Jump to content

Vajag AM2 plati


Tomz
 Share

Recommended Posts

Nosprāga vecu-vecs kompis, kuru aktīvi izmantoju.

Baigi negribās pirkt jaunu - mega sālīts pasākums priekš tik vecas tehnoloģijas.

 

Kādam moš ir? Varētu pa pāris aliņiem moš sarunāt?

Labots - Tomz
Link to comment
Share on other sites

Uzraksti kādas komponentes tev ir palikušas? Varbūt kopīgi saziedosim detaļas pat labākai sistēmail.

Link to comment
Share on other sites

Man uz rokas ir vecākiem nupat nosprāgušais kompis ar ASUS M3A78-EM (AM2+) dēli un 4850E proci. Neesmu vēl skatījies, kas nosprādzis (iekšā it kā slēdzas, bet bildi nerāda). Ja kaut kas no tā der, varu mēģināt tikt skaidrībā, kas par vainu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Palicis - viss izņemot plate:

  • 4x1GB DDR2 RAM'i;
  • PSU 350W;
  • Radeon's 3750;
  • Athlon's 64 X2 ... precīzu modeli gan tagad nepateikšu. Tas gan ar ir traumēts - divas kājas nolauztas un tiek barots spraužot vara stieples soketā... Bet vēl šancē! (lai gan nezinu, nav AM2 kur pārbaudīt)
  • nu un cietie

Par plati esmu 95% drošs, jo jau ilgu laiku bijuši neregulāri, bet bieži BSODi par ATI draiveriem. Tad vienā dienā nolēmu ieķert pa smieklu naudu jaunu videokarti. Pēc pārstellēšanas nerādīja vairs bildi. Ieliku veco karti - arī nē. Bet tā ir vienīgā pazīmē. Nodomāju, sākumā, ka moš mana smieklu naudas iegādātā videokarte varbūt nemaz nešancē un vecā tā jau stostijās un moš arī atstiepās ar galiem pie izkustināšanas no vietas. Sanāca gan pie cita dzelža piespraust veco videokarti un viss tomēr gāja. Nodomāju, ka visdrīzāk uz mobo PCI-E un/vai kaut kas saistītais ir nomiris.

 

Domāju, ka moš PSU vēl, bet aizlienēju vienu darbojošos 450w un pie manas plates tie paši simptomi.

 

@ArnisR nezinu kā ir ar AM2 un AM2+ saderību... cik google varu atrast, itkā jāder. Tiesa, simptomi izklausās tādi paši kā man - tev tur ir PCI-E videokarte kuru nešķiļ?

Labots - Tomz
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Tomz teica:

nezinu kā ir ar AM2 un AM2+ saderību... cik google varu atrast, itkā jāder. Tiesa, simptomi izklausās tādi paši kā man - tev tur ir PCI-E videokarte kuru nešķiļ?


Nē, video ir iebūvētais. Pēc apraksta sprāga nost pakāpeniski  ~dažu nedēļu laikā - kādu laiku strādā, tad kaut kādu abrakadabru uz ekrāna izmet. Beigās vispār tumša bilde. Ja sanāks, rīt uzstiepšu no auto un mēģināšu citu barokli piespraust.
Ka tik kādi kondīzeri vienkārši nav izbeigušies. Bet pārlodēt tos neņemos.

Link to comment
Share on other sites

Par pāris aliem varu piedāvāt plati un proci, atrodas Zolitūdē. Gan tikai pirmdien.

Ich bin in mein Willa aufs Landen - Piebalgā (kā klasiķi saka).

Link to comment
Share on other sites

Atcerējos. Varu piedāvāt kaut kādu msi matx mobo uz s1151 + celerons g3900, (platei defekts, darbojās tik bez bios bačas), pie reizes barokli ar iedošu. 

Mb bija ar DDR3. rami gan lieki nebūs. Stāv plauktā nekustināta jau pāris gadus. Ceru nav izbeigusies, nav kur pieslēgt testam.

Iemainīšu pret šokolādi, lielo karl fazer ar riekstiem.

Pašsavākšana Jelgavā.

 

Labots - zmeyok
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Insekc teica:

Par pāris aliem varu piedāvāt plati un proci, atrodas Zolitūdē. Gan tikai pirmdien.

Ich bin in mein Willa aufs Landen - Piebalgā (kā klasiķi saka).

Ar modeļu vārdiem vari, lūdzu, padalīties? Kā ar defektiem?

Un tad tev arī Piebalgas alu?

 

pirms 11 stundām , zmeyok teica:

Atcerējos. Varu piedāvāt kaut kādu msi matx mobo uz s1151 + celerons g3900, (platei defekts, darbojās tik bez bios bačas), pie reizes barokli ar iedošu. 

Mb bija ar DDR3. rami gan lieki nebūs. Stāv plauktā nekustināta jau pāris gadus. Ceru nav izbeigusies, nav kur pieslēgt testam.

Iemainīšu pret šokolādi, lielo karl fazer ar riekstiem.

Pašsavākšana Jelgavā.

 

Paturu prātā...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Tomz teica:

Un tad tev arī Piebalgas alu?

Es izvēlētos citas mazpilsētas, piemēram ar zirga siluetu ...

Link to comment
Share on other sites

Tik vecam traktoram kontakti arī var būt apsūbējuši. 

Mans opis s775 setapā sāka restart lūpus mest pirms post. Notīrīju un pārspraudu visus ramus un atkal griežas bez problēmām.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ar uz ko svaigāku apgreidoties, kā teicu uz g3900, + var piepirkt sakarīgu plati uz z270, asus prime a (te viens biedrs pa 50eur/gab tirgoja.) + ddr4 jau ar prastākie moduļi pa kapeikām. Ar laiku tik cpu piepirksi niknāku. 

Link to comment
Share on other sites

Ar @Insekc veicu apmaiņu, dators jau atkal darbojās!

 

Paldies visiem par atsaucību!

 

Apgreids nākotnē būs, pagaidām nav prioritatīvs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...