Jump to content

Pieslēguma numuram ir piemērota papildus maksa par pakalpojumiem EEZ valstīs.


Bien Venidos
 Share

Recommended Posts

Jautājums šitāds:

 

Man mamma braukā uz Vāciju pastradat uz 3 mēnešiem  (kopt vecus cilvēkus), viņai pieslēgums. Kad bija pagajušo reizi, arī bija izejošie un ienākošie Vācijā par maksu, tad notika pārrēķins un vairs nebija jāmaksā par sarunām. Tagad pēc Jūnija būšanas Latvijā, atkal aizbrauca, un mans tele2 atkal ir šis uzraksts un zvani ir par maksu. Vismaz kad 30 Jūnijā mamma brauca prom, tad pec tam uzrakstija ka atnaca sms ka var izmantot sakarus bezmaksas Vācijā, a es tagad skatoties Mans Tele2 redzu kko citu.

 

Tātad: cik reizes gadā braucot uz EEZ būs bezmaksas sarunas?

1717.png

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Dīvaino operātoru pisness. Cik dienas mēnesī un gadā viņa ir ārzemēs? Operātoriem bija kkādi ierobežojumi uz to, lai ārzemniekiem nebūtu interesanti izmantot mūsu operātorus savās mājās. 

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos

+- 3 pilni mēneši ārzemēs un kāds menesis pusotrs mājās un tad atkal uz 3 mēnešiem

Link to comment
Share on other sites

Tiek pārkāpta no tavas (mammas) puses RLAH regula. Numurs tiek izmantots vairāk ārvalstīs nekā Latvijā.

Risinājums paņemt vairākus numūrus un periodiski atstāt plauktā kā aktīvus, vai ņemt vietējo numuru

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kad "viesabonēšana kā mājās" būs ne tikai EEZ, bet arī visā pasaulē, tad arī operators varēs likt savas piemaksiņas par to, ka, redz, par ilgu tu atrodies ārpus mājas tīkla?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...