Jump to content

pcb platītes pārnesšana


JurisDo
 Share

Recommended Posts

spitaligais

Bez plates dizaina nekādīgi.

Ņemam KiCAD, Eagle, vai kaut to pašu Fritzing, un zīmējam plati augšā.

Tak jei bogu, ir simtiem dažādi pogu izmēri, simtiem dažādi konektori. Kā ražotājs var uzminēt, kādus izmērus katram štruntam tev vajag?

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos,tas nav mans zināšanu loks,cik saprotu man tiek piedāvāts ,ņemt kādu no tevis nosauktajām programmām,to apgūt,ņemties,,provēt,un rezultātā vienalga projektēt.Paldies par piedāvāto čakaru.

Link to comment
Share on other sites

iet runa par to,vai attēlu var pārnest un kodināt, vai tās programmas projektē,un zīmē no jauna.varbūt ka var noskenēt un pārnest.Jo ko darīt ja plate ir sarežģīta un liela.negribu meklēt kašķi.

Link to comment
Share on other sites

Ja pašam ar to gribās ņemties, var to platīti noskenēt, ar kādu bilžu apstrādes programmu pielabot, izdrukāt uz plēves vai ar lāzerprinteri uz speciaāla termo pārneses papīra, pēc tam to visu ar kādu no neskaitāmās jūtūbes pamācībās parādītajiem paņēmieniem pārnest uz platītes un kodināt. Ja platīti dod izgatavot firmā, tur vislabāk ir dot Gerber failus, kurus ģenerē gan KiCad, gan Eagle un citas plašu projektēšanas programmas. KiCad var ērti importēt *.dxf formāta failus, ir nācies darīt, kad kolēģim vajadzēja sarežģītas formas plati, kuru viņs Solidworkā uzzīmēja un atsūtīja dxf formātā.  KiCad ir rīks arī populārāko attēla formātu importēšanai, iepazīšanās līmenī pamēģināju ar to pačakarēties, nepatika, vieglāk bija uzzīmēt no jauna, bet pieņemu, ka tas varētu būt izmantojams, lai atvieglotu, piemēram no fotogrāfijas pārnest uz KiCad kaut kādu sarežģītas formas plati vai detaļu. Bet tā būtu tikai pārneses procesa atvieglošana, lai nonāktu līdz gataviem Gerber failiem tāpat pietiekami nāksies pašam ar programmu piestrādāt.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pagasreiz kad biju uz FOSDEM, tad biju aizgajis ari uz dazam KiCad prezentacijam. Tur makslinieki taisija PCB vienkarshi Inkscape vai citos zimeshanas rikos, tad saglabaja ka .svg un kautkur interneta ir plugini prieks KiCad, lai ieimportotetu. Diezgan interesanti rezultati vinjiem tur bij, plates visadu zveru formas, krasaini LED utt. Ja Inkscape izmano leyerus, tad forshi var sataisit tur copper layerus, krasainus silkskreenus utt.

Ari sheit tas PCB ir tik primitivs ka vienkarshi noskane, ieliec ka fonu pasha Kicada un uztaisi tos celinjus pa virsu. 

Kgan maz ticams ka aiznjemtu vairak par stundu, lai uztaisitu par jaunu, eksportetu gerberus un pasutitu kautkada PCBway. Pec 1 -2 ned bus tev jaunas un smukas platites klat. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vismaz izmerus butu ielicis, gan plates, gan centrus, kur tam pogam jabut. Ka ari ja ir vajadziba pec noteiktam pogam, tad ari linku uz pogam, lai var dabut footprintu.

Ja ir vajadziga informacija, tad uztaisit to plati aiznjems paris minutes.

Savadak ievieto te kautkadu fotografiju un cer ka kads te palidzes. Itka te kautkadi gaisregji dzivotu.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
AndrisBB

Nezinot ne precīzus izmērus, ne kāda tur ir shēma, ne kādas pogas plānots izmantot, man sanāk šāds "pusaplis".

Bet nu gerberus nedošu, jo savādāk kas to lai zin, varbūt tas kautkāds aparāts kas uztur vecomāti pie dzīvības.

 

 

Screenshot from 2019-08-23 21-20-17.png

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2019.08.23. , 23:22, AndrisBB teica:

Bet nu gerberus nedošu, jo savādāk kas to lai zin, varbūt tas kautkāds aparāts kas uztur vecomāti pie dzīvības.

Sanāk, ka Tev vienkārši nav ko darīt??

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ta sanak. Bet nu 5 pogas uzmest uz plates jau ari neaiznjema vairak par 15 min, taka parak ilgs laika kaveklis nesanaca.

Ja cilveks ieliktu vismaz kautkadus izmerus un shemu ka tas pogas savienotas, tad nav jau problema pielabot un aizsutit. Savadak izmeri ir uz aci un  savienotas tas pogas ir tiri apskatot celinjus uz fotografijas. Neko tadu tak nevienam sustit nevar.

Link to comment
Share on other sites

Es jau teicu,ka esmu gatavs maksāt.Tās ir mp3 plejera pogas.skaļāk,klusāk ,uz pr.atp.vidējā- play,pauze.Vēl uz plejera ir bīdāmā poga rubiļniks,kuru man gribētos pārtaisīt par spiežamo ,ar fiksāciju,tikpat zemu kā tās pārējās,bet cik zinu tik zemas tās neesot.Jātaisot trigeris,vai kas llīdzīgs.               Jūs jau varat ieņirgt par manām zināšanām šajā jomā.        Sīkāk par šo mazo pasākumu izklāstīt pagaidām negribu.kad viss būs gatavs -tad. 

Link to comment
Share on other sites

bezvadu Arduino multimediu pults?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , JurisDo teica:

.Tās ir mp3 plejera pogas.skaļāk,klusāk ,uz pr.atp.vidējā- play,pauze

 

Pirms 29 minūtēm , Zoom teica:

bezvadu Arduino multimediu pults?

 

 Jebkura darbošanās, vairāk vai mazāk racionāla, ir apsveicama. Ķīnas ļegproms piedāvā neskaitāmus variantus šim. Būs gan mp3, gan flack, gan bluetooth un distances pults arī.  Par hienda skenējumu man komentāru nebūs. Nopietnākiem projektiem būs vadība arī no viedtālruņa distances pults vietā.

Link to comment
Share on other sites

paldies par ieteikumiem.man uz doto brīdi vajag lai viss būtu diezgan kompakti un plakani..,lai var iešūt drēbē,un ir vienkārši sataustāmi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...