Jump to content

Budžeta GPU izvēle uz 2019.07


Mocha
 Share

Recommended Posts

Labdien,

klasiska vajadzība - kad 10 gadus vecais (plānais) dators vairs nevelk pat Youtubi uz 720px. Tad nobriedu pirkt kompi.

Pašreizējais domu gājiens -  i3-9100f CPU un 360 chipset mātesplati.

 

Un problēma radās ar GPU izvēli. Šķiet, ka pareizi būtu pirkt 2019/2018 gadā izdotu GPU, tad varētu būt ilgāk atbalstīti draiveri, gan arī atbilstu jaunākajām specifikācijām.

Atlasīju pēc šādiem kritērijiem - direcxt12, gddr5, PCIe 3.0x16 un sakārtoju pēc release date, ieguvu šādu sarakstu:

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/?directx=12.0&mobile=No&memtype=GDDR5&interface=PCIe 3.0 x16&sort=released no kuriem ska

Apskatot cenu diapozonu starp 100-200eur atsijājās:

- RX 560 (cenas diapozons 110-150);

- RX 570 (cenas diapozons 170-190)
- GTX 1650 (cenas diapozons 170-190)

 

Par 1650:

-  jaudas ziņā zaudējot 570, tādēļ 1650 esot "dead horse" saglabājot esošo cenu;

+ ir 2019 gada, tātad divus gadus jaunāka par 570;

 

Sanāk - jāpērk 2 gadus tirgū esošais 570 vai jāsamierinās ar jaunāko, tomēr kārtu vājāko 560...

 

Rezultātā esmu uz sēkļa. Varbūt varat nokomentēt - kur savā domu gājienā esmu aizšāvis garām meklējot budžeta klases gpu. Jeb varbūt vienkārši budžeta klase sākās  ar kādiem +100eur vairāk?! ?

 

 

Otrs variants - tāpat kā pirms padsmit gadiem (kad pirku intel P4), arī šoreiz izvēlos integrētu GPU, tad kurš CPU būtu "efektīvi pareizs" pirkums pēc jūsu domām. Jo, ja saprotu pareizi, tad tagad integrēts GPU ir nevis uz MB, bet gan kopā ar CPU.

 

Rezumējot: Kādu budžeta klases modeli vai arī integrētu GPU jūs ieteiktu? Ar nelielu komentāru kādēļ.

Link to comment
Share on other sites

Pardon, es tālāk par pirmo teikumu un dažiem vārdiem vidū nelasīju, bet paņem labāk rx 580 (pēc mainiga) pa 80eur, samaini padus, pastu un dzīvo laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem igpu pilnīgs po***, tā pat intelim nāk viens un tas pats igpu visos modeļos, jau no 5 paaudzes. Starpība tik gpu frekvencēs. Kādai c3lkai mazāka, i7 augstāka. Kk-tā....

 

Varu uzdāvināt g3900, iepirku savulaik šos lai būtu kur patrenēties skalpēšanā. 

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Neredzu uzrakstītu nevienu prasību, kuras dēļ 2019. gadā būtu jāņem atsevišķa GPU karte.

 

Bet vecais dators iespējams nevelk YouTube dēļ Googles idiotiskās savu VP8/9 kodeku uzspiešanas visiem. Risinājums:

https://chrome.google.com/webstore/detail/h264ify/aleakchihdccplidncghkekgioiakgal?hl=en

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/h264ify/

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam ideāli priekš budžeta un spēlēm būtu paņemt kādu gtx 1060 3 vai 6gb karti.. Piedāvājumu pietiek. Protams, lietotu.. Aber, ja jaunu gribas, tad nez.. Viss atkarīgs no tā kam īsti vajag... Šobrīd labākais pp ir gtx 1660 un 1660Ti,bet tur budžets čuč lielāks.. 

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu paņemt nule izlaisto AMD R5 3400G un ja ar to iebūvēto GPU jaudu ir par maz, tad katrā laikā var piemest klāt atsevišķi GPU. Pats procis par to i3 tāpat būs ātrāks.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Jā, atbalstu @Inspektors Caps teikto - nav uzrakstīts neviens iemesls, kāpēc būtu vajadzīga atsevišķa GPU. Ņem i3-9300 un lieto iebūvēto GPU. Kad būs skaidrs, priekš kam atsevišķa GPU, tad arī domāsi :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kappa teica:

 

 

Es ieteiktu paņemt nule izlaisto AMD R5 3400G un ja ar to iebūvēto GPU jaudu ir par maz, tad katrā laikā var piemest klāt atsevišķi GPU. Pats procis par to i3 tāpat būs ātrāks

Man liekas labāk 3200g, jo 3400g nebūtisks jaudas pieaugums.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Es nesteigtos ņemt jaunos AMD pročus. Var būt jaunības gļuķi un cena arī nav diez ko patīkama. Kaut gan platforma izskatās daudzsološa. Ir jēga pāris mēnešus pagaidīt. 

Bet ja pērkam tagad, tad 

https://www.cpubenchmark.net/cpu_value_available.html

 

Es ieteiktu ņemt amd ryzen 5 1600. Un protams atbilstošu māti lai ar laiku var uz ryzen 3xxx upgreidoties. Tas, ja spēlēsi spēles. Klāt vajag gpu.

https://www.tomshardware.com/reviews/best-gpus,4380.html

 

Ja zini, ka spēles nespēlēsi, tad AMD Ryzen 3 2200G  ar iebūvēto grafiku - youtubei pietiks ar atliektiem galiem.

 

(Inteļi cpu saraksta augšgalā nav atrodami... Vienīgais ko tagad ir jēga apskatīt no inteļiem ir Intel Core i5-9400F  specifiskiem risinājumiem ja vajag single core performance. Bet F sērijas cpu nav iebūvētās grafikas!) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , zmeyok teica:

Pardon, es tālāk par pirmo teikumu un dažiem vārdiem vidū nelasīju, bet paņem labāk rx 580 (pēc mainiga) pa 80eur, samaini padus, pastu un dzīvo laimīgs.

Priekš sevis biju definējis, ka pirkt lietotu GPU ir ļoti riskanti, varbūt kļūdos, jo neesmu pārliecināts, ka spētu GPU pareizi notestēt pirms pirkšanas.

 

pirms 23 stundām , Mielestapa teica:

190 eiro cenu grupā var palūkoties uz GTX 1660 karti, kas būs arī fiksākā karte.

šis būs kā variants, ja izlemšu par. pagaidām gan neatrodu 190eur cenā, iespējams domāji bez pvn.

 

pirms 21 stundām , CAP teica:

Pa lielam ideāli priekš budžeta un spēlēm būtu paņemt kādu gtx 1060 3 vai 6gb karti.. Piedāvājumu pietiek. Protams, lietotu.. Aber, ja jaunu gribas, tad nez.. Viss atkarīgs no tā kam īsti vajag... Šobrīd labākais pp ir gtx 1660 un 1660Ti,bet tur budžets čuč lielāks.. 

Varbūt varat nokomentēt, kā droši iegādāties lietotu GPU? pieņemot, ka labu mantu pārdod tikai retos izņēmuma gadījumos, viss pārējais ir "ņe krašenaja, ne bitaja, odjin hozjaen, tolko iz germany". Mana pieredze, jo vairāk tirgotājs, jo vairāk "m@uk@s", muld acīs skatīdamies par jebko. Un sāpīgākais, ka mūsdienās tā jau ir norma.

Par 1660 - šis pagaidām ir potenciālākais modelis, ja...

 

pirms 22 stundām , ggg97 teica:

i3-9100f  ir iebūvēts video? Skatījos, neatradu. Varbūt slikti skatījos

Pilnīgi pareizi, https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Intel_Core_i3_microprocessors#Coffee_Lake_microarchitecture_(8th/9th_generation) tādēļ arī meklēju GPU risinājumu.

pirms 8 stundām , Huan Kaktus teica:

Jā, atbalstu @Inspektors Caps teikto - nav uzrakstīts neviens iemesls, kāpēc būtu vajadzīga atsevišķa GPU. Ņem i3-9300 un lieto iebūvēto GPU. Kad būs skaidrs, priekš kam atsevišķa GPU, tad arī domāsi :)

Apdomāju arī šo variantu, cenu atšķirība starp  9300f vs 9300 ir ~40eur. Ja sekmīgi izdotos (kā @zmeyok ieteica) lietotu 580 dabūt, tad tā jau ir puse no cenas...  ?

 

pirms 22 stundām , Inspektors Caps teica:

Neredzu uzrakstītu nevienu prasību, kuras dēļ 2019. gadā būtu jāņem atsevišķa GPU karte.

 

Bet vecais dators iespējams nevelk YouTube dēļ Googles idiotiskās savu VP8/9 kodeku uzspiešanas visiem. Risinājums:

https://chrome.google.com/webstore/detail/h264ify/aleakchihdccplidncghkekgioiakgal?hl=en

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/h264ify/

Paldies, ka padalījies ar informāciju - par šādu addon nezināju. Diemžēl esošajam D2700MUD tas neko neglābj. Un pēc cpu  release  date saprotu, ka kompis nav nostrādājis 10, kā to minēju iepriekš, bet gan max 7ņus gadus.

 

pirms 9 stundām , kappa teica:

Es ieteiktu paņemt nule izlaisto AMD R5 3400G un ja ar to iebūvēto GPU jaudu ir par maz, tad katrā laikā var piemest klāt atsevišķi GPU. Pats procis par to i3 tāpat būs ātrāks.

Nevēlos iesākt nebeidzamo AMD vs INTEL karu, pats diemžēl neesmu abu pušu argumentus pētījis. Tomēr "sausais atlikums" par pēdējiem padsmit gadiem, kas palikuši atmiņā

- AMD pērk studenti vai speci, jo var ietaupīt dažus eur iegūstot labāku veiktspēju;

- gļuki ar kompi, kurš uz AMD bāzes, nu jā tā viņiem mēdz būt,  "vajadzēja pirkt intel".

Nepretendēju uz korektumu, tikai tas kas pa ausu galam dzirdēts, tomēr pašlaik man  nav pārliecības, ka tiktu galā ar AMD, lai gan visticamāk par Price/performance ir tieši tā kā Jūs apgalvojat.

Tā kā pagaidām ir iegādāts tikai case un baroklis (500w zalman), tad mēģināšu papētīt vairāk, lai gan visticamāk pārdesmit eur ietaupījuma dēļ, labāk balsošu par masu produktu (uz Intel bāzes). Visticamāk, tieši nezināšanas dēļ. Un @Ronalds apgalvojums par jauniem produktiem (gan intel, gan amd) man šķiet arī labs arguments.

 

Paldies, kas izteikuši viedokli,

pašlaik aktuālais - kā pareizi nopirkt notestēt lietotu GPU, pēc tam neraudot? šis būtu labākais PP, tomēr kā reducēt riska faktoru!?

 

Pagaidām atmetot lietotas kartes iegādi, ir divas versijas:

- lētākā i3-9100 ar integrētu gpu;

- vai dārgākā (gtx1660).

Link to comment
Share on other sites

Nu.. ja neskaita to, ka pēdējos gados ir atklāti neskaitāmi caurumi Intel CPU.... tad Intel vienmēr ir bijis ūber alles.. tiesa, ja man šobrīd būtu jāizvēlas.. es ņemtu AMD.. :)

 

Kā nopirkt lietotu GPU.. hwz.. pa lielam čujs, ņuha un poņa + facecontrol.. pēdējās 2as kartes esmu pircis lietotas.. tepat boot forumā.. vīlies neesmu.. :) No ss.lv gan laikam neriskētu.. vēl kā variantu apsvērtu ebay.. 

 

ja jau tik ļoti baida lietots, tad tiešām variants tev ir... i3-9100F + GTX 1650 :) 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 17 minūtēm , CAP teica:

Kā nopirkt lietotu GPU.. hwz.. pa lielam čujs, ņuha un poņa + facecontrol.. pēdējās 2as kartes esmu pircis lietotas.. tepat boot forumā.. vīlies neesmu.. :) No ss.lv gan laikam neriskētu.. vēl kā variantu apsvērtu ebay.. 

Pirkt forumā, no ilggadīgajām sēnēm, ir daudz drošāk un bieži vien lētāk kā tāds pats dzelzis no ss.

 

Intelim ppec ir ar to ka katrs sockets paredzets max 2 paaudzem. Amd plates ir ilgak apgreidojamas. Kā neliels mīnuss jaunajam ryzenam ir ka jaunā x plate nesupportē 1 paaudzes procesorus (1xxx un 2xxxG). Varbūt budžeta plates (bez pciex4?) supportēs. 

 

Intel cpu caurumi? Manuprāt tādi ir bijuši jau sen un visu laiku, tikai trūcis know-how kā tos efektīvi atrast un kur ir tie corner-keisi ko testēt. Bet tik un tā tie vairāk ir aktuāli sistēmām, kas tiek izmantotas virtualizācijai nevis parastiem lietotājiem. Parastajiem lietotājiem aktuāli ir patchim kš tiek uzspiesti un samazina reālo veiktspēju.

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu.. kā backup ir vēl blakusforums.. kur šad un tad arī ir labi piedāvājumi.. sen gan neesmu skatījies :)

Link to comment
Share on other sites

pērkot lietotu preci vienmēr ir risks, bet dažreiz tas risks ir tā vērts. sskas variantus gpu pirkšanā es laikam pat neizskatītu, bet meklētu forumos - vai nu šeit, vai blakus forumā, jo ir pirktas daudzas preces no biedriem (gan šeit, gan blakus forumā) un visām precēm viss ir ok (mb, cpu, rams, gpu, klaviatūra, skaļruņi, resīvers). varbūt veicās, bet tomēr man personīgi ir kaut kāda uzticība biedriem, jo, imho, nav viņu interesē kādu apšmaukt. jāizvērte + un -. varbūt tev nemaz nav vajadzības pēc diskrētās gpu, varbūt palaidu garām, bet neredzēju kādam tieši pielietojumam izmantosi pc, ja tikai internets, tad nav jēgas no diskrētās gpu.

 

runājot par intel vs amd - intelis bija topā, jo amd nebija spējīgs uzražot konkurējošus cpu, bet beidzot situācija ir mainījusies un ryzen 3 ir >= intel līmenī. pēdējo reizi tas bija (ja atmiņa neviļ) athlona laikos. amd lielākais plus ir upgradeability, jo piemēram intelim, katrai paaudzei ir citādākas mātesplates, kaut gan sokets tas pats, un jaunais 10th gen intelis ir vispār stulbums, uz 14+++ nm jebšu skylake "bāze", un uz jauna soketa, nu marazms, kā arī cenas intelim ir augstākas.

es ieteiktu ņemt ryzen 3 ar b450 plati (ar integrēto vai bez, tas atkarīgs kam izmantosi), un nākotnē vajadzības gadījumā būtu viegli apgreidoties, tikai vienīgā nianse ir amd niķis uz ramiem.

 

Labots - __Igors
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , maiss teica:

Man liekas labāk 3200g, jo 3400g nebūtisks jaudas pieaugums.

 

3200G ir 4c un Vega 8 pret 3400G 4c/8t un Vega 11. Priekš youtube tas varbūt tur daudz neko nemaina, bet tā cenas starpība nav tik liela, lai nepaņemtu proci ar hyper thread.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, apskatīt uzmanīgi karti, ka nekas tur nav lodēts, svilis, skrūvēts un visādi citādi aizdomīgs. Pēc tam izdzīt cauri kādu stress testu, tipa, Furmark un OCCT, paskatīties līdz cik grādiem uzsila, paklausīties dzesēšanas sistēmas darbību. Kā minimums minūtes 30-60 lai pastrādā. Ja viss beidzas labi, tad ar lielu varbūtību problēmu nebūs un var pirkt. Ja pārdevējs negrib testus veikt, tad es labāk atturētos no pirkuma. Nu, kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Tā kā pats esmu vairākas GPU pārdevis forumos, tad viens variants ir vienoties ar pircēju par kko līdzīgu kā 1 dienas moneyback, ja ir kādas problēmas (pirms tam piefieksējot S/N un stāvokli bildēs). Man nebūtu ne laika, ne vēlmes tērēt 1h+ kaut kādiem testiem, lai arī no pircēja viedokļa tā būtu saprotama vēlme. Var pieslēgt un kko uz ātro pārbaudīt, bet ne vairāk. 

Katrs jau var tērēt savu brīvo laiku, kā vēlas.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
Pirms 5 minūtēm , optimuss teica:

Man nebūtu ne laika, ne vēlmes tērēt 1h+ kaut kādiem testiem

Dīvaina pieeja priekš pārdevēja. Tu tak vēlies iegūt naudiņu par savu dzelzi, tad laikam tak būtu jābūt gatavam kādu brītiņu sava bezgala dārgā laika patērēt, lai pircējs gribētu tieši tavu dzelzi nopirkt ;) Kaut, varbūt pārdodot caur forumiem, kuros tu ilgi uzturies un pārdzīvo par savu reputāciju, tas moneyback variants arībūtu ok. Es vairāk par puliskiem sludinājumu servisiem, tipa ss runāju. Esmu pāris reizes pircis GPU caur tādiem, un abas reizes no pārdevējiem, kuriem nebija žēl patērētās stundas, lai nodemonstrētu, ka viņu prece ir gana kvalitatīva :)

Link to comment
Share on other sites

Es no viņa teksta sapratu tā, ka viņam izdevīgāk ir iedot kaut to pašu 1 dienas moneyback, lai tak testē pircējs.. kā uzreiz klātienē tērēt to laiku...

Link to comment
Share on other sites

Es arī neiztēlojos, kā irl varētu notikt tā kopīgā testēšana. Atnāk kāds svešs ļoļiks, kopā ar kuru abi ierodaties pie sevis dzīvoklī, pastumiet nost no datora sievu vai sīkos, un sākat kautko testēt? Tak moneyback ir ērtāk un civilizētāk


Esmu pircis mantas gan te, gan blakus, un vienmēr viss ir bijis ok 


Un labprāt nopirktu vēl gpu, tikai nav interesantu piedāvājumu 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Mocha teica:

lētākā i3-9100 ar integrētu gpu;

Takš jau rakstīju un devu linkus, ka i3 nav tā pareizākā izvēle tagad.... 

Tāpēc ka AMD tagad piedāvā labāku price/performance! 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

viņam izdevīgāk ir iedot kaut to pašu 1 dienas moneyback

Es tak teicu, ka tas var iet cauri, ja tu tirgo caur kaut kādu domubiedru forumu, kur tev būtiska reputācija u.t.t. Bet tu uzzvani kaut kādam keksam no SS.lv, viņš tev sasola kaut mēnesi moneyback, tad sarunā tikšanos pie stacijas pulksteņa, un kāda man garantija, ka es pēc tam varēšu viņu atrast, ja man tas moneyback būs vajadzīgs? Taču tak nekādas.

Pirms 52 minūtēm , Prodigy teica:

Es arī neiztēlojos, kā irl varētu notikt tā kopīgā testēšana

Jā, tieši tā - atnāk ļoļiks pie tevis uz dzīvokli, tu iespraud pārdodamo dzelzi datorā, un testē. Esmu gan pārdevis, gan pircis dzelžus tādā veidā, un nevienam tas nav izraisījis nekādas problēmas. Ja man cilvēks sāk stāstīt, ka notestēt nevarēs, tiksimies pie stacijas pulksteņa un es tev došu mēnesi moneyback, tad tas man izsauc aizdomas. Kaut, patiesības labad jāsaka, ka vienreiz es tā mobīlo telefonu pirku, un veiksmīgi :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Prodigy teica:

nav interesantu piedāvājumu

kas ir interesants piedāvājums? 

 

pats apsveru ļoti iespējamu upgreidu no RX 570 4GB uz GTX 1660TI... no otras puses gan apsveru vai man šāds upgreids reāli dzīvē ko dos...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kappa teica:

 

3200G ir 4c un Vega 8 pret 3400G 4c/8t un Vega 11. Priekš youtube tas varbūt tur daudz neko nemaina, bet tā cenas starpība nav tik liela, lai nepaņemtu proci ar hyper thread.

Cena pieaug par 50eiro, tas ir par 1/3, bet performance tikai par 10%

 

Un ja nespēlē spēles tad pietiek arī wr Athlon 200GE pa 40 eiro

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu Ryzen 3400G ar B350 vai B450 plati budžeta variantam. Vienīgais, ka vajadzēs atjaunot BIOS attiecīgi ar 1000/2000 sērijas Ryzen.

 

3200G un 3400G ir teju vai tas pats kas 2000 sērijas G procesori. Nav tas pats improvement kā pārējiem 3000 sērijas CPU.

Link to comment
Share on other sites

optimuss
pirms 2 stundām , Huan Kaktus teica:

Dīvaina pieeja priekš pārdevēja.

Līdz šim ar šādu pieeju problēmas nav bijušas. Ja neliek kosmonautu cenas, tad pārdot var diezgan ātri arī bez stundām ilgas čakarēšanās (testēšanas).

 

pirms 2 stundām , CAP teica:

izdevīgāk ir iedot kaut to pašu 1 dienas moneyback, lai tak testē pircējs.. kā uzreiz klātienē tērēt to laiku..

Tieši tā. Klātienē tāpat nereti gadās, ka pircējs satraukumā spaida kko randomā, pats nesaprotot, ko dara (gan pc, gan foto lietās). Protams, stacijas tunelis moneyback variantam nederēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , CAP teica:

kas ir interesants piedāvājums? 

 

pats apsveru ļoti iespējamu upgreidu no RX 570 4GB uz GTX 1660TI... no otras puses gan apsveru vai man šāds upgreids reāli dzīvē ko dos...

Nu tā ka šeit vai blakusforumā pavīdēja teksts, ka 1060 varot pat pa 80 eur dabūt, tad es gaidu savu lielo iespēju :)

 

Principā interesē esošā gtx460 aizstājējs, kautkas, kas nav uz Fermi čipa būvēts. Kāds 970 derētu

Labots - Prodigy
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
2019.07.12. , 09:57, CAP teica:

ja jau tik ļoti baida lietots, tad tiešām variants tev ir... i3-9100F + GTX 1650 :) 

Ja enerģijas patēriņš nav baigi no svara, tad labāks variants būtu RX 570, maksā lētāk, bet veiktspēja labāka

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
2019.07.13. , 13:06, Prodigy teica:

Nu tā ka šeit vai blakusforumā pavīdēja teksts, ka 1060 varot pat pa 80 eur dabūt, tad es gaidu savu lielo iespēju :)

 

Principā interesē esošā gtx460 aizstājējs, kautkas, kas nav uz Fermi čipa būvēts. Kāds 970 derētu

Šāda iespēja laikam ir bijusi kkaut kad agrāk, jo pēdējos 2 mēnešos nav bijis NEVIENS tāds piedāvājums. Ne ss, ne forumā. Aktuālā cena sludinājumos ir 110eur vai augstāk par 3GB versiju.

 

2019.07.14. , 12:10, shadow118 teica:

Ja enerģijas patēriņš nav baigi no svara, tad labāks variants būtu RX 570, maksā lētāk, bet veiktspēja labāka

Izmērīju kopējo sistēmas elektrības patēriņu 1660Ti ar 9500f pie GTA5 noslodzes ~200-220w. Dīkstāvē starp 70-110w 45-47w. 70-110w spēlējot PawPatrol ? (spēle bērniem).

 

2019.07.12. , 16:47, CAP teica:

pats apsveru ļoti iespējamu upgreidu no RX 570 4GB uz GTX 1660TI... no otras puses gan apsveru vai man šāds upgreids reāli dzīvē ko dos...

Nezinu ko var R570, tomēr 1660Ti uz FullHD ļauj aizmirst par video karti, no līdz šim testētajām spēlēm - viss vienkārši strādā, un to dara labi.

Labots - Mocha
kļūdaini norādīju w patēriņu.
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Mocha teica:

Šāda iespēja laikam ir bijusi kkaut kad agrāk, jo pēdējos 2 mēnešos nav bijis NEVIENS tāds piedāvājums. Ne ss, ne forumā. Aktuālā cena sludinājumos ir 110eur vai augstāk par 3GB versiju.

Es pirms kādām 3 nedēļām nopirku RX580 (4GB) pa 80€ no lietotāja atkars, tjip ex-mining kartes, Bija arī 1060 3Gb pa tādu pašu cenu. Nebija foruma posts, bet uzrakstīju viņam pa tiešo

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Mocha teica:

viss vienkārši strādā, un to dara labi

to pašu arī par RX570 varu pateikt :D (vismaz man, personīgi)

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , shadow118 teica:

Es pirms kādām 3 nedēļām nopirku RX580 (4GB) pa 80€ no lietotāja atkars (varat EOZ vai kur citur atrast, Bootā šķiet, ka viņa nav), tjip ex-mining kartes, Bija arī 1060 3Gb pa tādu pašu cenu. Nebija foruma posts, bet uzrakstīju viņam pa tiešo

Esmu atvērts tādiem piedāvājumiem! ?

Link to comment
Share on other sites

Bik notizlojos, viņš pat šajā topikā kaut ko bija ierakstījis :D Bet nu iepriekš viņu šajā forumā neatradu, vismaz neatradu iespēju, kā/vai te var meklēt lietotājus

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , CAP teica:

to pašu arī par RX570 varu pateikt :D (vismaz man, personīgi)

 

Tad neko nemaini - esi ieguvis labāko iespējamo stāvokli. ?

p.s. painformē, kad atrodi spēli, kura sāk vilkties. Varēšu notestēt un pateikt vai 1660Ti Tev spēs palīdzēt ?

 

 

pirms 16 stundām , itanium teica:

Esmu atvērts tādiem piedāvājumiem! ?

viss priekšā jau ir pateikts - raksti lietotājam ATKARS. Un dod feedback, lai citi var to izmantot savu vēlmju turpmākai apmierināšanai! ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt RX 570 8Gb versiju no Sapphire Nitro+

Jau prom. Tas bija baigi ātri.

Labots - Redline
Link to comment
Share on other sites

2019.09.24. , 09:27, Mocha teica:

Un dod feedback, lai citi var to izmantot savu vēlmju turpmākai apmierināšanai! ?

Gigabyte AORUS RX 580 4GB - 75€.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...