Jump to content

Firefox salūza


Araabs
 Share

Recommended Posts

Kāpēc tāds klusums, visi Chrome lieto? Visiem firefox lietotājiem pazūd visi firefox addoni. Pagaidām tos var palaist manuāli un lietot līdz pārlūka restartam.

p.s. pēc seniem laikiem ieraudzīju internetu bez reklāmu bloķētāja- kādas šausmas!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 11 minūtēm , Araabs teica:

Visiem firefox lietotājiem pazūd visi firefox addoni

visiem nē

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 15 minūtēm , laikamTak teica:

visiem

daži var atgriezsties pie jampamiņu sadaļas …..

Link to comment
Share on other sites

hotfixu var instalēt arī pa tiešo no linka:

https://storage.googleapis.com/moz-fx-normandy-prod-addons/extensions/hotfix-update-xpi-intermediate%40mozilla.com-1.0.2-signed.xpi

 

atrasts te: https://www.ghacks.net/2019/05/04/your-firefox-extensions-are-all-disabled-thats-a-bug/

Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

ko ta citi lieto? 

Līmi - vismaz Šņukurs noteikti.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 57 minūtēm , snukurins teica:

Citi nu jau gdus 5 vairs ko tādu nelieto

Ir dzirdēts par personāžiem ar garīgām dīvainībām, kuri pat Jandeks browseri lieto. Bet vispār es pirms pāris mēnešiem uzliku Brave (iepatikās uz mobilā un uzliku arī uz PC). Pats novāc kaudzi reklāmu, bet ja papildus vēl uBlock Origin - viss tīrs un pārlūks lido, salīdzinot pat ar Chrome (ko gan nelietoju).

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nja, nu par velti mums tā ugunslapsa... ko ta varam brēkt. Bet otro reizi jau šitas idiotisms. Varbūt, ka biežāk ir bijis, bet manas vajadzības sa3,14š otro reizi.

 

pirms 2 stundām , ieleja teica:

jāieslēdz Firefox Studies  - salabosies pats 

palīdzēs?

 

Izslēdzu xpinstall.signatures.required un, ja pirms tam rādījās, ka addoni nav parakstīti, tad tagad visi pazuda. Un, piemēram ublock neļauj ieinstalēt, saka download failed. Novilku .xpi failu. Saka, ka file is corrupt. Nu gan jau, ka var iekš about: config kaut ko meklēt, kur ielikt false. Bet, velns ar ārā! Nu kāpēc vajag tā darīt?

 

Laikam tomēr būs jāsaņemās un uz Brave jāpārvācas. Jācer, ka šamais kādus gadiņus paliks normāls, kamēr nākošajai komandai šīberis aizies ciet.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

man tas studies visu laiku atķeksēts, tādu gļuku nemaz i nemanīju

Link to comment
Share on other sites

Rainis

O Brave labs, jāmet miers ar to lapsu ?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es lietoju Firefox un esmu meginajis visadus, vienmer atgriezhos pie Firefox. Man tomer laikam pieradums, vai ari tas ka sinhronizejas bookmarki, addoni un izkartojums.

Update: Laikam laiks iepazit citu parluku. Kadu varetu ieteikt Android iericei ar adresu lauku telefona apaksha un iedpeja pievirnot atsevishchus addonus. Es butu kaut priecigs ja tas pats Chrome telefonam lautu lietot reklamu blokjetaju addonu.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Kā jau teicu, Brave jau iebūvēts reklāmu bloķētājs. Bet pēc veca ieraduma, pieliku arī uBlock. Mobilajā neesmu eksperimentējis ar settingiem, bet labāks/tīrāks par tur bijušo Chrome ir jūtami. Protams, Chrome nonesu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 26 minūtēm , raiviic teica:

iebūvēts reklāmu bloķētājs

Operai jau labu laiku tāds.

Link to comment
Share on other sites

Andrītī lietojy Operu, jo gan bloķē reklāmas, gan textus smuki zūmo. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , raiviic teica:

Bet vispār es pirms pāris mēnešiem uzliku Brave (iepatikās uz mobilā

Danke! Uzliku uz mobilā, daudz mierīgāka dzīve palika, salīdzinot ar chrome. 

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es arī uzliku. Tiešām cita lieta. Savādāk Chrome ar savām reklāmām zb jau. Atver pārlūku un pus ekrāns ar visādu *uiņju..

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

Tiešām cita lieta

bet uzrāda, ka raksti no Chrome :D 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 4 minūtēm , laikamTak teica:

bet uzrāda, ka raksti no Chrome :D 

Dīvaini, jo rakstu no Brave.


Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Viņš tak ir bāzēts uz chrome,tāpat kā lielākā daļa visādu citu,tai skairtā arī Yandex.

Laikam te tā vaina.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Visvairāk man riebjas tas ka lielākajā daļā browseru bez lejupielādes nevar atvērt failu.

Un kurā browserī tad var? Lai failu apskatītu viņš tikuntā ir lejupielādē :D tas ka Edge viņu iebāž kautkādā temp folderī nenozīmē ka nelejuplādē.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Un kurā browserī tad var? Lai failu apskatītu viņš tikuntā ir lejupielādē :D tas ka Edge viņu iebāž kautkādā temp folderī nenozīmē ka nelejuplādē.

Lai bāž. Bet tik un tā tas ir ērtāk ar vienu klikški atvert, nevis kā citiem. Lielāko ties tāpēc uz PC es nekādi nevaru nokāpt no Edge. Pieradums dara savu.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 20 minūtēm , maize teica:

Mājsaimnieces un kaktu ādmiņi.

убил наповал фсю интеллигенцию

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Eh, bija kādreiz Opera AC...

Tur gan varēja darīt, kas labpatīkās...

Pat ar manām amatiera prasmēm...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Es nezinu par kādu lejupielādi jūs runājat. Ja es Chromā uzspiežu uz lika, kas ved uz kādu .pdf failu, tad viņš viņu uzreiz atver, nekas nav nekur speciāli jāsaglabā.

Lejupielādē viņš tādus failus ko nemāk atvērt.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Pa defaulto jau Chroms, ja kkau lejupielādē, tad uz Downloads folderi. Iespējams ka Windowsā tādā nav, tapēc liek uz desktopa. Norādi settingos citu folderi un miers.


Arī Windowsā iet uz Downloads

  • Windows 10, 8, 7 and Vista: \Users\<username>\Downloads
  • Mac: /Users/<username>/Downloads
  • Linux: /home/<username>/Downloads
Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Firefox prasa - atvērt vai lejuplādēt. Ja norādīts, ka vajag atvērt, nenotiek nekāda faila saglabāšana Lejupielādes mapē. Nezinu, kāpēc tev saglabājas fails pēc vienkārši atvēršanas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Visdrīzāk Yandex browsers ir vienkārši mazliet "dumjāks" un nedara visu ko viņam liek, bet vienkārši atver failu.

Kautvai piemēram, ja iekš HTML linkam pievieno "download" atribūtu, tad Chromveidīgie browseri (ieskaitot Yandex) failu lejupielādēs, kamēr Firefox paprasīs saglabāt vai atvērt.

Ir vēl 100 un viena metode kā browserim iemānīt ko ar to linku darīt un bieži katrs no browseriem reaģē uz šiem trikiem savādāk. Priekš tāda Yandexa neviens nemaz netestē, tapēc arī vēlamais rezultāts izpaliek un links tiek vienkārši atvērts nevis saglabāts kā fails.

Inbox.lv visdrīzāk vēlas ka fails tiek saglabāts nevis atverts.

Link to comment
Share on other sites

Neiebraucu, kā var atvērt failu, kurš kaut kur nav lejuplādēts, kaut vai iekš RAM?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Vienam patīk māte, otram meita. Par gaumēm jau nestrīdas. Esmu kādreiz izmēģinājis gan hromu, gan operu, gan visādus šamo klonus, bet beigās paliku pie ugunslapsas.

Bija lapsai reiz addons, kas ļāva sadalīt logu vairākiem tabiem. Nevis kā tagadējie sadala logos. It kā sīkums, bet man baigi patika. Tad nāca super-puper jauna versija un visi vecie addoni pa skuju taku. Visi citi atjaunojās, bet šis nē. Ir visādi splitteri tagad, bet pēc funkcionalitātes neviens i tuvu nestāv. Vai man kā lietotājam palika labāk no tā, ka jaunā lapsa ir "krutāka"? Nē, tikai sliktāk. Bet, kā jau šeit rakstīju, lietoju šo par velti., tā kā brēkt ir muļķīgi.

Jā, un tas, ka lapsa nevelk visu lejupielāžu mapē, arī ir viens no iemesliem palikt.

Link to comment
Share on other sites

kurtka

Firefox 56. versija + Tabmix Plus. Analogu nav. Es nevaru sevi atmācīt intensīvākas sesijas laikā neaizbrowzēties līdz 30+ tabiem.

Diemžēl tieši šo kombo dēļ tā gļuka vismaz pagaidām neizdodas atrestaurēt. Stulbi.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 22 minūtēm , kurtka teica:

Es nevaru sevi atmācīt intensīvākas sesijas laikā neaizbrowzēties līdz 30+ tabiem.

Man kautkas līdzīgs, tikai kad jau vairs nevar atšķirt kurš ir kurš tabs, tad nākas atvērt otru logu :D

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kur kas kam salūza?

Man viss strādā - 66.0.3 uz Win10.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 10 minūtēm , janni teica:

Kur kas kam salūza?

kusj, kusj! aizsuutiis arii tevi pie janpanpinjiem

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ta vinjjo salaboja Firefox addons? Man joprojam uz Android ublock origin ir disabled utt.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Firefox beidzot izlaida atjauninajumu Android sistemai.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...