Jump to content

Kuru mājas kinozāli izvēlēties sony vai samsung?


Kaspars Briedis
 Share

Recommended Posts

Kaspars Briedis
Pirms 10 minūtēm , Usins teica:

Pēc šādiem kritērijiem Sony skan bagātāk.

Skaidrs

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz jau nu kā modeļus varēji iedot... Savādāk tas ir no sērijas, kas būs labāka sieva - Ilze vai Līga

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Man patīk ka 1a korekti norādā specifikācijā, ka :)

Skaļruņa izmērs Nav informācijas
Pīkstuļa izmērs 2.5 cm
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pirmkārt, tā nav mājas kinozāle, bet tāda nosacīta stereo sistēma, varētu teikt 2.1 formāta. Īsta kinozāle ir ar vismaz 6 vienībām jeb 5.1.

 

Bet vienkārši pielikt pie tv, šie brīnumi labi bombī.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Galvenais autoram saprast, ka shiis nav maajas kinozaales, bet soundbaari, lai uzlabotu tv skanju. Ja vinjiem visiem veel naak liidzi suba parodija, tad ir ceriiba arii uz kaut kaadiem pseido basiem, bet nevajag likt lielas ceriibas uz labu skanju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un vēl viņos ir dekoderi, kas māk atkodēt skaņu, DTS, Dolby un tā tālāk. Jo piemēram Samsung TV no 2018 gada DTS skaņu vairs nedekodē, toties Samsung sounbārs ņem priekšā jebkuru formātu, tā kā tas sounbars jau sāk palikt nepieciešams :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kā saprotu autors vēlas labu skaņu cenā līdz 300 eur.

Es ņemtu lietotas tumbas, 2 gab un lietotu pastūzi! Pa 300 eur te diži nav kur izvērsties, bet ko +/- labi skanošu var atrast! 

 

Ja jaunu un bez čakara - es paņemtu MICROLAB SOLO7C vai MICROLAB SOLO9C. Tur jau iebūvēts pastūzis - slēdzam klāt pie TV un baudām. Esmu 7C klausījies - skan tiešām līmenī - vismaz pa savu cenu! 


Pirms 4 minūtēm , jema teica:

Jo piemēram Samsung TV no 2018 gada DTS skaņu vairs nedekodē

Jautājums cik tas ir svarīgi.... Nekčājam filmas ar DTS. ;) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Ja jaunu un bez čakara - es paņemtu MICROLAB SOLO7C vai MICROLAB SOLO9C. Tur jau iebūvēts pastūzis - slēdzam klāt pie TV un baudām.

 

Tur ir biki chakars, jo jaunajiem tv ne visiem ir analogaa izeja skanjai (samsungiem toch nav ne rca ne 3.5mm), bet 7c nav optiskaas ieejejas, taatad jaanjem 9c.

Ar optiku veel, iespeejams, buus chakars, ka bevarees no tv pults reguleet skaljumu, man tas buutu nepienjemami. Taatad vajag kko ar hdmi...

Jauns leetaakais denon x250 resis 190 eur, skandas gan jau ka veel tik pat. Beigaas taapat panjems lg soundbaru pa 130eur un buus mega apmierinaats... :d


pirms 1 stundas , Ronalds teica:
pirms 1 stundas , jema teica:

 

Jautājums cik tas ir svarīgi.... Nekčājam filmas ar DTS

 

Ja filmai ir tikai dts skanjas celinsh es vinjas no tv caur plex atskanjoju, uz plex servera skanju transkodee uz dd. Bet nu chakars, jo tomeer gadaas ka kaada smagaaka filma pa vidu noraustaas, man serveris kkaads arms.

Link to comment
Share on other sites

Nezinaaju, ka MICROLAB SOLO9C ir hdmi ieeja, tad derees tv bez chakara, un varees reguleet skaljumu no tv pults. Iesaku!

Link to comment
Share on other sites

Aiziet, sākas atkal tumbas un pastūži.... Uz soundbar parasti skatās ne bez iemesla - vieta nav, sieva negrib skaļruņus mētājoties istabā, savietojamība, bla bla bla

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 27 minūtēm , Zin... teica:

vieta nav, sieva negrib skaļruņus mētājoties istabā, savietojamība, bla bla bla

bla, bla -a …………………, un beigās jāņem s90 rrr

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jozhix teica:

derees tv bez chakara, un varees reguleet skaljumu no tv pults.

Tad jāņem Sony TV - tur pa analogo audio izeju var ar pulti regulēt skaļumu.:D

 

Bet ja vieta ir un sieva atļauj - var arī apskatīt datora skandu variantu. Te iepriekš minētie Edifier R2700 (tagadējām R2730DB vēl ir BT ieeja) ir neslikts budžeta variants arī lai paklausītos mūziku. Skaņa nebūs sliktāka kā ~300€ vērtam "skaņas stienim", bet cena par kādu trešdaļu lētāka...

Link to comment
Share on other sites

Autors jau nav uzrakstījis ko taisās slēgt klāt tai sistēmai - TV vai ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...