Jump to content

Jūsu pieredze ar Baltcom


Ex-eddy
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

dos pa tikpat vai mazāk.

tā šodien visiem. karš tur konkrēts, atdosies par pieciem šekeļiem, lai tik klientu sataupītu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez. Pirms mēneša vai diviem Baltcom man zvanīja. Teicu, 2 televizori ar TET itv kastītēm. un optika (TET). Un tad sekoja īpašais jautājums. Cik jūs maksājat tagadējam ISP? Es apzināti nosaucu samazinātu ciparu - 15€ un saruna beidzās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Stasss teica:

Kaulēties vajag, un pareizi kaulēties, un visu var sarunāt.

Pasaki ka Baltcoms dot 13 Eur, un nekur *irsā neliksies, dos pa tikpat vai mazāk.

 

Nu, ar mirstīgo operatoru neko dižu man arī nesanāca sarunāt, kad zvanīju par atteikšanos no pakalpojumiem, kaut gan tā ir vienmēr. Parasti, kad tiešām gribu parunāt par cenām, palūdzu, lai atzvana kāds, kurš par šo ir tiesīgs diskutēt, bet šoreiz man nebija vēlmes, jo biju jau ar Baltcomu vienojies par pakalpojuma ierīkošanu.

Link to comment
Share on other sites

Laikam ir atkarīgs, kas uz doto brīdi ir piedāvājumā, ar kādu iemeslu piesaka karu, utt.

Man arī tāpat vien ar sarunu neko negribēja dot, bet kad iesniedzu pieteikumu uz citu operatoru, tā kājas plati uzreiz.😀

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

viņu iekārtu atslēdzu un šņori pa taisno savā wajfaja rūterī iestūķēju

 

A TV kaste strādā arī no parasta rūtera? Nesanāca notestēt, rūteri pārdevu... Jautājums tāds, jo uz viņu Zyxel'a priekš IPTV ir izdalīti atsevišķi divi porti...

Link to comment
Share on other sites

Baltcomam laikam tur bija vienalga, kas kurā caurumā. Nav tā kā Tet, ka katrs caurums savai lejierkastei.

Link to comment
Share on other sites

Nu... Vai nu mana fortūna kaut kur aizgājusi, vai kas - tikko iebāzu TV kasti neta portā - menu ielādē, bet neviens kanāls nerāda, tikai b burtiņš griežas un pēc brīža izmet uz menu.

Link to comment
Share on other sites

ar iptv rajonos cita lieta, bet digitālo un babuškām analogo met pakaļ, ka tikai ir vada galā kāds.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 13 stundām , martinno teica:

kad zvanīju par atteikšanos no pakalpojumiem

 

Cik atceros, tad visiem šitiem lielajiem šmarām (arī mobilajiem operatoriem) ir "klientu noturēšanas" personāls vai pat "klientu noturēšanas" nodaļa. Vienreiz redzēju darba sludinājumu, kur viens no viņiem meklēja darbinieku un tieši tā bija uzrakstīts -  nespēju nesmieties.

Amata pozīcija cilvēkiem ar īpaši lokanu mēli un augstu spēju nopārdot jebkurā gadījumā :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , VebKamera teica:

 

Cik atceros, tad visiem šitiem lielajiem šmarām (arī mobilajiem operatoriem) ir "klientu noturēšanas" personāls vai pat "klientu noturēšanas" nodaļa. Vienreiz redzēju darba sludinājumu, kur viens no viņiem meklēja darbinieku un tieši tā bija uzrakstīts -  nespēju nesmieties.

Amata pozīcija cilvēkiem ar īpaši lokanu mēli un augstu spēju nopārdot jebkurā gadījumā :)

citviet tiek saukti par krīzes menedžeriem. :D

Link to comment
Share on other sites

Tiešām kaut kāda baigā akTcija. Sazvanīja arī mani.

Tā kā man viņu drātis nav, teica, ka esot pakalpojums kopā ar bites nodrošinātu pieslēgumu. Baltcom piedāvāja internetu pa 15EUR, un TV pa 8 EUR, ja pareizi atceros. Paskatījos bite piedāvā internetu+go3 TV pa 20EUR. Sievai (kā biteniecei) regulāri arī bite sūta vēl izdevīgākus piedāvājumus.

Man viss pašlaik uz LMT. Nez vai mainīšu, jo internets 14EUR, ok tv nedaudz dārgāks. Bet nu tas baltcom āra antenu nepiedāvāja. Paši vainīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Pašam jau veselu mūžību ir gan Baltcom, gan Tet internets.. atšķirības nav, izņemot cenu.

Ta kā no Tet man otram dzīvoklim joprojām ir akcija, tad po..

 

Pašam dzīvoklī ir tikai Baltcom internets, nekādu IPTV nafig man nevajag, priekš tam ir go3 un/vai tet+

Priekš kam man vēl kaut kādas papildus kastes, nafig. Ok, Baltcom ir forši. (vismaz android tv) - ir app un var lietot bez kastes, bet man tas UI nepatīk un cik nu man (vai drīzāk sīkajiem), tad ar go3 pietiek.

 

https://baltcom.lv/akcijas/

 

Baltcom jau akcijas neslēpj.. un parasti tās, kas ir tajā linkā arī piedāvā.

Link to comment
Share on other sites

jurkins19702

Man bija Baltcom open tv 3.90 un vietējais internets pa 7.00 eur.Viss labi darbojās.

Just now, jurkins19702 teica:

Man bija Baltcom open tv 3.90 un vietējais internets pa 7.00 eur.Viss labi darbojās. Laukos ar LMT internetu arī rādija.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , CAP teica:

bet man tas UI nepatīk

nu jau kā meiča runā. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka arī tielējas kā tāds skuķis, kad kàdu nopietnu darītāju ir ataicinājis pie sevis ciemos..

/💩

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, man ir tāds jautājums. Ja vienā pilsētā ir Baltkom pieslēgums (Nets+ITV), tad es varu citā pilsētā  (ar Tet netu) skatīties uz Android kastes viņu  kanālus bez papildus maksas?

Cik saprotu, tagad tā Baltkom aplikācija piedāvā tikai bezmaksas kanālus, ja neesi viņu klients. 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , base7 teica:

Klau, man ir tāds jautājums. Ja vienā pilsētā ir Baltkom pieslēgums (Nets+ITV), tad es varu citā pilsētā  (ar Tet netu) skatīties uz Android kastes viņu  kanālus bez papildus maksas?

Cik saprotu, tagad tā Baltkom aplikācija piedāvā tikai bezmaksas kanālus, ja neesi viņu klients. 

 

paprovē no telefona.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , base7 teica:

Klau, man ir tāds jautājums.

https://baltcom.lv/jaunumi/skaties-interaktivo-televiziju-baltcom-tv-aplikacija/

 

Jāvar autorizējoties ar lietotājvārdu un paroli, tikai "Ievēro: Atsevišķiem kanāliem ir autortiesību ierobežojumi Android/ iOS viedierīcēs un datoros, tāpēc tie var nebūt pieejami aplikācijā un datorā"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vasaras sākumā sarunāju ar TET atlaidi 1GBit/s internetam un augustā šie atsūta vēstuli par cenu paaugstināšanu.
Principa pēc atslēdzu TET optiku un pieslēdzu Baltcom CAT5E.

Pagaidām stabilais gigabits, par divreiz zemāku cenu.
Un nevajag optikas kasti, kura bez vajadzības noēd 61 KWh gadā, jeb 30 EUR gadā skatoties uz šī brīža cenām.
 

Download
[SUM]   0.00-10.00  sec  1.09 GBytes   932 Mbits/sec
Upload
[SUM]   0.00-10.01  sec  1.07 GBytes   921 Mbits/sec

 

Link to comment
Share on other sites

Vakar TET ar prieku man paziņoja, ka pacēluši minimālo interneta ātrumu no 20% uz 60% no maksimālā ātruma. Bet man ar maksimālo ātrumu problēmu nekad nav bijis - optika. 

Labots - ggg97
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Tas pats. Nafig man tādu ātrumu. Visu mūžu esmu pieradis iztikt ar to mazumiņu, kas man dots. Nemaz nezinu ko tagad darīt ar tik lielu ātrumu. Varētu uzkrāt, piepildītu visu pagrabu. Līdzīgi kā Inčukalna gāzes krātuvi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , base7 teica:

Nafig man tādu ātrumu

Pārlūkojot internetu nav atšķirība vai 40mbit dl vai 200. Un ja ping abiem variantiem līdzīgi- atšķirību nejūti. 

Ja jākačā kkas vai online spēles- tad gan jūt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , dzincha teica:

Pārlūkojot internetu nav atšķirība vai 40mbit dl vai 200. Un ja ping abiem variantiem līdzīgi- atšķirību nejūti. 

Ja jākačā kkas vai online spēles- tad gan jūt. 

te vienīgi, ja nav teta dīzelis. ierubī vienu teļļuku, sīkie otru un viss pārējais apstājas. bet nu principā, protams. 50mbit pietiek ar atliektiem galiem, ja negribas kaut ko novilkt, tagad un tulīt. galvenais aizture.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ar 10 gadīgu ubiquiti radiolinku tie ~60-70 mbit/s pietiek atliektiem galiem. Nav jau īsti variantu, vēl tikai 4g, bet tas ir mega nestabils pasākums.

Link to comment
Share on other sites

arī  šodien pieslēdzu Baltcom, Tets neiedeva labāku piedāvājumu, kaut gan klients biju patsmit gadus.

Dažiem kanāliem bilde ar skaņu neiet kopā, hvz neatrodu kā lai salaboju.

Link to comment
Share on other sites

Kuriem kanāliem?

 

P.S.

Izskatās, ka šis ir Bite's "uzvaras" gājiens - izskatās, ka daudzi maina Tet'u pret Baltcom.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Man ar 10 gadīgu ubiquiti radiolinku tie ~60-70 mbit/s pietiek atliektiem galiem. Nav jau īsti variantu, vēl tikai 4g, bet tas ir mega nestabils pasākums.

man ir litebeam ac pirmais gen, cauri treknai liepai. otrā galā gpon ar 300mbit limitu. ziemā iet labāk. :D

image.png.c4babe1608de69478c1cb099cc00f612.png

Link to comment
Share on other sites

image.png.66b9bf8db5ddb530f4b9deaa91306f1a.png

80mhz. nav pat konkurences apkārt. bet trekna liepa, kuru slinkums apzāģēt.

Link to comment
Share on other sites

baigi vel gribas AP pārvākt uz tiešo redzamību, par cik pāris kokus nogāzu, bet nu drošvien jau  tiks noslinkots. :D

vispār rīt paprovēs 40mhz pārslēgt, tāpat tie 80mhz ātrumi nebūs. mošk labāk izsitīs caur to koku. 300/300 tjipa.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , kaads teica:

TV3,  LTV1, pārējos vēl neesmu skatījies

Šitas joks bija VTV vienu brīdi, cik atceros forumā pat tika runāts. Kamēr salaboja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , dzincha teica:

Abās pusēs? Vai tikai klienta pusē?

abās, neesmu uz sektora. pats sev PTP uzliku. kādreiz AP gļukoja, meta pingus augšā, to eurodk (tagad getic) samainīja. itkā gribētos powerbeam ac uzmest, lai tos 300 spiestu cauri arī tam vienam kokam, bez no otras puses- pietiek. vel jāpaprovē 40mhz, par cik 300mbs otrā galā ir.

smieklīgi jau ko antenas rāda un reāli.

bet nu arī, nafig PB likt, ja litebeam jau sola tos ātrumus, bet ir /3 250 metri..

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , kaads teica:

TV3,  LTV1, pārējos vēl neesmu skatījies

Savādi, ar tikko pārslēdzos, ltv1 ir kādi 70% no tv laika, problēmu nav. Nu drusku gan krīt uz nerviem, ka viņu tv kaste ir "klusa", laižu tv skaņu caur resīveri, kuram vēl pieslēgti 2 datori un zilzobja uztvērējs, caur kuru citreiz iet vēl viens lapsis vai telefoni, visiem skaļums normāli uz 25, balkomam 35 vajag un tas arī, ja viņu kaste līdz maksimumam uzgriezta, attiecīgi gadās pārsteigumi gan man, gan kaimiņiem, kad no tv uzslēdzos uz kādu citu skaņas avotu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...