Jump to content

RBSXTR&R11e-LTE


uldii12345
 Share

Recommended Posts

Ronalds

Kameru toč nespēs nobarot. MT ir savs poe standarts, ko citi nesaprot. 

Link to comment
Share on other sites

pilnīgi otrādi.

man ir minetais Mikrotik SXT, šādu jautājumu biju uzdevis router.lv speciem, kas man atbildēja, ka visam būtu jāiet - kādu PoE standartu padod iekšā, tāds pats nāk arī ārā. Pašam bija doma pēc šādas konfigurācijas, bet neesu vēl kameru sagādājis. tā kā man jau bija kamerām paredzētais Af/at PoE Switch, pieslēdzu Mikrotik pie tā, un pati iekārta darbojas ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

hmm...  Tad ir kas mainījies.... 

Pirms pāris gadiem mēģināju MT pie standarta poe swicha slēgt un viņš nestrādāja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Ronalds teica:

hmm...  Tad ir kas mainījies.... 

Pirms pāris gadiem mēģināju MT pie standarta poe swicha slēgt un viņš nestrādāja.

 

Konkrētais strādā - zinu kur šāda konfigurācija reāli iet, iepriekšējais SXT ar SIM slotu (bez POE out) arī gāja ;) 

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 3 stundām , Ronalds teica:

MT ir savs poe standarts, ko citi nesaprot.

Nekad MT nav bijis savs PoE standarts, vai nu 802.3af/at vai pasīvais PoE (kas nav nekāds standarts). Jau kādu 5x raksti par MikroTik, lai gan neko nezini/nesaproti, ir kāds naids uz šo kompāniju? ?

Labots - CosmosDC
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā Mikrotikam arī parādās 802.3af/at standarts, kādreiz jā bija tikai pasīvais PoE, kur nekādu IP kameru barošanu nenodrošinās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu pag, Mikrotikam taču barošanai ir nenormāli plašs voltāžas diapazons. Klasiskie barokļi, kas nāk līdzi rūteriem kameras nobarot nevar - tur viņiem ir 12-24 V parasti.  PoE standartam ir 48 V, ja nemaldos. Klasiskie barokļi labi var nobarot Mikrotika wAPus, pie tam diezgan daudzus - to es esmu pārbaudījis.

 

Bet kā saprotu, tad piem. šitam: https://mikrotik.com/product/48POW baroklim vajadzētu varēt nobarot i Mikrotika rūteri, i ārējo IP kameru. Vismaz es biju saziepējies nopirkt šito barokli un kādu PoE IP kameru testa nolūkos. Vai ir reporti, ka tas tā nedarbojas?

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 2 stundām , CosmosDC teica:

Jau kādu 5x raksti par MikroTik, lai gan neko nezini/nesaproti, ir kāds naids uz šo kompāniju? ?

??? 

Es MT regulāri lietoju gan maziem klientiem, gan lieliem! Nav nekāda naida! Pa manam krutākais rūteris kas var būt. 

Vienkārši norādu ka MT nav ideāls. Ir savas problēmas. 

pirms 1 stundas , xp teica:

Pēdējā laikā Mikrotikam arī parādās 802.3af/at standarts, kādreiz jā bija tikai pasīvais PoE, kur nekādu IP kameru barošanu nenodrošinās.

Tieši tā! 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu nez, varbūt ļoti veciem devaisiem. Savu rūteri pirku pirms gadiem 3 (?)?? Īsti neatceros:

 

Citēt

hEX PoE ....

 

It also supports passive PoE input and passive or 802.3af/at PoE output. Ethernet ports 2-5 can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit. Less power adapters and cables to worry about! It can power at/af mode B (4,5+)(7,8-) compatible devices, if 48-57 input voltage is used.

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vienu vārdu sakot  - visam jāstrādā! MT ierullē! ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ar Hikvision kamerām man maza darīšana bijusi, bet ja tā barošanai māk izmantot 802.3 af/at, tad visam būtu jādarbojas, jo:

 

Citēt

The unit includes a 24 V power supply, but can support full range of 12-57 V and 18-57 V with PoE-Out and is 802.3af/at compliant.

 

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es jau pirms rakstīt, pagoglēju, bet skaidru atbildi neatradu. To ka pati antena darbojas no poe swich skaidrs, bet vai padod tālāk to pašu vai tikai pasive poe. 

Link to comment
Share on other sites

Tas citāts ir no produkta apraksta un boldā speciāli izcēlu to daļu, kas skaidri norāda, ka iekārta spēj barot 802.3af/at saderīgas iekārtas. Īsumā atbildot - jā, tā Mikrotik iekārta spēs pabarot arī kameru.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
uldii12345

Jautājums par šo antenu. Ir izveidoti 2 VLAN uz ether1, viens managemnt, otrs passtrought režīmam. Ja tiek izmantots, passtrought režīms, vai uz lte antenas ir vajadzīgi firewall rulli? Cik es saprotu, tad nevajag, bet nekādu info par šo tēmu, neizdodas atrast. 

Link to comment
Share on other sites

Rules vajag tajā iekārtā, kurā "sākas" tas mgmt vlan. Papildus rules pašā antenā neskādēs, tikai tik, cik dubulta ņemšanās

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 12 stundām , uldise teica:

ar VLAN pietiek, lai no ārpuses aizsargātu pašu rūtera management?

 Management vlan jau aizsargā routeris, kas saņem publisku IP adresi no 4g routera. Tāpēc jau jautāju, jo liekas, ka viss ir droši, bet varbūt ko līdz galam nezinu. 4g antena saņem ip adresi no lokālā tīkla uz management vlan, caur to viņai tad arī var piekļūt. Pie IP/ adress gan ir dinamisko adrešu ieraksti 10.x.x.x, kas sakrīt ar operatora gateway, tāpēc arī līdz galam nesaprotu vai nav kādi drošības caurumi. Publisko IP jau saņem routeris, kur firewall ir nokonfigurēts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...