Jump to content

Jūsu pieredze ar Baltcom


Ex-eddy
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Šī sadaļa varētu būt jautra. BVKB zāģē nost kabeļus. Interesanti cik lietās iedzīvosies pirms apniks?

Kā var iedzīvoties lietā par kabeli, kura oficiāli nav? 

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Šī sadaļa varētu būt jautra. BVKB zāģē nost kabeļus. Interesanti cik lietās iedzīvosies pirms apniks?

Kā var iedzīvoties lietā par kabeli, kura oficiāli nav? 

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Šī sadaļa varētu būt jautra. BVKB zāģē nost kabeļus. Interesanti cik lietās iedzīvosies pirms apniks?

Kā var iedzīvoties lietā par kabeli, kura oficiāli nav? 

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Šī sadaļa varētu būt jautra. BVKB zāģē nost kabeļus. Interesanti cik lietās iedzīvosies pirms apniks?

Kā var iedzīvoties lietā par kabeli, kura oficiāli nav? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Baltkoms rullē. Vītais pāris

image.png.b93ac8a79c5869d19d6ab1b10a86c229.png

image.png.7a58244778226bc87841596ba1b9d85f.png

 

cat5 līdz gigai iet. viņiem policy ir dot max. ja neviens cits nekačā uz tava "zara", būs gbit. bet ir  vietas, kur dod caur coax, tur 100-300 asimetriskais būs.

man radiolinks no lokāla provaidera, čerez telia latvia. 200 metri, priekšā nedaudz liepa aizaugusi. litebeam ac 40mhz, wan uz rb2011.

image.png.ee53a095cea414a5bfd41aa1a134f65d.png

Link to comment
Share on other sites

links gpon modemā, kur nošeipots uz 300mbit.

Labots - AlCohol
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , constrig teica:

Tv dekoders konkrēts mēsls

Nepiekritīšu, Tev laikam jaunais, man joprojām ar usb antenu priekš wi-fi. Nu jau gadi 7. Vienīgais, kas nosprāga, barošana, uzkāries pa šiem gadiem ir max 3-4 reizes.

 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Visvairāk traucē pults nespēja komunicēt ar māti. Ja nostājajas 0,5 m attālumā, tad signālu apmaiņa vairs netraucē, bet sāc pamanīt, ka pults pogas tizlas.... lēts china produkts

Link to comment
Share on other sites

11.08.2022. , 21:49, e = d teica:

Kā var iedzīvoties lietā par kabeli, kura oficiāli nav? 

Vai ne.. Paši bvkv vainīgi ka laicīgi nesaka.. Baltcom jau gribēja visu zolidi bet šie birokrātijas cilvēki kamēr saņēmās.. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Baltcom's uzmācas ar saldu piedāvājumu... Ja TET nepiekāpsies cenā, tad 99% apsveru iespēju mainīt pakalpojuma sniedzēju.

Jautājums: Baltcom vs TET interaktīvā TV - kādas atsauksmes, + un - ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , martinno teica:

Jautājums: Baltcom vs TET interaktīvā TV - kādas atsauksmes, + un - ?

Sākumā negribēju ņemt Baltcom, jo likās ka būs nepierasti.

Tagad tikai un vienīgi Baltcom.

+ Var lietot uz Android TV, nevajag dekoderi

+ Nav nepārtinamu reklāmu

 

Internets vienmēr ātrs, nevajag lietot viņu iekārtu. 

Kopumā mazāk iekārtu, sanāk mājās, pie tagadējām elektrības cenām varbūt pat aktuāli

 

Link to comment
Share on other sites

martinno
Just now, mickys teica:

nevajag lietot viņu iekārtu.

 

Ko Tu ar šo domāji? Optika taču ienāk vai tomēr CAT?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , martinno teica:

 

Ko Tu ar šo domāji? Optika taču ienāk vai tomēr CAT?

CATiņš. Bet pa vadu izvilka ~1.1Gbits/sec.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ā, tas vispār burvīgi... Ar to TET optikas kabeli nācās kā ar jēlu olu ņemties, lai izvilktu cauri pusdzīvoklim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Man Baltcoms ar patika kad bija. Vienīgi 360 un STV iztrūka.

Nezinu, tagad ir vai nav.

STV ir, zinu.

360, šķiet, nebija.

Link to comment
Share on other sites

Iekš viņu mājaslapas var norādīt savu atrašanās vietu un tad apskatīties kādus pakalpojumus un tv kanālus varēs kontrētā adresē redzēt. https://baltcom.lv/

Nav kā Līvas, norādi savu adresi un tev tikai pēc 3 gadiem atzvana, lai noskaidrotu, kādi pakalpojumi pieejami.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , martinno teica:

Ko Tu ar šo domāji? Optika taču ienāk vai tomēr CAT?

Vītais pāris ienāk. Pie viņa slēdz ko gribi - kaut vai switchu - dabūsi cik gribi ārējās IP adreses. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Saliku "savu komplektu"

ha ha ha 3x !

Internets mobilais un max 100 mbits, nez kuru operatoru šamējie izmanto ?

image.png.75de01e03145175124b4b57dc5ac6868.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , mafijs teica:

Saliku "savu komplektu"

ha ha ha 3x !

Internets mobilais un max 100 mbits, nez kuru operatoru šamējie izmanto ?

Vispār jau 2020.gadā Bite nopirka Baltcomu :) Tāka tīklu uzminēsi ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , mickys teica:

Vītais pāris ienāk. Pie viņa slēdz ko gribi - kaut vai switchu - dabūsi cik gribi ārējās IP adreses. 

tas nopietni? drošs viņiem tas tīkls. uztaisi savu lokālo ISP un tirgo kaimiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik bija baltkoms, internets jau baigi labs, reklāma pārtinās normāli, tikai debīlisms ar arhīvu, vairums satura atsevišķi "jāieraksta" lai vēlāk vari skatīties, savādāk var palaist garām kādu filmu utt..

Tetam tās obligātās reklāmas kautkāds debīlisms, brīvdienās kā reiz pie drauga redzēju to prieku 

Šobrīd ir balticom internets gigabits-pliks bez tv, sanāk 9eiro , kā tv izmantoju go3. Neņēmu tv klāt, jo baltikomam tāpat kā baltkomam, standarta mūsu kanāli, a pārējie rašas draza nolādēta - ļoti naudz, nah man to. 

go3 tv ir nedaudz labāk tajā ziņā kā arī paņemams līdzi kur vajag

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es kasti praktiski neskatos, tik cik Panorāmu vakaros (jā, jā - vecums pienācis :) ), līdz ar to tas arhīvs būtībā nav diži vajadzīgs. Kā pluss viņu TV = varētu mēģināt uz PLEX uzsēdināt, lai viss ir vienuviet un nevajadzētu izmantot dekoderi kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , kicker teica:

vairums satura atsevišķi "jāieraksta" lai vēlāk vari skatīties, savādāk var palaist garām kādu filmu utt..

Ir ir tas sviests joprojām.

Kastīti vajag jo sezonā patīk LTV1 raidījumi (arī panorāma) (vecums nenāk viens) un viens no TV nav Smarts.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

17.08.2022. , 12:27, martinno teica:

1000 + interaktīvā = 13€

 

Oho! Man gan šie piedāvāja tikai par 18€. Bet beigās paliku pie Tet, jo pārspēja - piedāvāja 16€ :D  Tiesa, interneta ātrums gan paliek 200Mbit, bet man pietiek, neesmu nekad jutis vajadzību pēc ātrāka. Un tēvam miers, ka nebūs jāpārmācās darboties ar citu dekoderi.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, midix teica:

Bet beigās paliku pie Tet, jo pārspēja - piedāvāja 16€ :D  Tiesa, interneta ātrums gan paliek 200Mbit

Man ir 1000+interaktīvā. 6mēn x 6Eur +18mēneši 18 Eur

Pa lielam tas pats tik 1000 truba (un 2 TV)

Pa lielam uzliec Baltcom piedāvājumu Tetam priekšā un Tets to pārsitīs. Un otrādi.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vakar ierīkoja pakalpojumu - pēc pirmā vakara secinājumi:
- internets ir, nekādu bremzi nejutu, ātrums pēc speed test ap 500 Mbit/s;

- ja grib izmantot TV dekoderi, tad jāizmanto viņu Zyxel rūteris (tam ir IPTV porti), bet wi-fi strādā pieņemami un nav vajadzība pēc papildus iekārtas;

- interaktīvās TV lietošana liekas plūdenāka nekā TET, interfeiss tīkamāks un saprotamāks kā TET'am;

- dekoderim pults nestrādā ar IR (var kāds šo apstiprināt?), jo neizdevās apmācīt universālo pulti... arī uz paša dekodera neatrodu nekādas liecības, ka tas varētu uztvert IR. Tomēr izbrīnīja fakts, ka pultij priekšā pieliekot roku, tā nestrādāja.

 

Kaut kā tā īsumā.

Link to comment
Share on other sites

Mēģināji arī viņu televīziju uz kādas Android ierīces?

Jautāju, jo lietotnē ar izmēģinājuma kontu man strādā tikai viens kanāls: RE:TV.

Pārējiem rāda "Playback error" - pārliecību nevieš :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, itanium teica:

Mēģināji arī viņu televīziju uz kādas Android ierīces?

Jautāju, jo lietotnē ar izmēģinājuma kontu man strādā tikai viens kanāls: RE:TV.

Pārējiem rāda "Playback error" - pārliecību nevieš :D

Baltcom aplikācija? Man uz visiem andrīšiem iet bezmaksas kanāli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaut kad pirms mēneša Tet atsūtīja mīlestības vēstulīti, ka grib cenu par interaktīvo un 1000 optiku no 25 uz 29 pacelt (man tur kaut kāda atlaide vēl bija). Laipni atbildēju, ka man tā neder, lai pārslēdz uz 200. Atbildēja, ka piezvanīs, pēc nedēļas piezvanīja un sāka kaut ko murmulēt, ka nekas tur lētāk nesanāks, bet varot man vissžēlīgi piedāvāt kaut kādas tur filmu pakas 6 mēnešus pa freiju, protams, atteicos. Uzrakstīju iesniegumu, ka atsakos no pakalpojumiem ar mēneša beigām. Piezvanīju Baltkomam, bija pēc 3 dienām klāt, ievilka vadu, uzlika modemu un Tv kastīti. Pēc tam viņu iekārtu atslēdzu un šņori pa taisno savā wajfaja rūterī iestūķēju, neredzu jēgu vēl 1 iekārtu kurbulēt. Itavo interaktīvā un nets = 15€. Ar beztermiņa līgumu. Interneta ātrums kaut kas ap 750/950, nu apmēram kā Tet, down bija tam ar 950, bet nu viens pīpis, lietoju internātu 90% caur VPN darba vajadzībām un tur tāpat to atšķirību nejūtu. Tv izvēlne ērta, pults negļuko kā bija ar Tet 4k apaļo bunduli, tīri subjektīvi, dažiem kanāliem bildīte ir sliktāka, nav neviena 4k kanāla, vismaz manā bomžu pakā un vēl sāpīgi, ka nav 360tv, ko sīcis mēdza skatīties un nav Discovery kanāla, kuru es pārsvarā skatījos un viņš arī nevienā pakā nav pieejams, tagad jāizdomā, kur Gold rush sērijas skatīties, tomēr 10+ gadi bijām kopā ;(.

A citādi, zb uzpūtīgais Tets un savu cenu pielikumu var sev ielikt kādā tukšā kanālā.

 

edit
13634023584.png

Labots - Gestapo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Gestapo teica:

A citādi, zb uzpūtīgais Tets un savu cenu pielikumu var sev ielikt kādā tukšā kanālā.


Kaulēties vajag, un pareizi kaulēties, un visu var sarunāt.

Pasaki ka Baltcoms dot 13 Eur, un nekur *irsā neliksies, dos pa tikpat vai mazāk.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...