Jump to content

GTX 2060 vs RX 5700


Oskars Pundurs
 Share

Recommended Posts

Atkarībā no tā, ko spēlēs un ko sagaida, piemēram, tāds Fortnite ies diezgan stabili @1080p/medium uz saviem 60Fps. Savukārt Witcher 3 varētu būt skāba vilšanās.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Un kā ar gandrīz dabūjamajiem ryzen 5600 un rtx3060 super? Tā var gaidīt līdz 2030gadam.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Visu var gaidit uz katru jaunaku paaudzi. Bet vispar ja cena ir nokritusies iepriekshejas paaudzes kartei, kas dod lielaku iegumu cenu zinja, neka jaunu karti njemot, kura lidz ar jauno paaudzi atkal bus vajaka un taa katru gadu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad skaties te, un domā ko pielikt klāt un noņemt nost - https://www.logicalincrements.com/

 

Ryzen3 un nvidia 3xxx vel tur nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka patreizējā situācijā "ortodoksālajam gaidītājam" būs jāgaida līdz kādam martam , kamēr iznāks Ryzen 5600 (bez X), RTX 3060 (Ti), AMD midrange GPU (RX6600) un tie būs pietiekamā piedāvājumā  , lai nebūtu jāpārmaksā deficīta situācijā. Tāpēc , ja negrib gaidīt pusgadu, tad, IMO, ir divi varianti,1) pirkt šodien labāko PC kas sanāk pa 1K.  2) ņemt xbox series X , ja nav kāda specifiska spēle ,kuru vēlas spēlēt un tā ir tikai uz PC vai uz PS.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daudzi man ieteica pagaidīt RTX 3070 un paņemt kaut ko lētu pagaidām - paņēmu lietotu MSI GTX 1070 8GB, esmu vairāk kā apmierināts, jo izskatās kā līdz 3070 vēl pus gadu, kā minimums būs jāgaida! 😀

Link to comment
Share on other sites

Es domāju 

2020.10.16. , 15:41, ieleja teica:

zēni bija uzzīmējuši sev normālu kasti ar i7 un 2060, es pats to Pandoras lādi atvēru, pieminot jau gandrīz dabūjamo 3070, lai nebūtu vilšanās

 

tagad pat nezinu, ko saprātīgu ieteikt

 

Viss labāk  jau  nedaudz nogaidīt.

Link to comment
Share on other sites

2020.10.16. , 21:34, Anonīms Alkoholiķis teica:

Un kā ar gandrīz dabūjamajiem ryzen 5600 un rtx3060 super? Tā var gaidīt līdz 2030gadam.

Es domāju ,ka tik ilgi protams nebūs vērts gaidīt

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...