Jump to content

Austiņas sportam.


sanga
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Nezinu kas tur briesmīgi izskatās, bet pie spoguļa neskrienu, tapēc īpaši nepētu

Neieciklējies uz izskatu. Ar "izskatās briesmīgi" biju domājis, ka lietošana it īpaši skriešanai neizskatās diez ko ērta. Un interesēja arī kā tās skan. Bet nu ok, pa lielam skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Ērtums galīgi nav problēma, tik pat ērtas kā visas citas tāda tipa austiņas. Uzliec un viņas tā arī stāv, nost nekrīt, aukšā lejā nelēkā. Netraucē arī zem ķiveres un ar brillēm.

Pluss tas ka nav vada, ar vadu, tad gan ir neērti un nav iespējams normāli pabraukt. Bezvadu airPod veidīgās neesu mēģinājis.

Kautkad būs jātrod kādas ausīs bāžamās (ganjau kautkur nobāztas ir) un jāsalīdzina cil liela tašķirība skaņā. Esu pieradis pie lielām un ērtām austiņām, ikdienā lietoju Sony mdr-1a, tapēc visas tās mazās man liekas štruntīgas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Kas aktuāls no BT ausīm šobrīd? Vajag lai aktīvi ikdienā var lietot un sportojot. In-ear neder, jo krīt ārā.

 

Pagaidām skatos uz AirPods gen 3.

Link to comment
Share on other sites

Ja korķi neturās ausīs, tad vaitad tās modernās kas tagad modē, airpodi un tamlīdzīgie vel mazāk turēsies?! 

Pieredze nav bijusi, vizuāls novērojums

 

Man no pašas jaunības laikiem ir bijusi jāšanās ar austiņām, parstie korķi cik nav bijuši, cik gumijas mainītas tādas un šitādas, krīt ārā un viss. Izeja bija lielās, bet ne visur derēja un gribējās staipīt

 

Nu jau daudz gadus ir šādas Yurbuds, nezinu vai tieši šis modelis, bet vienīgās kuras paliek savā vietamā kad iesprauž un kautko skan arī..

https://www.amazon.com/Yurbuds-Inspire-Ear-Earphones-Black/dp/B00NJ5LBBK?ref_=d6k_applink_bb_marketplace

 

Papētīju Yurbudam ir arī modernie bezvadu varianti visādi, varbūt kautkas derēs no šī

Vispār kad izvelku savas vadenieces, rodas sajūta, ka esmu iesprūdis dažus gadus atpakaļ, visiem tie podi sasprausti tagad..

Screenshot_20211028-224631_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kicker teica:

Man no pašas jaunības laikiem ir bijusi jāšanās ar austiņām, parstie korķi cik nav bijuši, cik gumijas mainītas tādas un šitādas, krīt ārā un viss.

Man ar šo arī vislaik bija problēma. Lērums ar austiņām pirkts, utt.

Bet nu tagad ir aizgājis ar šāda veida, kādas iepriekšējā postā piedāvāju. Ausī ar tiem sporta aizmetņiem turas ideāli un skaņa arī ir lieliska.

Link to comment
Share on other sites

Vai šobīd bez austiņām nebūs rezultāts? Es bez viņām būdams aktīvs sportā pie sevis "dungoju"  šādus meldiņus, :)  , kuri uzlādē bez "austiņām".

 

 

Labots - Edis7
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl arvien lietoju JBL Reflect Flow - ne reizi nav pievīlušas un gribējušas "izkāpt" no ausīm. Es teiktu - ļoti labs pirkums man bija gadījies.

Ja tagad būtu jāpērk, tad skatītos uz Pixel Buds A.

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , kicker teica:

Ja korķi neturās ausīs, tad vaitad tās modernās kas tagad modē, airpodi un tamlīdzīgie vel mazāk turēsies?! 

Īpatnība, jo nevienas in-ear man nekad nav patikušas un turējušās. Bet Airpods turējās godam.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...