Jump to content

Bezvadu pele/klaviere


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Varat man pastāstīt par savu pieredzi. Problēma tāda, ka cenšos nebūt nervozs un nesviest pret sienu Logitech K270. Gan pele gan klaviere mēdz nepatīkami iefrīzot. Kādreiz bija no Ķīnas pa kaut kādiem 2 eiro gab. divas peles (aizgāja bērniem) ... strādāja ka prieks. Draiveri meklēti, aplikācijas ieinstalētas, usb porti mainīti... Jebšu man vienkārši nav noveicies?

Link to comment
Share on other sites

Pieliec usb uztvērēja puļķi tuvāk. Man tas palīdzēja tikko pirktai klavierei/pelei. Vecajai gāja tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Guļamrajonā 2.4ghz ēters aizstāstits un pats neesi labāks, ja vienlaicīgi vel izmanto mikroviļņu krāsni vai atļauj to darīt kaimiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Man jauna pele neparko korekti negribēja strādāt, kamēr stāvēja USB3 portos, pārmetu uz parasto USB, viss aizgāja. Vai tā bija problēma, tā īsti arī nepārbaudīju, jo ņemot vērā, ka geimot ar Wireless peli nav iespējams, nometu malā. 

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, pateiciens! Velns, tai platei visās malās usb3, kaut kā biju pamanījies atsprausties pa visiem bet tikai ne pa usb2, jo šamajos usbasp un usb->com bija iesprausti. Iespraudu kastes priekšā puļķi un vuaļā!

Pateiciens arī visiem citiem, kas deva padomus.

Link to comment
Share on other sites

  • Jurkins locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...