomā par skaņas karti, tā būs galvenā šajā pasākumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , ju teica:

tiešām ar OTG kabeli pat no Android telefona strādā ārējā skaņas karte

Tas ir atkarīgs kādi draiveri ir iešūti tajā telefonā! Var strādāt, var nestrādāt! 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

OTG kabeli biju senāk jau nopircis un nu esmu veiksmīgi pazaudējis. tā arī neizmēģināju, jo nebija ārējā skaņas karte. Tagad esmu nopircis ārējo skaņas karti, bet tai ir stereo izeja, bet mono mikrofona ieeja. Jāmeklē un jāpērk cita,kam ir stereo ieeja. Sobrīd būtu jāmeklē ārējā karte ar stereo ieeju un arī priekš android.

 

Labots - defs
Link to comment
Share on other sites

Ar ko šis atšķiras no tev jau esošās? 

Citēt

Microfon input: mono recording internal noise and no interference. Line in input: mono recording and no noise interference. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tas galīgi neiet kopā ar 

2019.08.18. , 15:06, defs teica:

ir skaņas mikserpults un būtu nepieciešams veikt stereo ierakstu pēc iespējas labākā kvalitātē.

Ko un kādam mērķim īsti plāno rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ir kaut kāds īpašs iemesls fetišam ar audio rakstīšanu uz planšetes? Nedabīgi grūti dabūt vai aizņemties datoru?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Tas galīgi neiet kopā ar 

Ko un kādam mērķim īsti plāno rakstīt?

bišķi ar mūziku nodarbojos. un planšete man jau ir. tāpēc šobrīd lētākais variants ir piepirkt klāt to karti. ir jau arī dārgākas,kam visādi efekti iekšā, bet man tie pat neinteresē.


pirms 1 stundas , VebKamera teica:

Ir kaut kāds īpašs iemesls fetišam ar audio rakstīšanu uz planšetes? Nedabīgi grūti dabūt vai aizņemties datoru?

dators man jau ir, bet planšeti vieglāk savakt visur līdzi,ja kas. tik pat labi planšetes vietā var izmantot telefonu-to kabatā .

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

Ar ko šis atšķiras no tev jau esošās? 

 

piedod, aprakstā nesaskatu,ka tur mono. tas,kas man ir,tam aprakstā bija teikts,ka mono, bet nebiju kārtīgi izlasījis, pirms pirku. es uzdevu to pašu jautajumu pārdevējam, vēl nav atbildējis.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tādu karti kaut ko vari ierakstīt, tā lai pats pēc tam pakluasītos kaut ko, kā tad tur gāja, bet nekam vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja runa par kautcik kvalitatīvu skaņas ierakstīšanu, tad skatītiesuz skaņukartēm pa trīnīti ir vienkārši smieklīgi. Gan jau pultij ir XLR izeja un tad pretī vajag skaņukarti ar simetrisko XLR ieeju. Rakstīt uz planšeti ir pilnīgi garām. Glaudāmā planšete ļoti labi der attālinātai skaņu pults vadībai, bet ierakstam ļoti neērta. Tak paņem kaut desmit gadus vecu laptopu un raksti ar normālu skaņu apstrādes programu pilnīgi bez bēdu. Lietots laptops uz XP logiem tagad neko nemaksā, bet stereo skaņu ierakstīs tik pat labi, kā jauns lapķeps pa bargu naudu. Vot ar ārejo skaņukarti gan vajag iespringt, tā noteiks ieraksta kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Iesakiet kaut cik normālu skaņas karti uz usb tā lai uz record būtu stereomix, tb lai iekšēji pārslēgtos kā iebūvētajai. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

Iesakiet kaut cik normālu skaņas karti uz usb tā lai uz record būtu stereomix, tb lai iekšēji pārslēgtos kā iebūvētajai. 

Jā, tieši tā-kāda ir laba skaņas karte? Rakstot iekš laptopa,man nav lineārā ieeja, bet mikrofona ieeja,kas taisa kaut kādu fonu. Tāpēc doma sākumā bija par ārējo karti. Par cik tajā kartē skaņa jaut tiek pārvērsta ciparos,tad , kura kaste tos ieraksta nav tik būtiski. Tas tāpat, ja fleškā glabājas ieraksts-nekāda starpība vai tas ir datora HDD.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Skatos tajā ekspresī,ka šitādi štrunti arī pieejami

 

https://www.aliexpress.com/item/33045485582.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.42072e0efvIJEV

 

tad vadu klāt no pults un failu var saglabāt izvēlētajā formātā.

 

 

te konkrēti pat vads komplektā https://www.aliexpress.com/item/33016239598.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.42072e0efvIJEV

Labots - defs
papildinājums
Link to comment
Share on other sites

Nevajag ne planšeti/laptopu, ne draņķīgu karti.  Pats filmējot lietoju šādu  - , ieraksta ļoti kvalitātīvi, no studijas kvalitātes WAV līdz vārgam mp3 pēc izvēles), ir iespēja pieslēgt gan pulti, gan papildus mikrofonus, gan ģitāru/sintiņu (viss ir darīts), kā arī ar esošajiem miķiem pareizi telpā izvietojot, var pietiekoši labi šo to ierakstīt.

Var ņemt ko lētāku, piemēram šo.

 Filmējot kamerā rakstām skaņu ar kameras miķi, vai ārējo, lietoju šo gan ar Canon, gan Sony, ir situācijas, kad neko citu arī nevajag, bet ja raksta atsevišķi - sinhronizējam skaņu un atkarībā no nepieciešamības, atstājam šo to no kameras rakstītā (aplausi, zāles reakcija, dejotāju kāju piesitieni), vai atstāja tikai tīro ierakstu. Viss elementāri izdarāms .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

*

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , aoma teica:

mēsls tu esi ieleja, mēsls, bet nu nevajag mums jaunus mūziķus, kamēr vecie nav apsprāguši, lai vai uz kādas kvalitātes jampampiņiem rakstītu.

neķer kreņķi, tev neviens neko neliks klausīties ;) nevajag satraukties.


1 stundu atpakaļ, Usins teica:

Tak rekur ieteica. Paņem kaut iepr, paaudzes lietotu. 

 

Paldies,nu jau par šo varētu padomāt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Nevajag ne planšeti/laptopu, ne draņķīgu karti.  Pats filmējot lietoju šādu  - , ieraksta ļoti kvalitātīvi, no studijas kvalitātes WAV līdz vārgam mp3 pēc izvēles), ir iespēja pieslēgt gan pulti, gan papildus mikrofonus, gan ģitāru/sintiņu (viss ir darīts), kā arī ar esošajiem miķiem pareizi telpā izvietojot, var pietiekoši labi šo to ierakstīt.

Var ņemt ko lētāku, piemēram šo.

 Filmējot kamerā rakstām skaņu ar kameras miķi, vai ārējo, lietoju šo gan ar Canon, gan Sony, ir situācijas, kad neko citu arī nevajag, bet ja raksta atsevišķi - sinhronizējam skaņu un atkarībā no nepieciešamības, atstājam šo to no kameras rakstītā (aplausi, zāles reakcija, dejotāju kāju piesitieni), vai atstāja tikai tīro ierakstu. Viss elementāri izdarāms .

 Tikko nopirku šito   https://www.masterfoto.lv/lv/mikrofoni/25683-Tascam-DR05-Linear-PCMMP3-Recorder.html

 

paldies!!! Tēmu varam slēgt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ju teica:

Iespējams, šī gada jēdzīgākā tēma :)

?  :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Usins teica:

Taisni neticami, ka autors tiešām ņēmis vērā sakarīgus padomus!

Tāpēc jau esmu šeit,jo meklēju kompromisu starp cenu un kaut ko,kas strādā.Paldies. Vai iespējams šeit audio pievienot? Tā varētu (kad saņemšu to štuku) ierakstīt skaņu kā strādā (piemēŗam, iedziedāt kādu dziesmu).


kam tu mauro.mp3


šitas ir ieraksts uzreiz datorā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , defs teica:

Vai iespējams šeit audio pievienot? Tā varētu (kad saņemšu to štuku) ierakstīt skaņu kā strādā (piemēŗam, iedziedāt kādu dziesmu).

 

Pirms 56 minūtēm , ju teica:

Iespējams, šī gada jēdzīgākā tēma dziesma :)

Sorry, Ju, ka palaboju Tavu komentu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vot, pie maza skaļuma mazliet fonē skaņas karte,kas ir datorā (kamēr vēl neskan un skaļums ir uzgriezts atskaņojot,kas ierakstījies), tāpēc arī šī tēma tapa.

Link to comment
Share on other sites

Strādaju es ar tādu Tascam. Reizi mēnesī ieraktu domes sēdi. Neko sliktu nevaru teikt. vienīgi jāseko, lai bača ieraksta laikā nenosēžas. Tad ierksts pagalam.  Mūziku rakstot vēlams kompresoru atslēgt, bet nezinu vai šim aparātam to var izdarīt. man pie balss ieraksta tas nav svarīgi, tapēc neesmu pētijis. 

Link to comment
Share on other sites

Klusām uz tel (paralēli liekot delu gulèt) noklausijos "kapēc"

 

Šādu mūziku pats neklausos, bet atbalstu par darīšanu. Vai vokālu nevajadzētu skaļāk pret ģitāru/sintezatoru? 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Didzis teica:

Strādaju es ar tādu Tascam. Reizi mēnesī ieraktu domes sēdi. Neko sliktu nevaru teikt. vienīgi jāseko, lai bača ieraksta laikā nenosēžas. Tad ierksts pagalam.  Mūziku rakstot vēlams kompresoru atslēgt, bet nezinu vai šim aparātam to var izdarīt. man pie balss ieraksta tas nav svarīgi, tapēc neesmu pētijis. 

Paldies, Didzi, noteikti tas ir labs padoms.


pirms 7 stundām , ju teica:

Ja vēl ar to echo un reverb tā nepārspīlētu ...

Jā, protams, tā ir detaļas, pie kurām jāstrādā.


pirms 17 stundām , Usins teica:

Klusām uz tel (paralēli liekot delu gulèt) noklausijos "kapēc"

 

Šādu mūziku pats neklausos, bet atbalstu par darīšanu. Vai vokālu nevajadzētu skaļāk pret ģitāru/sintezatoru? 

 

Vajadzētu skaļāk. Ir citas dziesmas,kur ir normāli, bet šeit ātrumā iemetu,kas pagadījās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , defs teica:

Ok, mana versija "Klusums pirms vētras" un "To jau nevar zināt kāpēc" enjoy

Nu neceļ.

Link to comment
Share on other sites

Jāņem no amazon .Zvanīju uz Latvijas veikalu,saka,ka nav uz vietas tas aparāts. Amazon ir https://www.amazon.co.uk/Tascam-Version-Dictaphone-Portable-Recorder/dp/B004OU2IQG/ref=pd_lpo_sbs_267_t_0?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=D4GPQGYRRH4QTDGK1DJA

 

varbūt vēl kādam interesē. Un free shipping uz Latviju, tikai kādu nedēļu jāpagaida.

Link to comment
Share on other sites

ja ko pirksi ieteiktu piemst klāst furry head uzreiz un kādu gumijotu kāju kur pašu diktofonu iekārtu. 

nu mūziķus jau nav jāmāca par tādām lietām, bet maz kas. 

https://www.amazon.com/Interface-Movo-Shockmount-Windscreen-32GB/dp/B07SM3PFZ9

 

rekur bildē viss ko vajag. tanīs šokmount neorientējos, bet, manuprāt, īpaši budžeta asptākļos grīda'/galds skanēs ļoti

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Usins teica:

ja ko pirksi ieteiktu piemst klāst furry head uzreiz un kādu gumijotu kāju kur pašu diktofonu iekārtu. 

nu mūziķus jau nav jāmāca par tādām lietām, bet maz kas. 

https://www.amazon.com/Interface-Movo-Shockmount-Windscreen-32GB/dp/B07SM3PFZ9

 

rekur bildē viss ko vajag. tanīs šokmount neorientējos, bet, manuprāt, īpaši budžeta asptākļos grīda'/galds skanēs ļoti

 

Paldies par ieteikumu. Es visu laiku domāju izmantot vadu no pults. un tad arī mazāk blakus trokšnu tiks ierakstā.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu kādā konfigurācijā tiks izmantos. ja kā ierakstī'tājs ne mikrofons tad viss pārējais jau vienalga. 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki vēlreiz. Esmu šodien pirms stundas saņēmis to rakstītāju,par ko augstāk runājām. Ir tā,ka viņam augšpusē tā "Mic /ext in" ir ar baigo jūtību un visi līmeņi jāņem nost uz minimumu. Risinājums varētu būt uzlodēt dalītāju no pretestībām,lai samazinātu to signālu uz ieeju.Man tikai jāiegādājas vēl viens  štekeris un tā ligzda,lai var smuki pieslēgties un mēģināt. Citādi skan apmēram šitā kā pievienotajā failā apakšā. Tas ir mp3 formātā. mazliet vēl klusumā vērojama šņākoņa, bet ir daudz labāk,nekā bija. Domāju,ka ar pretestību dalītāju varētu samazināt visu kopējo signālu,tad ar pulti padot lietderīgo vairāk virsū un šņākonis pazudīs.

dzelzgriezējs.mp3

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...