Jump to content

Ceļojumu apdrošināšana


versatile
 Share

Recommended Posts

Otro reizi gada laikā sanāk piedzīvot zaudējumus ceļojumā. Apdrošināšana bija, detaļās neiešu, bet - sedz tās lietas, kas, par laimi, nenotika, bet to, kas noticis (zādzība no viesnīcas, 3.personas izraisīts csn ar mūsu nnomas auto, pametot notikuma vietu (ok, skan pārāk dramatiski - realitātē bojāts vējstikls, ko konstatējām, atgriežoties pie auto)) - nesedz.

Kompāniju daudz, līgumu noteikumi sarežģīti - vai ir kādam pieredze ar normālu ceļojumu apdrošināšanu? Papildus parastajiem riskiem, kas saistīti ar savienotajiem lidojumiem un kavēšanos + līķa transportu uz LV (lai nav kā bajānā, beigta vecmāmiņa jumta bagāžniekā jāved), vajadzētu, primāri - elektronikas apdrošināšanu (dator/foto tehnika) un nomas auto pašriska segumu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

3.personas izraisīts csn ar mūsu nnomas auto, pametot notikuma vietu (ok, skan pārāk dramatiski - realitātē bojāts vējstikls, ko konstatējām, atgriežoties pie auto)) - nesedz.

Tā jau nomas auto apdrošināšana, ne ceļojumu. Es parasti ņemu bez pašriska, nedaudz piemaksājot - tomēr mierīgāka sirds.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)
Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

Tā jau nomas auto apdrošināšana, ne ceļojumu.

Gribētos to iekļaut vienā "lietussarga" polisē uzreiz uz gadu, jo nomas auto apdrošināšana caur iznomātājkantori ir reāli neizdevīga.

Gadā pašlaik sanāk apmēram 10-12 īsāki un garāki braucieni, kādā pusē no visiem tiek nomāti auto.

Baltai ir šitāda, bet tā ir katram ceļojumam atsevišķi.

https://www.baltaonline.lv/Klips/apdrosinasana/polise/celojumu-apdrosinasana/

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Gribētos to iekļaut vienā "lietussarga" polisē uzreiz uz gadu

Man gribētos teikt, lai beidz sapņot. Ceļojumu apdrošināšanas sāls ir tajā, ka tā ir balstīta uz konkrētu ceļojumu.

Ja gribi visu viesā, tad rēķinies, ka nekas labs tur nebūs vai arī maksās KOSMOSU.

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

jo nomas auto apdrošināšana caur iznomātājkantori ir reāli neizdevīga.

Izmanto "brokeri", tiem bieži vien ir līgumi ar lētākiem apdrošinātājiem. Piemērs: arguscarhire.com izmanto AXA.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu mani drīzāk besī tas, ka, kopā ar otru pusi, mums ir kādi 4 produkti, kas uzdodas par "ceļojumu apdrošināšanu". Bites ceļojumu apdrošināšana draudzenei, Citadele kredītkartes apdrošināšana man, vēl kkādi produkti, kur "automātiska" apdrošināšana.
Bet, kad iestājas problēmas - nesedz neko.
Loģika saka, ka jābūt labākam produktam. Jā, dārgākam. Bet, ja, piem, pie budget bez pašriska apdrošināšana maksā 40 GBP dienā, tad īrējot auto 15-20 dienas gadā summa sanāk visnotaļ gagariniska. Respektīvi, vajadzētu būt produktam intervālā no nulles līdz 20*40 GBP uz gadu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Bites ceļojumu apdrošināšana draudzenei, Citadele kredītkartes apdrošināšana man, vēl kkādi produkti, kur "automātiska" apdrošināšana.

Hahahaha, piedod, smieklīgi :D

 

Pirms 6 minūtēm , versatile teica:

Bet, ja, piem, pie budget bez pašriska apdrošināšana maksā 40 GBP dienā, tad īrējot auto 15-20 dienas gadā summa sanāk visnotaļ gagariniska.

Iepriekš minētajam brokerim ir sākot no 5 EUR dienā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Joiman

nomas auto jāņem bez pašriska un viss būs ok, nav īsti citu variantu, tas stikls sanāks uz kādiem 500 eur, domājams ka 5x nomai ar 0 pašrisku jau sanāktu...

sarunāt ar kādu no lielajiem (sixt, avis, europcar ...) spec. nosacījumus un pie tā arī turēties, un nekāda čakara nododot auto. Atstāj un dzīvo laimīgs tālāk.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Joiman teica:

tas stikls sanāks uz kādiem 500 eur

Nē, paveicās. 200. Vienalga nepatīkami.

 


Pirms 1 minūtes , itanium teica:

Hahahaha, piedod, smieklīgi :D

Iespējams. Es tos pakalpojumus nopietni neuztveru jebkurā gadījumā, bet te - iestājās situācija, pakausī ataust, ka bija tak iesmērēti pakalpojumi, par kuriem maksājam. Tikai jēga maza.

Nē, nu, maksāt es turpināšu, tas līķa transports, attiecīgā situācijā, ir neapšaubāmi noderīga lieta, un labāk samaksāt un nepārbaudīt, kā uz vietas risināt.

 

AXA iečekošu, ir kkad bijusi ar šiem darīšana.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Piemēri (tas pats auto, tie paši nosacījumi (13 dienas, kompānija, laiki), tā pati apdrošināšana, dažādi brokeri):

  • arguscarhire
    • Car Hire Fee € 169.81
    • Premium Cover € 78.00
    • Total € 247.81
  • holidayautos:
    • Car Hire Fee € 143.32
    • Premium Cover € 65.00
    • Total € 208.32

 

Šie, protams, ir tikai piemēri, bet arī citiem nosacījumiem pilnās apdrošināšanas cenas ir līdzīgas.

 

Pirms 28 minūtēm , versatile teica:

(zādzība no viesnīcas)

Piedāvā daudzas kompānijas par papildus samaksu.

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Nu, par 5-7 eur dienā tas ir no-brainer. Nevar nepiekrist.
Tik zemi cipari gan man nekad vēl reāli nav sanākuši, auto īrējot.

Vai var gadīties, ka cipars pieaug, ja divi šoferi?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

itanium

Em, jā, tas ir maksas pasākums nomai, bet ne apdrošināšanai. 

Citēt

Additional Driver

Additional driver. € 78.65 per hire

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Jā, paskatījos tikko nākamajam tripam - additional driver 20 eur, insurance 8 eur dienā - būs ok. Kopā ar bērnu krēsliņu un automātisko kārbu gan uz 4 dienā, sanāk 200 eur ne tai dārgākajā ES valstī, bet, ko darīt.

Mans jaut drīzāk bija - vai apdrošināšanas prēmijas formulā papildus vadītājs nefigurē kā papildus riska moments. Izskatās, ka nē, bet droši vien atkarīgs no apdrošinātāja.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

itanium

Tās universālās apdrošināšanas cenas ir tik ĻOTI augstas, ka tur vadītāja vecums, visticamāk, jau tā ir paņemts vislielākais. Neko citu viņi par Tevi īsti nezina - iepriekšejās avārijas utt.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
2019.05.7. , 15:40, itanium teica:

Hahahaha, piedod, smieklīgi :D

 Par ko jāsmejas? Kopumā komercbanku piedāvājumos apdrošināti biežāk sastopamie ceļojumu riski.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Tu palasi, ko autors vēlas un ko piedāvā apdrošināšana, kas piekabināta klāt kredītkartei. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...