Jump to content

Apple Pay OFICIĀLI Latvijā. Kā to sākt lietot jau tagad!


johnbee
 Share

Recommended Posts

Cilveeks

Lai nopīkstinātu rimi karti, pat telefons nav jāatbloķē - pieliki un gatavs!

Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ka virtuālo RIMI karti var "pīkstināt" tikai ar android? Ja es uz iphone uzlieku Rimi app, tad tas nedarbosies? Jo tur joki ar NFC - it kā ir bet tajā pašā laikā settingos neredzu, ka varētu ieslēgt/izslēgt

Link to comment
Share on other sites

Jap, māģināts, uz iPhone RIMI nestrādā, jo NFC bloķēts tikai lietošanai ar Apple Pay.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
2019.06.5. , 14:35, Vilx teica:

Jap, māģināts, uz iPhone RIMI nestrādā, jo NFC bloķēts tikai lietošanai ar Apple Pay.

 

Nav tiesa, ka NFC bloķēts tikai lietošanai Apple Pay. Jau vairākus gadus jebkurš aplikāciju izstrādātājs var ieviest NFC funkcijas savā iOS aplikācijā (dokumentācija šeit). Piemēram, ja Rimi būtu gribējuši ļaut saviem pircējiem lietot Rimi karti caur iPhone NFC, tad Rimi bija un ir visas iespējas to darīt. Acīmredzot Rimi tā nav bijusi prioritāte. Piemēram, Walgreens šo piedāvā jau gadiem...https://www.walgreens.com/topic/promotion/applepay.jsp

 

Labots - johnbee
Link to comment
Share on other sites

Apple Pay no šodienas Latvijā ir oficiāli - vairs nav čakarēšanās ar reģioniem, utt.! Šīs diskusijas pirmajā postā esošā instrukcija ir attiecīgi atjaunināta.

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka Latvijā ir vismaz viena normāla banka, kurai tas viss jau IR :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu sapratis, ka Apple Pay ir viens liels mīms pagaidām, jo maks (vai manā gadījumā folio vāciņš telefonam) tikpat jānēsā, jo bieži vien vajag  nopirkt kko dārgāku par 25 eur, vai arī izņemt skaidru naudu un ID arī vienmēr jābūt līdzi, nemaz nerunājot, ka daudzkur vēljoprojām nav bezkontakta termināli. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , jojoo teica:

Esmu sapratis, ka Apple Pay ir viens liels mīms pagaidām, jo maks (vai manā gadījumā folio vāciņš telefonam) tikpat jānēsā, jo bieži vien vajag  nopirkt kko dārgāku par 25 eur, vai arī izņemt skaidru naudu un ID arī vienmēr jābūt līdzi, nemaz nerunājot, ka daudzkur vēljoprojām nav bezkontakta termināli. 

 

 

 

Ja pirkums ir lielāks par 25€, tad nopīkstini Apple Pay un tad terminālī ievadi PIN kodu. Turklāt ar Monese & Apple Pay ja nemaldos reiz pirku arī pa 50€ un PIN kods nebija jāvada, bet neesmu 100% drošs. Bet jebkurā gadījumā plastikāta bankas karti staipīt līdzi gandrīz vairs nav vajadzības, ja nu vienīgi tie retie termināļi, kuri neatbalsta bezkontakta maksājumus (šī arī drīz būs vēsture, jo šķiet ir ES direktīva).

 

Par ID ņemšanu līdzi piekrītu - man bija situācija, ka biju tikai ar telefonu un lai arī būtu varējis samaksāt ar Apple Pay, Rimi kasiere man nepārdeva šnabi, jo nebija līdzi ID.

Link to comment
Share on other sites

Kāds google pay izmanto? 

Par tiem iekostajiem? Nu kā tam iegrauztajam var civilizēti pārmest failus  no pc uz Ipad. Caur itunes čikāties negribas. Android piespraud, uzliec atļaut pieeju un viss ir. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...