Jump to content

5G sagaidot - meli un patiesība ko mums par to noklusē...


Māšuks
 Share

Recommended Posts

Domā, ka šajā jomā vairāk saproti par Latvijas Universitātes Elektronikas un datorzinātņu institūta laboratorijas vadītāju, kas veic praktiskus mērījumus. Es pirms vairāk kā 30 gadiem par šo tēmu esmu noklausījies lekciju kādas vienas akadēmiskās stundas apjomā un viss. Zinu, ka PSRS laikos vienā otrā objektā skaitījās kaitīgs darbs, un varēja pensijā iet piecus gadus ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , drunk_lizard teica:

 

 

 

taalaak nemeegjinaaju lasiit. arii tu, brut?!

Teiksi, ka gulēšana uz āderēm ir slikti, arī mīts?!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pašu āderu eksistence ir mīts! Nav neviena zinātniska pierādījumu viņu eksistencei! No tās pašas sērijas, kas homeopātija, strukturētais ūdens, 5G kaitīgums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

No tās pašas sērijas, kas homeopātija, strukturētais ūdens

Ļoti labi darbojas cilvēkiem, kas tam tic. Vai tā ir pašiedvesma, vai kā citādi to jāsauc...

Vieni tirgo, citi pērk un visiem viņiem labi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

vai kā citādi to jāsauc

Vai kā citādi - to sauc par placebo efektu. Strādā - ideāli palīdz atbrīvot muļķus no naudas! :D 

Kā krievs saka:

Лох не мамонт, лох не вымрет! 

Link to comment
Share on other sites

Kāds tam visam sakars ar ar āderēm. Visā pasaulē ir pieņemtas kaitīgā/nekaitīgā elektromagnētiskā starojuma normas un ir mēraparāti ar ko konkrētā vietā līmeni var izmērīt. Vai kādam no šī foruma ar to ir bijis jebkāds sakars? Man nav.

Link to comment
Share on other sites

Kas labāk? Neiztērēt naudu un negūt laimi? Vai iztērēt naudu un laimi gūt? Pofig, ka muļķu laime. Nav neviena zinātniska pierādījuma, ka muļķu laime ir nevērtīgāka par gudro laimi. :D


Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Strādā - ideāli palīdz atbrīvot muļķus no naudas!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Aigars teica:

Kāds tam visam sakars ar ar āderēm. Visā pasaulē ir pieņemtas kaitīgā/nekaitīgā elektromagnētiskā starojuma normas un ir mēraparāti ar ko konkrētā vietā līmeni var izmērīt. Vai kādam no šī foruma ar to ir bijis jebkāds sakars? Man nav.

Man ir. Un? 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 9 stundām , vvv teica:

Kas labāk?

Nu es nezinu - bet vai forši ir atdot savu naudu krāpniekiem par 10x dārgāku ūdeni, vai par cieti pa kosmisku cenu? Esmu pārliecināts, liela daļa no šiem krāpniekiem lieliski saprot ko viņi tirgo, tomēr melo acīs skatīdamies - nauda jau nesmird.... 

Un tālāk rodas visādi mīti - tipa zeme plakana vai 5G izceps tavas smadzenes. Un parasti šīm lietām tic vieni un tie paši cilvēki. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man tajā rakstā daudzas lietas izraisa izbrīnu. Bet vai cilvēki, kas nav praktiski saistīti ar šādiem mērījumiem, kaut ko var spriest?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 11 stundām , Aigars teica:

Domā, ka šajā jomā vairāk saproti par Latvijas Universitātes Elektronikas un datorzinātņu institūta laboratorijas vadītāju,

Laikam jau ka jā!

(Te es par @Aigars ielikto rakstu)

Tajā pseidozinātniskajā rakstā viss sajaukts vienā putrā!

Elektromagnētiskā lauka lielumu nemēra teslās! Teslās mēra magnētisko lauku!  Tas nav viens un tas pats! Bet ja spēcīgs elektromagnētiskais lauks var kaitēt cilvēkam, tad magnētiskais nē! Par tādu izmeklējumu kā magnētiskā rezonanse esi dzirdējis? Tur magnētiskā lauka lielums var sasniegt 7 Teslas! ne mili, ne mikro, ne nano, bet tieši teslas! Un kā redzi - neviens pacients no tā nav nomiris!

Bez tam zemes magnētiskais lauks ir

The Earth's field ranges between approximately 25,000 and 65,000 nT 

Baidāmies! :D :D:D 

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

p.s Bet nu neticu ka daudz maz izglītots cilvēks var nezināt atšķirību starp magnētisko un elektromagnētisko lauku! Tomēr ko par 100Ls neizdarīsi.... Kamēr būs kas šādus rakstus lasa, būs kas viņus publicē un maksā autoriem par šādiem savārstījumiem. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Ronalds teica:

par 10x dārgāku ūdeni

 

ja neskaita to visu bla bla bla par ūdeni.. nemaz tik dārgs tas ūdens nav.. maksā tāpat apmēram kā visi citi :D un ir pat dārgāki t.s. "vienkāršie" ūdeņi

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā. Tik tiešām - tikai 2x dārgāk. :D Ta jau jāņem! 

Bet tāpat - izmantot melus sava produkta bīdīšanai ir vismaz neētiski! Kaut es uzskatu ka tā ir klaja krāpniecība! 

Link to comment
Share on other sites

Rokas nost no svētā ūdens! Tas ir sabiedrības indikators .

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 11 stundām , Ronalds teica:

Vai kā citādi - to sauc par placebo efektu. Strādā - ideāli palīdz atbrīvot muļķus no naudas!

 

Vispār jau placebo un apziņa, ka kaut kas tiek darīts, ietekmē  ietekmē domāšanu un emocijas. Ir pat pētījumi, ka dažām slimībām, pie kurām emocionālais stāvoklis ir svarīgs, tas placebo pētījumu grupās uzrāda būtiski augstākus rezultātus, nekā pilnīgi nekas.

 

Par tiem visiem viļņiem, elektromagnētisko piesārņojumu vispār gan jau arī dažiem fizikas un medicīnas doktoriem ir tāda veselīga, piesardzīga skepse.

Kad tikko atklāja rentgenstarus, sajūsma bija milzīga, ko tik ar tiem nevarēja redzēt! Piemēram, augļa stāvokli dzemdē grūtniecības laikā.

'Tikai vēlāk parādījās prasība pēc starojuma jaudas samazinājuma, visādām uzlikām, kas samazina kopējo apstarojumu, jūtīgākām fotofilmām un sensoriem, apstarojuma uzskaites un tamlīdzīgi.

 

Ar tiem radioviļņiem ir tāda interesanta lieta, jo tas vilnis īsāks un frekvence lielāka, jo viņš sliktāk tiek cauri jel kādai videi. Piemēram, lietus laikā satelīts pie noteiktas intensitātes jau sāk rādīt ar traucējumiem, bet virszemes tv vēl joprojām rāda labi. Ej nu sazini, kāds ir tas efekts, ja diendienā gadiem tas raidītājs turpat netālu vien ir.

 

Par mūsdienu veselīgās demokrātijas tieksmi savlaicīgi pamanīt un ziņot par rūpniecības un tehnoloģiju blaklusefektiem arī nevajag lolot ailūzijas. Tikai tagad atklājuši, ka mazās kvēpu daļiņas tomēr nonāk organismā un tur arī paliek 

https://www.theguardian.com/society/2019/jul/12/billions-of-air-pollution-particles-found-in-hearts-of-city-dwellers

Kas, mikroskopu izšķirspēja tikai tagad tehnoloģiski to atļauj jebšu jau gadus piecdesmit?

Tāpat plastmasas daļiņas ir visur, pat Antarktikā

https://www.greenpeace.org/international/publication/16899/microplastics-in-the-antarctic/

Tas kaut kā īpaši ir uzlabojis to plastmasas savākšanu, pārstrādi vai nelietošanu vispār?

Tā kā veselīga skepse ir viens no variantiem, par ko vajadzētu padomāt. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Tajā pseidozinātniskajā rakstā viss sajaukts vienā putrā!

Raksts no sieviešu žurnāla. Nevar zināt, cik tās putras nāk no tā spečuka, cik no tupās žurnālistes, kura spečuku intervēja. Galvenais, ka lasītājām patika.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

@CAP nevajag jaukt rūpes par veselību ar uzķeršanos uz krāpnieku mārketinga! 

 

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds tu to man stāsti? :D es tik par to, ka tam visam pārlieku liela uzmanība pievērsta... ūdens kā ūdens.. cena normāla.. a viss pārējais hujņa un marketings.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 4 minūtēm , jema teica:

triperis un sifiliss no prieka!

no mīlas prieku bada, vecīt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

uzķeršanos uz krāpnieku mārketinga!

Visur pēc kārtas tāds «krāpnieku mārketings». Neizglābsi tu pasauli no tā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Ronalds teica:

Bet ja spēcīgs elektromagnētiskais lauks var kaitēt cilvēkam, tad magnētiskais nē!

Šis tā godīgi ir izpētes ziņā bērna autiņos, bet kopumā Tev piekrītu. 

Ja mēs skatāmies uz tēmu, tad ir būtiski piesekot lai 5G nepārsniedz lauka intensitāti attiecībā pret 2, 3, 4G, tad varbūt būs labi. No otras puses - lielai daļai mājās ir wifi rūteri, kuru izstarotā lauka intensitā ir lielāka (nerunājot par telefoniem, kurus liekam pie auss un attiecīgi intensitāte atšķiras par vairākām kārtām). Nav jau būtiski kādos papagaiļos mēram - intensitāte, jaudas blīvums utt. Svarīgi ir saprast vai viss šitais atstās kaut kādas sekas uz veselību. Pieļauju, ka kādām 4 cilvēku paaudzēm ir jānomainās, lai saprastu.

Mazliet ne par tēmu, bet kaut kādā mērā saistīta anekdote:

 

Sarunājas divas draudzenes un apspriež to kā bērnu ietekmē tas ko mamma dara, kamēr bērniņš vēderā:

 

-Ko tava mamma darīja, kad biji vēderā?

-Nu īpaši neko, centās ēst labu pārtiku, nelietoja alkoholu utt. Tas mani ir labi ietekmējis. Un tava?

-Mana klausījās labu klasisko mūziku no vinila platēm un tas mani nekā nav ietekmējis, nekā nav ietekmējis, nekā nav ietekmējis....

 

:) 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Benu aptiekā arī pārdot pozitīvi uzlādēto ūdeni. Un Rimi var nopirkt diētisko ūdeni.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Zoom teica:

Un Rimi var nopirkt diētisko ūdeni.

Tas ir kā? Vienu litru izdzer un kilograms no svara nost?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs
Pirms 43 minūtēm , vvv teica:

Tas ir kā? Vienu litru izdzer un kilograms no svara nost?

Izdzer un izčurā to litru :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , ieleja teica:

 

interesanti...

tik kāpēc tur tik daudz svina ekrānu?

 

Tas drošībai :D Kā saka drošs, paliek drošs! Interesanti, kad uz saules tie "izvirdumi", tad arī spēcīgs magnētiskais lauks (spēcīgāks nekā parasti) un saka, ka arī ietekmē negatīvi cilvēkus..

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Tev sliktas pārdošanas prasmes

vienreiz kaut kādi džeki jau atbrauca no Rīgas pēc avota ūdeni, paņēma 40 litrus ….., pretī iedeva 

Saistīts attēls

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Ronalds teica:

Tajā pseidozinātniskajā rakstā viss sajaukts vienā putrā!

Tajā raksta autors runā par zemas fekvences laukiem

Šeit ir standarts

DD ENV 50166-1:1995 Human exposure to electromagnetic fields. Low frequency (0 Hz to 10 kHz)

Pasaules Veselības organizācijas publikācija

Electromagnetic fields and public health

 

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu gaudo? Tavos pāķos tak vēl ilgi nebūs. Un ja jau no tā 5G visi mirst, tad tur nemaz nepaspēs ievilkt,

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...