Jump to content

Kriptovalutu genereshanas plate un to pielietojums.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Tagad crypto mining plates var nopirkt par paris EUR, vai vinjas vel bez ta var kur labi pielietot? Asus B250 Mining Expert plati doma ir panjemt. Valutu noteikti netaisos rakt.
 
Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
 


Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Uz tām platēm ir CPU ar ļoti daudzām korēm, bet ļoti švaku viena kodola ātrdarbību. Bez tam optimizēti uz hešu rēķināšanu. 

Tīri teorētiski varētu izmantot lai rēķina aeorodinamiku  vai kodolsprādzienus. Bet baidos ka nav softa, kas māk tās kartes izmantot. 

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds, te ir runa par X86 arhitektūru un +-desktopa plati.

 

Es gan šādu sev nepirktu. Ja mētātos plauktā - varētu arī izmantot.

  • 1 x PCIe x16 (x16 mode)
  • 18 x PCIe x1
  • 3 x 24-pin EATX Power connector(s)  - Gan jau strādā arī ar vienu PSU, bet ej nu sazini...
Link to comment
Share on other sites

ATX form factor - vajag lielu korpusu, mazos/vidējos neiebāzīsi

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tad pielietojums gandriz nekads principa tam platem kaa tikai vienigi kripto valutu genereshanai.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

Principā tikai GPU accelerated computing der, jo nenormāli daudz PCI-e sloti :)

Link to comment
Share on other sites

Parādi man viņas pa pāris eur ?  paņemšu ...manīju pa kādai ar g proci (būtu karstāks/skaļāks)un kādu 4gb ramu virsū pa 70 -90eur+-....

Bija doma htpc upgreidu veikt, jo atx der, ir spdif konektors uz mammas un hdmi. Bet beigās biku dārgāk paņēmu athlon 200ge+8gb rams. + To var nodzesēt zalman cu bez ventilatora ..un der mans vecais coolers.

 

Link to comment
Share on other sites

@DjUbuntu, neesmu iedziļinājies, bet cik efektīvi sanāk slēgt video kartes pie PCIe-x1 portiem priekš renderēšanas vai hashošanas ? Manuprāt baigais pudeles kakls sanāk.

Šai platei tikai viens X16 ports.

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

@MIGs visos workloados, kuros pudeles kakls ir rēķināšana, nevis datu transfers. Ja ir PCIe v4, x1 var mierīgi dzenāt gandrīz 2 GB/s, tb x1 kļūst par problēmu, ja kartīte rēķina vairāk par 2GB/s, kas mining un hashing gadījumā īsti tā nav.

 

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

A vosj, ja tiešām var dabūt par pāris eirīšiem, šitos var izmantot DIY mājas serverīšiem? Es nezinu - tāds Nas4free vai OMV diez māk daudzas kores slogot? Itkā uz Debiāna bāzes? Šitajās lietās neesmu stiprz.

 

@INTRASERVERNET, kur viņus var ieķert un pa cik?

 

PM9172__24667.1361829743.500.580.jpg?c=2

 

Bāaigi daudz vecos HDD varētu uzspraust :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka USB ASICI kādu laiku jau vairs nav aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu pag, es takš neteicu, ka sanāk. Es pac jautāju VAI sanāk. Es šito plašu specenēs neesmu iedziļinājies, man tā ir ķīniešu ābece - vosj citi biedri var atbildēt?

Link to comment
Share on other sites

Imho nav jēga....ja pa 5 eur var dabūt...tad jā...te sanāk plate 35eur.. + kaut cik labs peņs kaUt athlon 200ge līmenī..70 eur..vēl rams...+ Sanāk monstra izmēra atx nas...pa dārgo

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
Nu pag, es takš neteicu, ka sanāk. Es pac jautāju VAI sanāk. Es šito plašu specenēs neesmu iedziļinājies, man tā ir ķīniešu ābece - vosj citi biedri var atbildēt?
Es sapeoru, ka neteici taa, bet ja no tas plates sanaktu tads pielietojums tad jau super.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...