Jump to content

Gmail iesūtnē redzami e-pasti tikai par pēdējo mēnesi


ivo
 Share

Recommended Posts

Kāpēc gan? Kur pamatojums? Gan pop3, gan imap gadījumā visi epasti tiek pārkopēti uz lokālo datoru. Tātad darba admins, ja grib viņiem tiek klāt. 

Link to comment
Share on other sites

Pie darba datora birojā kāds var pienākt un visādi izdarīties ar manu privāto e-pastkastīti IMAP gadījumā, kaut vai izdzēst visus manus arhīvus, arī apskatāms viss... POP3 gadījumā, nav pieejams nekas daudz, ja «nekrāju» neko darba datora Outlookā. Nevajag, man darba datorā pilnvērtīgi privāto e-pastu ar visām IMAP priekšrocībām, pietiek ar to, ko nodrošina POP3. Tad kur te mazohisms?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc, lai darba datorā offline režīmā vispār būtu jābūt pieejamam privātam epastam???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Ronalds teica:

Gan pop3, gan imap gadījumā visi epasti tiek pārkopēti uz lokālo datoru.

Nē, POP3 gadījumā visi vecie arhivētie e-pasti netiek pārkopēti uz lokālo datoru, ja es savu e-pastu izveidoju MS Outlookā caur POP3, Outlook fails ir niecīgā izmērā, ja caur IMAP, Outlook fails ir milzīgs. Aktuālie pienāk, tos apskatos, izdzēšu, izdzēšana neietekmē serveri. Saprotams, ka tāds admins daudz kam tiek klāt, ja grib, bet kāds darba kolēģis...


Pirms 1 minūtes , CAP teica:

kāpēc, lai darba datorā offline režīmā vispār būtu jābūt pieejamam privātam epastam?

Ērtāk, ja ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

Pie darba datora birojā kāds var pienākt un visādi izdarīties ar manu privāto e-pastkastīti IMAP gadījumā

Par to, ka datoram var uzlikt paroli esi dzirdējis? 

 

Un aizejot no darbavietas- ctrl+alt+delete -> lock :D 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš tā ir izdomāts WebMails.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

nē.. darbs ir darbam.. privātajam epastam nav ko jaukties pa vidu.. un otrādi.

 

un, ja kādreiz ārpus darba rodas nepieciešamība piekļūt darba epastam.. ir webmail pieejams.. (tiesa tur būs tikai jaunās vēstules..)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Nu ja kantoris prasts, acceptable use politikas nav un lietotājiem atļauts mainīt konfigurācijas, tad tā var darīties. 

Link to comment
Share on other sites

Protams, protams. Es tikai centos parādīt, ka var būt situācijas, kad POP3 var izrādīties labāk par IMAP. Negribu piekrist, ka POP3 ir mazohisms.


Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

nē.. darbs ir darbam.. privātajam epastam nav ko jaukties pa vidu.. un otrādi.

Labi dzīvot ideālā pasaulē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē.. POP3 noteikti nav labāks par IMAP :)

 

pop3 būs labs tikai gadījumos, kad epastam nepieciešama piekļuve no vienas vietas (datora/iekārtas.....), pārējos gadījumos IMAP būs štelle.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Ērtāk, ja ir.

Kas tur ērtāks, ja nosūtītie maili nenonāk uz servera un tu viņus no citām iekārtām neredzi?  

Ja netiek folderi saglabāti un sinhronizēti? 

 

Ja negribi, lai kas privāts uz darba pc nonākt - webmails tev draugs! Mūsdienās viņš ir pietiekami ērts, es uzskatu ka gmail web interfeiss ir ērtāks kā outlook. 

 

POP3 radās interneta pirmsākumos, kad uz serveriem bija ļoti maz vietas. Serveris saņēma pastus un vajadzēja viņus nokačāt pie sevis, lai vieta nebeigtos. Bet mūsdienās, kad uz epasta serveriem vieta mērojama gigabaitos.... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

Labi dzīvot ideālā pasaulē.

pilnīgi nekāda sakara ar ideālu pasauli.. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Ronalds teica:

Gan pop3, gan imap gadījumā visi epasti tiek pārkopēti uz lokālo datoru. Tātad darba admins, ja grib viņiem tiek klāt. 

TheBat! ar paroli un admins nekam vairs klāt netiks. IMAP uz telefona bez TheBat! arī var sataisīt ziepes lielākas kā piektajā gadā. Ja dikti streso par licencēm, darba datora konfigurācijas neaizskaramību un bla bla bla, tad tādam nolūkam der TheBat! Voyager:

https://www.ritlabs.com/en/products/voyager/

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Darbā privātajam man stāv atsevišķs, atšķirīgs, portablais, nobāzts dziļi mailklients. Katram savi ieradumi, nav ko ticībskarus izvērst.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Ja negribi, lai kas privāts uz darba pc nonākt

Man šajā ziņā nav uztraukumu, pašlaik. Saproti, es gribēju parādīt ar piemēru, ka vienmēr un visur tikai IMAP neder.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

IMAP neder

šo nevajag, ja ir ierobežota piekļuve un/vai epasta servera diska vieta... jebkurā citā gadījumā... ok.. katrs dara kā vēlas :)

Link to comment
Share on other sites

@vvv - arī tavā gadījumā IMAP ir jālieto! 

POP3 ir neglābjami novecojis, tāpat kā iezvanpieeja! 

Link to comment
Share on other sites

Nesāciet man stāstīt, cik IMAP ir labs. Pats zinu.

Es te par to, ka POP3 varētu izmantot, kad IMAP nebūtu vēlams.


Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

arī tavā gadījumā IMAP ir jālieto!

Kā? Viss e-pasta saturs uz sveša datora? Priekš kam?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau IMAP sinhronizē tikai hederus.  Pašu epastu ielādē tikai ja viņš tiek atvērts! Jā, var ieslēgt settingu, ka visu kačā, bet parasti tas ir izslēgts! 

Un vēlreiz! Ja negribi, lai kaut kas tavs personīgais tiktu uz sveša datora sinhronizēts - lieto webmailu! POP3 arī daudz ko nokačā! Varbūt pat vairāk, kā tu gribētu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Viss e-pasta saturs uz sveša datora

POP3 jau tieši arī to dara :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Ronalds teica:

Ja negribi, lai kaut kas tavs personīgais tiktu uz sveša datora sinhronizēts - lieto webmailu!

Tieši tā. Un lietojot webmailu arī jābūt prātīgam. :D

Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

POP3 jau tieši arī to dara

POP3 gadījumā uz datora nonāk tikai aktuālie e-pasti, senāki, tie kas arhivēti, nē.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

tā gan gluži nav, bet ok.. ja tev tā ērtāk, tad ir labi un miers :)

Link to comment
Share on other sites

Jūs vēl neesat sapratuši. Es te ne par sevi. Es par izdomātu gadījumu, kad, piemēram, uz MS Outlook jānokonfigurē e-pasta pastkastīte. Tur ir iespēja izvēlēties starp POP3 un IMAP. IMAP ir super. Bet var piemeklēt situācijas, kad POP3 būtu ieteicamāka izvēle. Nevis kā jūs tagad vienā balsī - «vienmēr un visur tikai IMAP», «POP3 ir mazohisms»...

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

Es te ne par sevi. Es par izdomātu gadījumu

ahaha.. es ne par sašu, es par mašu... :D

Link to comment
Share on other sites

Tavam izdomātajam gadījumam tak situāciju piemeklēt tā arī nesanāca. Vienīgie pamatojumi - reliģiskā pārliecība.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

reliģiskā pārliecība.

Neuzbāzies ar savu «reliģisko pārliecību», vietā un nevietā. Ne pirmo reizi, kā esmu novērojis, tev «reliģiskā pārliecība» traucē. Nav man nekādas reliģiskas pārliecības POP3 vai IMAP sakarā. Ir visās manās ierīcēs e-pastu aplikācijās e-pasti zem IMAP. Stāsts par to, ka POP3 vēl nav pazudis un var skatīt to kā variantu.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

čekoju

Tur tā lieta, ka POP3 e-pastu apskatīšanai ir OK. Ne vienmēr un visur nepieciešams pilnvērtīga e-pasta lietošana, ko nodrošina IMAP.

pirms 1 stundas , e = d teica:

tak situāciju piemeklēt tā arī nesanāca.

Lūk, tev arī reāla situācija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

ko “pilnvērtīgāku” par POP3 nodrošina IMAP?

 

Viena maila sinhronizāciju vairākās iekārtās!

Link to comment
Share on other sites

Atradu, ka vismaz Mailbirdā uz viena kompja visi vecie e-pasti stāv kā dzīvi 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Atradu, ka vismaz Mailbirdā uz viena kompja visi vecie e-pasti stāv kā dzīvi

Laba ziņa. Tātad nebūs vecie e-pasti gājuši zudībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...