Jump to content

Peidžeru programatori un pārprogramēšana


Delphin
 Share

Recommended Posts

Ir daži Motorolas peidžeri, kas pat ir dzīvotspējīgi un normāli funkcionējoši, vienīgi šobrīd to vienīgā jēga būtu - rādīt pulksteni. Lai palaistu "peidžeru centrāles servisu", vajadzīgs programators. Varbūt kādam no tiem Flinstonu laikiem ir aizķēries vai nu rūpnieciskais, vai paštaisītais programators. Labprāt aizņemtos/iemainītu. Izlikt pāris sotakus vienai pārprogramēšanai, galīgi nevelk.

Link to comment
Share on other sites

Delphin

@ju, katrs no mums izklaidējas kā uzskata par pareizu. Man patīk redzēt vecus krāmus strādajam un arī parādīt to citiem. Visu cieņu @MaiklsBlack, bet pie viņa tas būs tikai izslēgts plauktā, ne darbībā demonstrējams.

Tātad, ir kāda iespēja šos Motorola brīnumus pārprogramēt?

Link to comment
Share on other sites

Delphin
Pirms 53 minūtēm , ieleja teica:

 

ir viens Motorolas dārgais peidžers

 

Kas par modeli? 
Man te ir Motorola Bravo Express  un vel 2 mazie, kam modeli no galvas neatceros.

Link to comment
Share on other sites

https://cortex.eu/

Šie nevar līdzēt? Varbūt kļūdos, bet šķiet, ka šie pirms kādiem pāris gadiem izgādāja un ieprogrammēja vienu tādu specifiskam pielietojumam.

Link to comment
Share on other sites

Delphin
Pirms 21 minūtēm , ieleja teica:

jā, ja nu kas tad sūti uz INFO tīklu, numurs 78

Nezini gadijumā kuram tīklam tas peidžeris bijis? (pec tā varētu arī atrakt ieprogramēto uztveršanas freq)

 

Pirms 12 minūtēm , marizo teica:

https://cortex.eu/

Šie nevar līdzēt?

Paldies par ideju, ja nebūs versijas pašam saprogramēt  - izmēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

Delphin
pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

parastu USB-TTL

Man bija līdzīgs minējums, bet pa cik man pašam nav pieredzes peidžeru programēšanā, tad ar izveidoju šo tēmu ar cerību uz kādu kam ir pieredze vai paši programatori (orğinālie programatori ir gandrīz katram modelim savs).

 

Šobrīd pieejami ir 3 Motorolas peidžeri, bet tie nav bijuši LV tīklos un info par konkrētā aparāta ID, man nav. Pa cik mērķis ir parādīt vecos dzelžus reālā darbībā, nevis tos tikai iemest plauktā - atliek 2 versijas:

1) Dabūt programatorus un nolasīt datus no kaut viena peidžera, lai uzzinātu ID.

2) Pāris paaudzes minēt ID :D (varbūt jāuzraksta skripts un pec mēneša būs rezultāts :D ).

 

Ja kādam ir peidžeris ar zināmu ID, labprāt to pret kaut ko iemainītu. Tam obligāti nav jābūt Motorolas modelim, arī ne LV lietotam, galvenais, ka zināms ID.

 

IMAG0608.thumb.jpg.32e2c27fb0ccd4e1021f07e8a60537fa.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...