Jump to content

Skype bez Microsoft konta


KinDzaDza
 Share

Recommended Posts

Bet kur problēma MS kontu uztaisīt? Var takš pie reģistrācijas nenorādīt īstos personas datus.

Link to comment
Share on other sites

Kontakti nepazūd jebkurā veidā autorizējoties! Tā, ka bez liekiem kontiem var mierīgi izdzīvot un nekas slikts nenotiks.

Vienīgais pluss no MS accounta bija, kad vēl bija Win telefoni... a tā, nafig...

Link to comment
Share on other sites

Ja es tagad pieregošos ar random ms kontu, tad man būs savi kontakti? Dirs vai kaprons?

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Tuubijs teica:

Ja es tagad pieregošos ar random ms kontu, tad man būs savi kontakti

ja tu pirms tam šo random ms kontu būsi piesinhronizējis ar savējo -- tad būs tavi kontakti :)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tuubij, kas nepielēca no manis teiktā? Mēģināšu pateikt tā, lai pat Tu saprastu :)

Skype konts un MS konts ir dažādas lietas. Katrā no šiem kontiem var būt savi kontakti, neatkarīgi. Ar attiecīgo ielogojoties arī būs attiecīgā konta kontakti, nekas nepazudīs arī j kompi pārinstalēsi. Galvenais ir ielogoties ar īsto kontu.

Skype ļauj pārnest kontaktus no skype konta uz ms kontu, otrādi gan nesanāks. Es sen atpakaļ pārnesu skype kontaktus uz ms kontu - man patīk MS konts, jo lietoju daudzus viņu servisus.

 

 

P.S. Tur tiešām kaprons jāpīpē, lai iedomātos, ka ar random kontu tiksi pie cita random konta kontaktiem.

 

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...