Jump to content

Patafona galva


Platists
 Share

Recommended Posts

Sveiki, man Jums ir jautājums vai kādam nav aizķērusies patafona galva(membrāna), ko varētu pārdot? Ieliku to kā izskatās manējā tas gabalińš kas nolausts sen jau nozaudēts. Bet pats atskaņotājs labā stāvoklī.

 

IMG-20190805-WA0004.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tev jādodas uz Ikšķiles retromantu tirgu. Kāreiz augusta pēdejā dienā un pirmajā septembrī tas notiks.  Tur gandrīz droši atradīsi kādu patafona galvu.

Link to comment
Share on other sites

Platists

Ikšķile diezgan tālu no manas atrašanās vietas. Domāju ja nu kādam ir tad pa pastu ar pēcapmaksu var atsūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Gramafoniem un patafoniem tak bija simts un viens variants tām galvām. Firmas katra taisīja pa savam un galvenais bija uztaisīt tādu membrānu, lai skaņa būtu skaļāka. Man viena galva ir, bet to nevar uzlikt kuram katram aparātam. Es tomēr ieteiktu iespringt un uztaisīt izklaides izbraucienu uz ikšķili. Protams, nav 100 punktu garantija, ka dabūsi, ko vajag. tirgus paliek tirgus un nekad neko nevar zināt. Patafoni komplektā un skaņuplates gan tur tiek daudz tirgoti. Tur tak pa pilno leišu un igauņu un viņiem noteikti tālāk jābrauc.

Link to comment
Share on other sites

Platists

Galvu dabuju viss kārtībā. Man cilvēkam bez transporta tik tālu ar autobusu negribas kratīties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...