Jump to content

Samsung NP270E5E Nedarbojas


oto oto
 Share

Recommended Posts

Kompis  pēkšņi vairs neieaslēdzs....Jasāk ar to ka portatīvam  beigta batarija,tiek turēts patstāvīgi pie barošanas bloka...Netiek nekādos BIOSos, caur HDMI signālsnekāds!Atvienojot HDD,RAM atvienojot batariju tas pats...Ja ilgāku laiku nav grāpstījies tad  uz  ekrāna  pus sekundi parādās SAMSUNG logo un tumš atkal!

Vai tik šis ķēms nebūs atrāvies negaisa spērienu!? Baroklis un  HDD itakā veseli,piekabinot pie sav PC datus var pārskatīt.....      Ko teiksiet?  Ko tie video  te nedarbojas?!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kas te notiekās,ne tos video noņemt ne  atskaņo!?Jopčik!

 20190617_210052.thumb.jpg.a14d92b01579ceb9c043b3990863f05a.jpg

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad kāda vaina?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Of topik -(Mazais Lenova ),šeit tā jabūt (stekera vieta kur kontaktējas  ar sistēmas plati)?

citur nekur neuzād štromi ka tikai tur kur ta liektā asīte!Tapec jau ir kapa klusums?

20190617_223811.thumb.jpg.5b045ae684f675c47a1af35061872753.jpg

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , oto oto teica:

šeit jabūt

Neredzi ka konektoram kontakts nolūzis? :D 

To astīti var pielodēt vai ligzdu nomainīt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Neredzi ka konektoram kontakts nolūzis? :D 

To astīti var pielodēt vai ligzdu nomainīt.

Vis izdarīts.... Es tik jūs pārbaudīju vai  maz kāds ko jēdz no datoriem !Izskatās ka Sakaltušā plūme ir 3D foto speciālist,līdz ar to eksāmenu nav nokārtojis :D !!!

Labots - oto oto
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 7 stundām , drunk_lizard teica:

buutu forsji, ja tev apspraagtu visi datori un telefoni arii...

Tu ātrāk apsprāgsi :D !Lai dievs tevi dēliņ sargā  ;) ...

 

 

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Baudītājs, mļe.

Ja ko tad tu  domāji man taču 3 auktākās neiesāktās! :)

Labots - oto oto
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@oto oto, Tu vari beigt to ziņošanas pogu bakstīt? Beidz uzvesties kā muļķis un citi beigs Tevi par tādu uzskatīt. ZB! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 52 minūtēm , Gestapo teica:

@oto oto, Tu vari beigt to ziņošanas pogu bakstīt? Beidz uzvesties kā muļķis un citi beigs Tevi par tādu uzskatīt. ZB! 

Mani tas nesatrauc ;)  ka kāds svēš ko zin uzskatīt,varbūt ka ir otrādāk....!  Tad ja te ir muķi tad tas te ir muļķu forums"vienkārša diagnoze" ;) !

Ja visi būtu  baigie ubernieki  tad jau  forums nebūt  vaidzīgs! :D 

Ja es tā būtu  izdarījis ka tas Kaķuāda  tad  tulīņ būtu nobanots....!A te redz darbojās zābaku propoganda! 

Un vispār kāpēc lapa nekorekti strādā!?

 

Pirms 28 minūtēm , drunk_lizard teica:

ar taadu bagaatu interneta veesturi? tu laikam joko ?

ne katrs ir speejiigs divus forumus nolaist uz grunti, tur nepieciesjamaa iipasja gariiga atpaliciiba...

 Nepareizi izanalizēji,rēdz  talants jopčik!  :D

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , oto oto teica:

Ja visi būtu  baigie ubernieki  tad jau  forums nebūt  vaidzīgs!

Runājot līdzībās, pārtulkošu @oto oto domu:

'Es urinēju sporta zālei visos kaktos un  lieku klučus, kur pagadās UN MAN VIENALGA KO JŪS PAR MANI DOMĀJAT. Ja jau visi būtu baigie olimpieši, tad tāda sporta zāle nemaz nebūtu vajadzīga'

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 10 minūtēm , TOoMoOT teica:

Runājot līdzībās, pārtulkošu @oto oto domu:

'Es urinēju sporta zālei visos kaktos un  lieku klučus, kur pagadās UN MAN VIENALGA KO JŪS PAR MANI DOMĀJAT. Ja jau visi būtu baigie olimpieši, tad tāda sporta zāle nemaz nebūtu vajadzīga'

Vis pareiz!Bēt sportu zāle piederētu  man vienam kur es to daru"tapat ka tagat ,dators pieder man un intrnetu atmaksā es"...un ja kādam nepatīk lai nenāk un nesporto....man taks neintresē ko kads par mani pec tam interneta kunkst! :D

 

 

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Kāpēc tas deģenerāts te vispār jātur?

Tāpēc kā  mēs  visi tādi esam,tu tik to vēl pats nesi apjēdzis ka tu arī tāds! ;)

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , oto oto teica:

Vis pareiz!Bēt sportu zāle piederētu  man vienam kur es to daru"tapat ka tegat ,dators pieder man un intrnetu atmaksā es"...un ja kādam nepatīk lai nenāk un nesporto....man taks neintresē ko kads par mani pec tam interneta kunkst! :D

 

Runājot līdzībās, turpinu tulkot:

'Es uz sporta zāli atbraucu savā personīgajā auto! Ceļa nodokli un degvielu arī pats apmaksāju. Tāpēc man ir visas tiesības apgalvot, ka sportu zāle piederētu man vienam! Ja kādam nepatīk mana urīna smaka, lai nenāk un nesporto. Atkārtošu vēlreiz, ko atkārtoju katrā savā komentārā - MAN VIENALGA, KO CITI PAR MANI DOMĀ. Jo man ir svarīgi, lai neviens neidomātos, ka man rūp'

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man pie kājām tava versija!.Zali es uzbūbēju sev ja grib  brauc kaut ar  helikopteru  ja apminin tas ka es tur urinēju un liek klučus! Velcom GHB! :D

Sinī gadījuma midzeni neintresē kas uzbūvēja,visas žurakas ar nav vienādas,bet jasadzīvo! :D 

 

 

Pirms 21 minūtēm , TOoMoOT teica:

MAN VIENALGA, KO CITI PAR MANI DOMĀ. Jo man ir svarīgi, lai neviens neidomātos, ka man rūp'

Tieši tā,darba devēja atieksme.......viniem pie kājas kas mums rūp ...nepatīk tinaties bus  cits muļķis kas paliek un daraaas! :D

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , oto oto teica:

Man pie kājām tava versija!.Zali es uzbūbēju sev ja grib  brauc kaut ar  helikopteru  ja apminin tas ka es tur urinēju un liek klučus! Velcom GHB! :D

Sinī gadījuma midēni neintresē kas uzbūvēja,visas žurakas ar nav vienādas,bet jasadzīvo! :D

Turpinu tulkot:

'MAN PIE KĀJAS, KO TU PAR MANI DOMĀ! Boot.lv forumu es izveidoju pats sev! Es varbūt esmu nedaudz savādāks nekā citi, bet mīliet mani tāds kāds es esmu'

Labots - TOoMoOT
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu un vispār neviens par temu te nerunā...Kas ir par vainu samsungam?Tik gurds neviens nav.....!

Piebilde,samsungs jau gaitā ,bet   deģenerāti neko nemāk pateikt! :)

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Just now, oto oto teica:

Nu un vispār neviens par temu te nerunā...Kas ir par vainu samsungam?Tik gurds neviens nav.....!

'Eu veči! Ja mēs uz mirkli aizmirstam, ka es urinēju sporta zālē, kāds grib ar mani uzspēlēt bumbu?'

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 12 minūtēm , TOoMoOT teica:

Turpinu tulkot:

'MAN PIE KĀJAS, KO TU PAR MANI DOMĀ! Boot.lv forumu es izveidoju pats sev! tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos es varbūt esmu nedaudz savādāks nekā citi, bet mīliet mani tāds kāds es esmu'

Macījos  deģenerāt skolā tur visiem lielop tiesības un neaizskaramais diplomāts...Laikam to nezinājāt! :)

 

 

Pirms 9 minūtēm , TOoMoOT teica:

'Eu veči! Ja mēs uz mirkli aizmirstam, ka es urinēju sporta zālē, kāds grib ar mani uzspēlēt bumbu?'

Veči,ja es jums ieurinēšu kabātā,vai jūs būsit dusmīgi vai lustīgi - man  naxer ar jums bumbu spēlēt...!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Tu lielais mīzej, vismaz latviski iemācies rakstīt :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Tu lielais mīzej, vismaz latviski iemācies rakstīt :biggrin:

A kas teicak ka man Uzbekam tas būtu jamācās ,pietiek ka māku mīst,ee Latvijā pie slavenā pieminekļa! :D

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Murlo teica:

čurka, kušs

Čuk čuk čuk čūūūūū!  :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , oto oto teica:

mīst,ee Latvijā pie slavenā pieminekļa

Kāds tu čurka, prosts morāls kroplis, ja tā var runāt par LV simboliem! :hysteric: 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , drunk_lizard teica:

 ?speejiigs divus forumus nolaist uz grunti, tur nepieciesjamaa iipasja gariiga atpaliciiba...

 

Kurš no visiem varoņiem tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Ir jābūt ar prātu apdalitam, lai vēl divus kontus taisītu un pats sev plusotu un arī izskatās, ka kāds šodien vnk dzer.... Adios uz laiku, zb jau

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar ierēcu par tiem profiliem, būtu smieklīgi, ja nebūtu skumji. Tur jau tas pats, kas ar betonu, 30+, bet izdarības ceturtās klases līmeni ? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Gestapo teica:

Kurš no visiem varoņiem tas ir?

Sākot ar Datuvi, kur bija Piestāsti pilu, klucis 3D, tad 3D klucis, uz Notepad pārcēlās 3D klucis (neesmu drošs, vai tikai tas pats nav arī albertino).  Katrā ziņā pie Datuve gala un Notepat grimšanas šim personāžam liels nopelns. 

Ha, ha, gudrais autokorektors - nevis piestāsti, bet p.i.e.d.i.r.s. pilu

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pilns mēness bija vakar, bet sasvilums tā arī vēl nav pārgājis.
Demokrātisks mums te forums...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...