Jump to content

5G sagaidot - meli un patiesība ko mums par to noklusē...


Māšuks
 Share

Recommended Posts

Kā ir. Katrai bāzes stacijai būs jāpievelk optiskais kabelis vai arī strādā kā restranslātori?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zoom teica:

Kā ir. Katrai bāzes stacijai būs jāpievelk optiskais kabelis vai arī strādā kā restranslātori?

Bez optikas baigos variantus neredzu ...

Link to comment
Share on other sites

Atradu:

Citēt

A carrier might choose a wired fiber connection or wireless microwave for that connection.

Tad jau pa visu pilsētu jāvelk optika. Katrs otrais elektrības stabs būs ar optisko internetu. Ārpilsētā katrs 10 koks ar optiku! :D Racionālāk nebija palielināt 4G jaudas? Noslogotākajās vietās pieceļ torņus vai uz augstceltnēm uzliek 4G staciju. 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , snukurins teica:

Stipri dīvaini,ierok optiku bet klientu pieslēdz bezvadā.

ja klients ir statisks, tad optiku jā, bet ja klients ir kustīgs, tad...

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:

Tas žurnāls izskatās diezgan dzeltens. Citiem arī pietiek tikai ar iedomām (placebo), lai sajustos slikti. Ir arī tagad iemesls, uz ko norakstīt ar stresu, pārstrādāšanos un tml. saistītas kaites, jo iespējams, tā doma par ļauno 5G blakus, to visu vēl tikai saasina.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas līdzīgs ar bitkoinu. Viss labais un jaunais bitkoinveidīgajās lapās. 

Link to comment
Share on other sites

te vislabākais 

Citēt

There is almost no research on the effects of the higher frequencies needed for 5G.

bet tāpat viss ir slikti.

Arī tāds žurnālistu projekts, kur pabļaustīties par aktuālām tēmām

Link to comment
Share on other sites

Mans tētis dienēja krievu laikos Afganistānā. Vienreiz man viņš teica, ka tie kuri dienējā pie radariem ar laiku paliek ar pliku pļešku. Vai tā ir taisnība nezinu. 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , snukurins teica:

Man gan liekas ka kustībā tādi ātrumi nav nepieciešami un visi tie pasākumi kā pašbraucoši auto der tikai pilsētas satiksmei labākā gadījumā,

Principā absolūti lielākajai daļai cilvēces... Nedzīvo visi pàķos, nedzīvo

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Zoom teica:

Mans tētis dienēja krievu laikos Afganistānā. Vienreiz man viņš teica, ka tie kuri dienējā pie radariem ar laiku paliek ar pliku pļešku. Vai tā ir taisnība nezinu. 

Man gribās domāt, ka spēcīgs starojums nešķirotu galvas matu reģionus, tātad mati pazustu ne tikai no 'pļeškas' laukuma. :) Bet kas zina... varbūt tur matu sīpoliņi tā jau ir vājāki un ir vieglāk iznīdējami. 

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 9 minūtēm , TOoMoOT teica:

nešķirotu galvas

Nešķiro, bārda kā aug, tā aug, bet mati krīt, t.sk. arī no nervu šoka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

ja nav nekādu datu par šīm daždesmit gigahercu frekvenču ietekmēm uz cilvēku

Nu kādi var būt dati par jebko, kas izgudrots/ieviests pēdējos 100 gados. Kas ir 100 gadi? Skaidrs, ka nekas nečurkstēs kā šašliks uz iesma. Vajadzētu kādus 500-1000 gadus krāt datus un tad varētu (varbūt) izdarīt puslīdz saprotamus secinājumus. Citādi ir bezjēdzīgi runāt  par to.

Protams, ja neizejam uz galējībām. Piemēram 40 kg heksogēna eksplozijas ietekme uz mazo HESu vai cianīdu injekciju ietekme uz OIK uzņēmējiem un viņu ģimenes locekļiem. Tad ("britu zinātnieki") var izteikt diezgan drošas prognozes.

 

 

Pirms 50 minūtēm , TOoMoOT teica:

tātad mati pazustu ne tikai no 'pļeškas' laukuma

Gan jau, ja galva pleška ir paraboliska, tad process notiek?.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 22 minūtēm , Jurkins teica:

kādus 500-1000 gadus

Šitas pa garu, evolūcija tiek galā, acis nepamirkšķinot.

Ja nenosprāgsti pusgada laikā, tad tas nav kaitīgs, dažiem eksemplāriem uzmeties vēzis neskaitās, jo to var noķert arī no cita kā!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zoom teica:

Mans tētis dienēja krievu laikos Afganistānā. Vienreiz man viņš teica, ka tie kuri dienējā pie radariem ar laiku paliek ar pliku pļešku. Vai tā ir taisnība nezinu. 

+ vēl no dienesta zemūdenēs (atomzemūdenes).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , superKrona teica:

Šitas pa garu, evolūcija

Nu lab, lab, nedaudz pārspīlēju, bet kādas 10 paaudzes jau nu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Salīdzināt krievu radaru ar modernu 5g bāzes staciju ir tas pats, kas salīdzināt ziloni ar odu. Radaram bija izejas jauda impulsā daudzos kilovatos un vēl vairāk. Savukārt mājas rūterim maksimums 0,1W. nu labi, 5g būs nedaudz lielāka jauda, bet ne jau salīdzināma ar radaru. Mobilā telefona akumulators vienkārši nav spējīgs kautcik nopietnu jaudu dot. To jaudu arī nevajag. Tiešajā redzamībā, pietiek ar milivatiem lai pārraidītu lielus datu apjomus. Man  Lielvaŗdes lidlauka radars atrodas kādus 4km no mājām un tad jau vajadzētu visam sen būt beigtam. Tur tomēr jauda lielāka, kā 5G, bet nekas, putni no zariem nekrīt. Jā, krievulaikos veco radaru varēja uztvert ar ''naglu'' un arī nekas nenotika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 6 stundām , Zin... teica:

Principā absolūti lielākajai daļai cilvēces... Nedzīvo visi pàķos, nedzīvo

švakākie eksemplāri tinas uz ārzemēm ……, jo pāķos nekad neizdzīvotu ….., nosprāgtu pāris nedēļu laikā …….

Link to comment
Share on other sites

Pasargā no frekvencēm ar unikālu tantriskās enerģijas novadīšanas ķivere. Roku darbs. Cena 15€ . Sirds Dziednīcas un Gaismas. Biedriem 20% atlaide.

 

image.png

Labots - staylez
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , staylez teica:

Roku darbs. Cena 15€

Kurā masāžas salonā? Vai arī pats privāti?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , staylez teica:

Pasargā no frekvencēm ar unikālu tantriskās enerģijas novadīšanas ķivere. Roku darbs.

Nopizģīji Verkai Serduchkai cepuri, novāci zvaigzni no tā štoka un tagad stāsti, ka roku darbs? 

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir modifikācija. Automašīnā ir 5G slāpēšanas sistēmas.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jainit teica:

var smailē iemontēt 5G frekvenču slāpētāju.

Ieliet dzīvsudrabu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , staylez teica:

Pasargā no frekvencēm ar unikālu tantriskās enerģijas novadīšanas ķivere. Roku darbs. Cena 15€ . Sirds Dziednīcas un Gaismas. Biedriem 20% atlaide.

 

image.png

Ok!

 

F1E83641-5727-4538-A1CD-9CA6497EB5D9.png

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Man tas portāls vienmēr ir licies ļoti dzeltens un gribās teikt, ka tas institūta pētnieks vienkārši piepelnās ar šitādiem tendecioziem rakstiem, bet man interesē, kas biedram @Racer par šo sakāms.

 

Starojuma eksperiments šokē pašu pētnieku - daudzviet Rīgā tas ir ārkārtīgi augsts

 

edit:

Raksts ir no 2015. gada

Labots - Guncha
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi garām - kādreiz, kad strādāju iestādē kas saucās Elektrosakaru inspekcija, sekretariātā kalendārā bij ar sarkanu apvilkti datumi ar mēness fāzēm - tad visādi šitādi aktivizējās un nāca. :D 

Te džeks ar ķīniešu verķi mēra savus papagaiļus un baida tautu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ziņa ievērojama. Pats tālrunis baigi liels - diognāle 7,2 collas. Vai būs tāds izmērs, pie kura apstāsies?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši arī iedomājos palasīt ko speciālisti komentāros raksta ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , LagerLV teica:

Delfi komentāri nebeidz pārsteigt?

Capture.PNG.d3f5655ddad925d65340e512d430f1d7.PNG

Radio pieci ir pirmā stacija Latvijā, kas sāk cilvēka ķermeni dedzināt :D

Link to comment
Share on other sites

Garš raksts. Kā var saprast, ASV «pāķiem» pašlaik nekāds labais internets nav, un 5G diez vai ko daudz mainīs tuvākajā nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , vvv teica:

Garš raksts. Kā var saprast, ASV «pāķiem» pašlaik nekāds labais internets nav, un 5G diez vai ko daudz mainīs tuvākajā nākotnē.

Man šķiet ka tiem "pāķiem" tur jāpriecājas, ja viņiem tuksnesī zona mobilai ir, kur nu vēl internets..?

Un ja jau mēs te spriežam ka mūsu pāķos, pārdesmit km no pilsētas 5G neredzēt ilgi, tad par turienes pāķiem vispār nav jēgas runāt..:nea:

Link to comment
Share on other sites

Liekas daudzās attīstītās zemēs vispār par tādu netu kā mums kaut vai arī pāķos tikai sapņot.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...