Jump to content

One Plus 6T


KristiansPulkis
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Man personigi ne visai patik OnePlus modeli sakot ar 3 paaudzi un uz augshu. Nezinu ko pilns Youtube apskatnieku skrieshanu pakalj paarsaatinaati reklamee 7 paaudzi. Es noteikti nenjemtu nevienu no OnePlus telefoniem. Ka alternativu es labak skatitu Note 9 piemeram, vai ko citu. Visus Xiaomi piekritejus lugums nebazhieties sheit ar to ka Pocophone, Mi 9 ir labaki utt. MIUI ir diezgan drausmigs un skanjas izpildijums tikpat, nav mitrum droshs.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Lietoju OP7Pro, nekādu problēmu nav. Biš piecūkojas izbraucošā selfie kamera no kabatas putekļiem. Stulbums ir viņu pašu fast change, jo nesader ar auto lādētāju, darbā vai dāčā ātri nesalādēsi ar esošajiem lādētājiem. 

 

6T gan neņem, tomēr vecāks procesors un tādā garā. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Tagad 7 jāņem. Pašam saimniecībā ir op3 un op5t, labas trubas. Ļoti patīk viņu OxygenOS. Nepatīk, ka sākot ar 6to versiju minijack ir izvākuši. 

Link to comment
Share on other sites

__Igors
pirms 6 stundām , INTRASERVERNET teica:

Es noteikti nenjemtu nevienu no OnePlus telefoniem

kaut kā pamatoti argumentēt arī vari?

Lietošanā ir OP5 jau 2 gadus un sūdzību nav, ja protams nemeklēt kosu.

Biedri pareizi saka, ka jāņem OP7 (ne pro)

1 stundu atpakaļ, Žaks Noriss teica:

Stulbums ir viņu pašu fast change, jo nesader ar auto lādētāju, darbā vai dāčā ātri nesalādēsi ar esošajiem lādētājiem. 

Jābūt abām komponentēm no OP - gan brickam, gan vadam. Biju mēģinājis lādēt ar anker usb-c vadu no OP bricka, i figu, tikai slow charging. Kāpēc tā - hz

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Par OnePlus, man nepatik, ja tiesha nozime, vizuali plastmasigi. Centieni premium segmenta atgadina plastmasigu. Otrs ka nav udens atraidosh. Jo kaa zinam ne visur jaasaista ar peldeshanos, bet arii lietus apstakljiem. OxygenOS ir ok, bet kamera plus minus kaa kjiinieshiem. No varianta Xiaomi it ka super kameras bet kvalitate starp vaidzinjiem.

Sent from my Nokia 9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

martinno

Par 6T - neko sliktu nevar teikt. Kā vienīgo mīnusu varu teikt onscreen fingerprint - ņemot vērā, ka tas ir pirmās paaudzes, strādā nedaudz lēnu.
Ja jautājums ir - vai šodien pirkt 6T, tad jāizvērtē cena. Par 550€ nav vērts. Par 400€ - droši vien, ka jāņem.

Link to comment
Share on other sites

__Igors

Par build quality nepiekritīšu, jo tomēr OP build quality ir premium, netiek izmantota plastmasa, un, piemēram, uz OP 5 vispār anodized aluminum aizmugure.

Par kamerām - jā, nav tās labākās, bet ir normāla kvalitāte. Nu nevar nekur nenogriežot stūrus iegūt tik pievilcīgu ciparu, par top-notch hardware.

Ūdens izturība - piemēram OP7, nav iegūti sertifikāti, jo tas rada papildus izmaksas, bet it kā esot splash proof / water resistant, bet nu es tam tik ļoti neuzticētos.

Ir daudzas vietas, kur OP nogriež stūrus, lai iegūtu to cenu tādu, kāda viņa ir, un ir jāizvērtē katram individuāli, vai 100-400eur ieguvums ir tā vērts, iegūstot nedaudz sliktāku kameru, water resistant sertifikātu neesamību, nav wireless charging, nav tik superīgi ekrāni kā sumsungiem (izņemot 7 pro), un vēl dažas nianses. BET, ietapot naudu, dīvainā kārtā, iegūst arī superīgu performance, pateicoties top-notch dzelžiem un oxygen os, kas, imho, ir labāka par stock android.

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 3 stundām , __Igors teica:

oxygen os, kas, imho, ir labāka par stock android.

Daudz daudz labāka, kā arī vērā ņemams fakts ka OP centīgi ražo update savām OS. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu, OS gan neredzu nekādu dižu starpību, ja neskaita specifiskus twīkus, piemēram, noswapot back buttonu...

Link to comment
Share on other sites

__Igors

Tieši šo mazo customization/tweaks dēļ, priekš manis oxygenos > stock. It kā sīka nianse, bet tomēr prasās.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Kā saka - par to bazara nav. Tikai vai dēļ tā pati OS ir labāka? Drīzāk vairāk lietotājam pielāgojama :)

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 8 stundām , martinno teica:

piemēram, noswapot back buttonu...

Uja, uja - swipe uz leju notifikaciju sadaļa atveras, swipe uz augšu programmas instalētās, badge uz ikonām, piemēram jaunas ziņas whatsapa/Gmail utt, next track uz izslēgta ekrāna, double tap to unlock/lock, da bljin kaut vai bačas procenti... Kā man liekas, Stock android ir tāds pusfabrikāts

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...