Jump to content

Road Warrior setupa pareizais risinājums priekš sambas


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Šobrīd vienkārši saliku putty ssh tuneli uz jūzeru bez šella ar ieķeksētu ''Don't start a shell or command at all' un autentifikāciju ar atslēgu .

 

Likt pastāvīgu tuneli starp rūteriem nav opcija - jo skat. virsrakstu.

 

Ir ok variants, vai likt kādu openvpn vai ko tādu vai arī ir kāds jēdzīgāks variants?

/edits - liku apmēram šitā - https://www.simonholywell.com/post/2009/04/samba-file-share-over-ssh-tunnel/

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

OpenVPN, paceļam tuneli, pūšam tikai sambas IP caur tuneli, visi laimīgi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nē nu skaidrs - instalācija caur apt-get ir galvenais kritērijs, kā kādu softu izvēlēties! :D 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Skaidrs. Ka vajadzēs vēl kādam lati dzerot baigi strādāt, ta varbūt ar pārlikšu, nu izņemot ja slinkums mani.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 17 stundām , ieleja teica:

tāpēc iekļāvis savā distribūcijā

Ne viss kas iekļauts distrubūcijās ir labs!

 

OpenVPN ir nedaudz novecojis. Pēc manām domām (un ne tikai pēc manām - https://www.limevpn.com/softether-vpn-vs-openvpn-which-one-is-better-for-you-and-why/ ) softether ir krietni labāks! Es jau vairākus gadus izmantotu softether lai klientiem VPN nodrošinātu un viss notiek! Ātri, ērti, stabili! 

 

Nē - openVPN ir labs risinājums! Es viņu esmu diezgan intensīvi lietojis. Bet Softether ir labāks! 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 18 minūtēm , Aberdicht teica:

Par PPTP neesi dzirdējis?

Beton! PPTP ir neglābjami novecojis protokols! Ar kaudzi problēmu un dažiem drošības caurumiem! 

Mūsdienās, kad ir vairāki citi, daudz labāki protokoli pieejami, nu tā maigi izsakoties, nav īsti prātīgi PPTP lietot! 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...