Jump to content

VW Bora 1.8 benzins - nevar iedarbināt


Ivetas
 Share

Recommended Posts

Help.... nevaru iedarbināt auto, jo atslēga griežas pa tukšo, nekas neiedegas panelī

Kas var būt pie vainas, cik sarežğīti remontēt? Uz sevsisu, protams arī nereāli tikt ar evakuatoru, aiz Salaspils atrodos

Link to comment
Share on other sites

Kāds rads vai kaimiņš nav, kurš var aci uzmest?

Kad aizdedzes astlēgu pagriež pirmajā pozīcijā, tiešām nekas neiedegas panelī?

Vai starteris vispār griežas?

Varbūt akumulators tukšs?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
1 stundu atpakaļ, Ivetas teica:

Uz sevsisu, protams arī nereāli tikt ar evakuatoru, aiz Salaspils atrodos

Ja pat mēs ar kristāla bumbas palīdzību uzminēsim kas par vainu auto, kāda varbūtība ka mācēsi pati salabot? :D 

 

ss.com un meklē servisu un evakuatoru! 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tagad ir atrasts rads, kurš rauj nost paneli ap stūri.. jau parādījās logu tīrītājos dzīvība jn aiztiekot kaut ko pretējā pusē no aizdedzes atslēgas vietas - kreisajā stūres pusē - uz mirkli vissssss iedegās uz paneļa .. un atkal nomira... Atstājot dzīvu tikai ventilatoru un rāda akumulatora zīmīti, varbūt tagad kādas idejas ? ?

Labots - Ivetas
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ivetiņ... Ja jau rads uzņēmās labot, tad nu atrast nekontaktu atslēgas kontaktu grupā tā kā viņam vajadzētu mācēt.  

Tur jāskatās - var būt apdeguši kontakti, var būt vadi pušu...  Takš attālināti šo salabot nav iespējams! Ņemam testeri un elektroshēmu (var atrast internetā) un meklējam kur vaina! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , drunk_lizard teica:

lai netaisiitu citu topic!

Šņabsts par maz.

 

Pirms 6 minūtēm , Ivetas teica:

To lillā štruntu kustinot kaut 

Aizdedzes atslēgā kontakti sadeguši, apdeguši, jāmaina visa. Nu var jau mēģināt jaukt ārā, skatīties ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , drunk_lizard teica:

tas lilla sjtrunts ir aizdedzes atsleegas konektoru grupa.

Ir skaidrs, ka pazudis kontakts, jo kustinot slēdzas kaut kāds relejs, bet kas tad būtu jāmaina ? Aizdedzes atslēga ar visu to gruppu?

Link to comment
Share on other sites

Nē, tik traki nav, es nepaliku ceļa vidū, es prom no mājas netieku ? bet meistari uz mājām nebrauc, nav jau dakteri.

 

Labi, labi, es jūs vairāk nebesīšu, paldies par veltīto laiku un uzmanību ?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 5 minūtēm , ju teica:

Aizdedzes atslēgā kontakti sadeguši, apdeguši, jāmaina visa.

Te visticamākais (mans minējums!!!) beigta aizdedzes atslēgas kontaktgrupa. (Tas melnais sū uz kā violetais štrunts uzsprausts) Jāpērk jauns un jāmaina! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Ronalds teica:

Ivetiņ... Ja jau rads uzņēmās labot, tad nu atrast nekontaktu atslēgas kontaktu grupā tā kā viņam vajadzētu mācēt.  

Tur jāskatās - var būt apdeguši kontakti, var būt vadi pušu...  Takš attālināti šo salabot nav iespējams! Ņemam testeri un elektroshēmu (var atrast internetā) un meklējam kur vaina! 

Ronald, mani mulsina kas cits - kāpēc griežot atslēgu nav jūtama nekāda "pretestība", kā pa tuksho... Man jau bail pat minējumua izteikt, tūdaļ Ķirzakai krampji piemstīsies no smiešanæs....


Pirms 1 minūtes , drunk_lizard teica:

paliec, neaizej, dziesma,

neatstaaj mani vienu!....

Es Tev individuæli uzdziedāšu.. par to kā kuği pa Lielo teātri dreifē, tikai tikšu ar aizdedzi galā no sākuma ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Ivetas teica:

tūdaļ Ķirzakai krampji piemstīsies

Neņem galvā, ja šī nosprāgs, gan jau kādā grāvī citu atradīsim.

Link to comment
Share on other sites

Man bi kādu auto aizdzinēju dabūt, bet vienīgais, kuru zināju ir aizbraucis ur Angliju pa Šervudas mežiem dauzīties...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Ivetas teica:

kāpēc griežot atslēgu nav jūtama nekāda "pretestība", kā pa tuksho...

Tad jau jāmaina tā lieta kur iesprauž atslēgu... un uz kuras uzpsrausts tas violetais štunts ...

Link to comment
Share on other sites

Labi, braukšu uz Elkšņiem meklēt aizdedzes atslēgu, mučas gracijas, jaukie kungi !!!!! ???

P.s

 Selfijus ar instrumentiem sūtu tikai licencētiem lietotājiem ? Sivnam nebūs :)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 1 minūtes , Ivetas teica:

Labi, braukšu uz Elkšņiem meklēt aizdedzes atslēgu

Tev nevajag aizdedzes atslēgu bet atslēgas kontaktgrupu! 

Un viņu nevajag ņemt lietotu šrotā, bet gan pasūtīt jaunu! Jo lietota var būt tāda pati kā tavējā! 

Un par kontaktgrupu - tas ir tikai mūsu minējums, bez mērījumiem dabā to 100% pateikt nevar! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Ivetas teica:

Man bi kādu auto aizdzinēju dabūt, bet vienīgais, kuru zināju ir aizbraucis ur Angliju pa Šervudas mežiem dauzīties...

par šo gadījumā pants nebija, noziedzīgu nodarījumu slēpšana vai kas tāds?

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT
Pirms 50 minūtēm , Usins teica:

par šo gadījumā pants nebija, noziedzīgu nodarījumu slēpšana vai kas tāds?

Ja redz, ka dzen prom mašīnu, bet neko nesaka, tad ir pants. Ja ciemā visi runā, ka Fedja dzen mašīnas, bet redzēts tas nav, tad domāju, ka nekāds pants nepienākas.

Link to comment
Share on other sites

Godātie Kungi! Uzvarėja tas, kurš teica, ka aizdedzes atslēga ? nolūzis plakans metāla puļķītis, kas veic šo atslēgas funkciju ? tagad ar nomainītu baltu verķi piedarbinu ar SKRŪVGRIEZNI !!!!

 

Kā juzdami, ka to selfiju vajadzės ?

15619853942766227325789140334328.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Tikai neaizmirsti aizdedzes atslēgu pagriezt, pirms sāc braukt, lai stūre nesabloķējas!!!

Link to comment
Share on other sites

To es jau apguvu ;)

Tagad nedeļu jāgaida, kad serviss varēs nomainīt visu to uzparikti kopumā ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...