Jump to content

Minimālā pasūtījuma summa - 1A shenanigans.


Faustit
 Share

Recommended Posts

laikamTak
Pirms 18 minūtēm , ieleja teica:

vai visur vajag bakstīt savu karti

 

Tak kolēģim ir megadrošs risinājums norēķiniem internetā - fleška un linux. Pārējie visi ir idioti.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , CAP teica:

Pat prezervatīvs nav 100% drošs, bet visi kkā tomēr lieto ?

ups, es nelietoju... nopietni...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

bet visi kkā tomēr lieto

 

Pirms 6 minūtēm , laikamTak teica:

es nelietoju

Tātad biedra CAP apgalvojums arī ir pārspīlēts. :D

Link to comment
Share on other sites

Te vairāk bija domāts par lietošanu vispārīgi. Lietot vai nē, tā jau katrā izvēle, analoģiski ir ar maksājumiem internetā. ?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tā kā man visas Latvijas bankas ir atteikušās atvērt kontu, jo esmu no nabadzīgo klientu sugas, lietoju VAS „Latvijas Pasts" kontu, kur karšu nav, bet reizēm karte ir vajadzīga, lai nopirktu spēlītes iekš Steam, piemēram. Risinājums ir atsevišķa karte uz radinieka vārda, kurā ieskaitu vajadzīgo naudas summu. Tagad ir pavisam vienkārši - kad pienāk kartes derīguma termiņa beigas, nav jāgaida, kad radinieks būs skaidrā, lai dotos uz banku, jauno karti pasūtu pa pastu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Mielestapa teica:

Risinājums ir atsevišķa karte uz radinieka vārda, kurā ieskaitu vajadzīgo naudas summu.

haha. ja tas radinieks nav pietiekoši tuvs, mūsu mīļā naudu vācošā organizācija var paprasīt no viņa vēl vienu IIN samaksāt par ko tu tur ieskaiti...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Mielestapa teica:

visas Latvijas bankas ir atteikušās atvērt kontu, jo esmu no nabadzīgo klientu sugas

 Ja tas ir reāli par to atteikšanu, tad visticamāk tam nav nekāda sakara ar "nabadzību", un tiešām visas? 

 

tagad jau vēl ir revolut pieejams.. vai tev tur arī "atteica"? :D

Link to comment
Share on other sites

2019.08.17. , 17:42, CAP teica:

tas uzraksts var nozīmēt daudz ko...

debilismus pārākā pakāpē. Uzņēmejs tak brīdina, pēc tam visādi švaļi rosās pa bez tabu un smīdina tautu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Tak kolēģim ir megadrošs risinājums norēķiniem internetā - fleška un linux.

Tas jau palīdz tikai pret vīrusiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu un jēga no tā? Tas ka tu zini e-mail adresi tak neļauj lasīt svešu pastu. Norēķinoties internetā taču bankas aplikācija pieprasa otru MAINĪGO faktoru - kodu no kodu kalkulātora/SmartID. Otreiz tas pats kods vairs nebūs un attiecīgi ļaundaris nespēs izmantot uzzināto "adreses/paroles" kombināciju.

Link to comment
Share on other sites

Vēl kādu brīdi tīri teorētiski var ar kodu karti, ar kalkulatoru hwz... Bet, ja kontam ir autorizācija ar smartid, mobilescan vai tml rīku.. Faktiski neiespējami.. 

 

Piemēram citadelei logins ar paroli? plus mobilescan.. Papildus tam tiek norādīts kontroles skaitlis, ko redzi gan uz ekrāna, gan mobilajā.. Apiet nekādi.

Lidzīgi ir ar smartid.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , ieleja teica:

iedarbini fantāziju...

Tu mani atrauj no svarīgam lietām...

 

Emulators kurš emulē banku, nu un? Dabūs vienu kodu  no kodu kalkulātora kurš ir derīgs 30 sekundes. To laikā ir jāpagūst iniciēt maksājuma pieprasījums citā vietā, aktivizēt bankas aplikācijas izsaukumu un tad ievadīt kodu. Nu teorētiski robots to varētu izdarīt, bet gan jau ka ir uzlikts ierobežojums max. summai dienā nu pieņemsim 500-1000 EUR. Pat ja tas izdosies, būs vēl 180 dienas pieprasīt bankai atdot naudu par nenotikušu darījumu un acīmredzamas krāpšanas gadījumā banka to naudu atdos neatkarīgi no tā vai paši izspiedīs to summu no vainīgā vai nē. Tik, vai tiešām nopietni taisies pirkt kaut ko no stipri šaubīgas vietnes un ko tur mainīs fakts ka kartes vietā samaksāsi avansā ar bankas pārskaitījumu. Vieglāk ir uztaisīt viltus veikalu un nemaz netaisīties piegādāt preci. Jēga ir vien tad ja uztaisi pazīstama veikala kopiju ar ļoti līdzīgu adresi, ai, da vienalga ātri vien pasākumu aizklapēs un personas sasprādzēs. Labāk taisīt legālu finanšu piramīdu pilnīgi likumīgi  kasēt naudu un tad nozust ar pārdesmit miljoniem kabatā nevis 2 nedēļas medīt optimistus ņemot no katra pa 1000 EUR un repeat ar citu veikalu.

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko aizdomājos, lokālam blēdim vajadzēs vismaz Swed, SEB, Luminor un Citadele bankas emulatoru, darbojoties Baltijas mērogā problēma augs eksponencionāli , bet ES mērogā jau būs jābūt wunderkindam

Link to comment
Share on other sites

Nja, fantāzijā esam ne pa jokam ieskrējušies, bet, ja nu vajadzētu kooperēties lai uz nabaga biedru @raiviic rīkotu mērķētu uzbrukumu ?, tad es gribētu tomēr finansēt tieši to daļu kas attiecas uz bankas pārskaitījuma laušanu, jo iekšējā nojausma saka ka kontam tomēr būs krietni lielāki dienas limiti nekā bankas kartei /das ist humors/

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 12 stundām , ieleja teica:

veiciet izpēti internetā, lai pārliecinātos, ka konkrētais tirgotājs ir respektabls un uzticams.

ko nozīmē - respektabls? tas ir tipa tas pats, kas respektējams, iecienīts?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...