Jump to content

55" LED TV izvēle


Insekc
 Share

Recommended Posts

Tātad pienācis laiks iegādāties TV. Kā jau pensionāriemacis vairs nerāda tik labi, lai skatītos uz OLED.

Doma ir par LED (nu varbūt nanoLED vai kkādu citu firmīga nosaukuma uzlabojumu - lūdzu nejaukt ar nano-ūdeni?).

Pagaidām vairāk sliecos uz TCL 55DP6600, bet kur to var apskatīt dzīvajā? Jeb varbūt kādam ir pieredze ar tādu?

 

Varbūt ir ieteikumi par kādu citu zīmolu/modeli.

 

Finanses neierobežo, bet kkā negribas izlikt 1K EUR par verķi, kuru ražotājs ir izgatavojis, lai tas kalpotu tikai garantijas laiku + 2 dienas. Jāsaka, ka elektronika vēl joprojām tā attīstās, ka pēc 2 gadiem droši vien būs pieejami TV ar daudz labāku specifikāciju par šodienas cenu.

 

Paredzamais skatīšanās attālums ir 3 m. Šķiet, ka 55" būtu pareizā izvēle.

 

Jebkādi komentāri un ieteikumi Welcomēti?.

Link to comment
Share on other sites

Ok, tas jau daudz labāk.

Pameklē cik viņam RAM - ja ir zem 2GB, tad būs švaki ar lietošanu tai Android daļai.

Link to comment
Share on other sites

Saka, ka esot 2GB RAM un 16 GB ROM, no kura 10 GB izmantojams. Tas it kā neizskatās tik bēdīgi...


Nu tagad gaidu no forumiešiem ieteikumus par price/performance "killeru".

Link to comment
Share on other sites

Smart tv parametri buutu peedeejais, kas jaanjem veeraa izveeloties tv. Labs android box maksaa 60eur, nav probleemu jebkuru dumb tv pataisiit gudraaku.

Tam 660tcl neviens no parametriem neliekas ieveeriibas cieniigs, es skatiitos kko samsung nu8000 liimenii. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , jozhix teica:

, es skatiitos kko samsung nu8000 liimenii. 

Nu 8-sērijas samsungs jau skaitās NANO-LCD un cipari tam sākas no 800 EUR. Vai tas tiešām ir gadrīz 2x labāks? Gribētos dzīvajā salīdzināt, vai vismaz kādu sakarīgu viedokli.

TCL savu 6-o sēriju Eiropā nepiedāvā, tikai US.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Insekc teica:

Finanses neierobežo, bet kkā negribas izlikt 1K EUR par verķi, kuru ražotājs ir izgatavojis, lai tas kalpotu tikai garantijas laiku + 2 dienas. Jāsaka, ka elektronika vēl joprojām tā attīstās, ka pēc 2 gadiem droši vien būs pieejami TV ar daudz labāku specifikāciju par šodienas cenu.

Ja finanses neierobežo, tad jāiet uz veikalu un jāizvēlas acīm vispiemērotāko.

Pēc diviem gadiem vienmēr būs kas labāks...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāsaprot no sākuma ko skatiisies, kādas prioritātes un tā... Iespējams pat lētākais 65" būtu variants ja TV tiks izmantots vnk "hokeja laikā"

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Insekc teica:

acis vairs nerāda tik labi, lai skatītos uz OLED

Par šo varētu nedaudz sīkāk? Sanāk ka uz OLED var skatīties tikai ar labu redzi? :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Par šo varētu nedaudz sīkāk? Sanāk ka uz OLED var skatīties tikai ar labu redzi? :D

Var jau skatīties jebkurš, bet ja neredz/nenovērtē atšķirību un skatitais saturs nav uberkvalitātē, tad nav vērts maksāt OLED cenu.

Link to comment
Share on other sites

2019.05.16. , 21:26, Insekc teica:

Vai tas tiešām ir gadrīz 2x labāks? Gribētos dzīvajā salīdzināt, vai vismaz kādu sakarīgu viedokli.

 

Es saliidzinaaju. Blakus noliku pirms paaris gadiem pirktu parasto lcd ar videeja liimenja "nano" lcd. Starpiiba milziiga, beidzot es saprotu kas ir hdr un dienaa vairs nevajag logam vilkt priekshaa aizkarus - gaaishuma rezerve ir milziiga.Taa kaa man tv iesleegts 12h dienaa, man tas bija svariigi. Cena bija kkur 1.5 lielaaka kaa pirku veco, bet izmeers arii lielaaks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , jozhix teica:

beidzot es saprotu kas ir hdr

Tu ikdienā skaties tādu materiālu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jema teica:

materiālu

atver netflix un skaties kaut līdz vēmienam.. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , jema teica:

Tu ikdienā skaties tādu materiālu?

 

Tieshi taa, netlix premium accounts un tur ir gan seriaali gan hdr filmas. Ar telefonu safilmeetais materiaals man viss ir hdr, to arii var skatiities pa jaunu citaa kvalitaatee.

Bet uz parastaa materiaala arii milziiga atshkhiriiba, 10bit paneis videejas klases tv vs 8bit +frc leetajiem rezultaataa mazaaks bandings, un vairaak kraasas.

Taa kaa tehnologjijas attiistas un nav zheel maksaat vairaak par labaaku tv.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

HDR nav jāskatās katru dienu - lai rastos atkarība pietiek ar vienu reizi :smile:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2019.05.18. , 07:17, CAP teica:

atver netflix un skaties kaut līdz vēmienam..

Tur laikam tikai angliešu mēlē contents?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , ivo teica:

tikai angliešu mēlē

arī es agrāk tā domāju, pirms nolēmu noabonēt.. bet nē... tur ir saturs:

1) pamatā tiešām angļu valodā;

2) daudz satura ir krievu valodā vai ar krievu subtitriem;

3) ir daudz Eiropas valstu satura (britu, dāņu, somu, zviedru, norvēģu, spāņu, vācu utt..) - pamatā tulkots angliski.. ir arī krieviski un/vai ar krievu subtitriem..

4) var atrast arī krievu (Krievijas/Ukrainas) seriālus/filmas

 

jā.. latviešu valodā saturu neesmu atradis :D bet nu latviešu kontentam ir Shortcut films..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...