Jump to content

Jūsu pieredze ar Baltcom


Ex-eddy
 Share

Recommended Posts

 Neiet (bļaustās ka atskaņošanas kļūda) uz Mecool KIII Pro , 7 androids. Viss iet ar UGOOS X3 PRO X3 CUBE, android 9 . Dīvainais interfeis: nu atcerējos ka uz kastītes likta custom versija , tipa android TV, tāpēc savādāk. Bet beigās arī arhīvs iet. Aparāts Minix NEO U9. Androids 6.  Nu pati programma ar tiem ''testa'' bezmaksas Latvijas nav ne vainas. Labi papildina citu lēto IP TV, kur bezjegā kanālu ar arhiviem divu nedēļu garuma, tik nav Latvijas bezmaksas. Nu var jau visu to pašu ( domāts tie kas Baltcom ''testa) arhīvu atrast pašu televīziju mājas lapās, bet.... jāiet pie datora , liekas kustības un parasti tur ir sakārtots ... nu kā lai izsakās kulturālāk, .... velns kāju nolauzīs.

 Ja runā par pašu tā Baltcoma Open interfeisu-- nu tāds .... nekāds . Manā saprašanā varēja uztaisīt jēdzīgāk. Priekš manis paraugs ir OTTplay (nejaukt ar OTTplayer). Nu to es izmantoju pārējo IP TV  ar arhīviem skatīšanai. Cepuri nost tam zēnam kas ir to uztaisījis. Vairāk šite

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
2020.10.10. , 12:10, CosmosDC teica:

Šis ir malts šajā forumā jau nezinu cik reizes - Tele2 dod dinamisko publisko adresi bez maksas.

Arī tele2 nav defaultā publiska ip, ir jānomaina apn

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , uldii12345 teica:

ir jānomaina apn

 

2020.10.9. , 23:56, uldii12345 teica:

Defaultā visiem 4g nav publiskās ip adreses, šāds pakalpojums ir par papildus samaksu

 

Un cik tieši € izmaksā APN nomaiņa?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Plusmīnus trīs klišķi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vakar pieslēdza Baltcom. 

Pagaidām pieredze pozitīva. Android TV aplikācija uz Philips TV pilnībā aizstāj viņu doto STB, kura arī ir uz Android bāzes.

Kopumā, gan STB, gan TV aplikācijā iespaids labāks kā TET, pārslēdzas un pārtinas programmas šķiet ka ātrāk. Man gan TET ir vecā Motorolla STB.

Kvalitāte kanāliem arī apmierina, šķiet labāka kā TET. Iespējams tāpēc, ka izmantoju aplikāciju, nav lieka HDMI un vairākkārtīga apskeilinga pa vidu (TV ir 4K izšķirtspēja).

 

Interneta ātrums apmierina, pa WiFi ir 350Mbit/s (hAP ac2), ar vadu neesmu testējis. 

Meistars uzlika switchu, teica, ka viņam ir jāuzliek, bet tālāk pats varu visu nokonfigurēt un switchu ņemt nost, ja gribu - tā arī izdarīju, nekādu problēmu.

 

Līdz mēneša beigām būs abi pakalpojumi, ja kādam interesē, varu salīdzināt interesējošās lietas.

 

Kur jau jūtu ieguvumu- mazāk lieku iekārtu. (TET - GPON modems, WiFi rūteris, STB; Baltcom - tikai rūteris)

Samērīšu arī enerģijas patēriņu, jo TET STB un GPON modems ir diezgan rijīgi

Link to comment
Share on other sites

Turpinot pieredzi ar Baltcom interaktīvo. 

Vakar vairāk pabakstījos - Nav iespējas uzlikt ierakstu raidījumiem, kuri automātiski tiek saglabāti arhīvā. TET bija pierasts, ka uzlikt ierakstu varēji visiem interesējošiem raidījumiem, kuri visi pēc tam parādās pie maniem ierakstiem. Baltcomam sanāk meklēt programmā attiecīgo raidījumu. Neliela neērtība, bet sadzīvot gan jau varēs.

Jāpaskatās, varbūt var atzīmēt interesējošos raidījumus kā citādāk?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Bien Venidos
2020.10.21. , 13:08, mickys teica:

jo TET STB un GPON modems ir diezgan rijīgi

Man majas ir 2011 ar wifi + alcatel lucent ar wifi - 11,5w patērē, pa diennakti gandriz 270W

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ju teica:

Skatos uz to bildi, un nesaprotu kādai pozai tie apakšējie atbalsti.

Dogstyle

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sveiki tauta! Vajadzīga palīdzība, pieredze atsakot baltcom pakalpojumu(s). Laikam esmu pārāk sekls lai izprastu baltcom klientu atbalsta noteikumu tekstus. Gribu, fāterim, atteikt baltcom kabeļtelevīzijas pakalpojumu. Uzrakstīju viņim mesidžu un šie man atzvana, kā parasti, "īpaši piemērotā laikā", atrados veikalā, kur nav diez ko ērti runāt dēļ trokšņa, plus vēl pašiem ofisā vai kaimiņos remotdarbi un fonā tāds trobels, ka grūti saprast, ko man klārē. Bet nu tik daudz protams sapratu, ka jāraksta iesniegums un jādodas uz KAC vai sūtu uz e-pastu, aizpildītu un ar drošo parakstu (laikam domāts e-paraksts) parakstītu veidlapu. Skaidrs, ka e-paraksta fāterim nav un tad jau e-pasts atkrīt. Ieskatījos veidlapā un tur ir rakstīts tā:

   "Aizpildīta atteikuma tiesību veidlapa ir personīgi jāiesniedz jebkurā BALTCOM klientu apkalpošanas centrā ,līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi) Klientu apkalpošanas centru adreses ir pieejamas: https://baltcom.lv/kontakti/, vai tā ir jānosūta uz info@baltcom.lv ,parakstot dokumentu ar drošu elektronisko parakstu vai to var pieteikt pašapkalpošanās portālā mans.baltcom.lv ".

Vai es pareizi saprotu, ka pietiek arī atteikt pakalpojumu mans baltcom lapā un iesniegums nav jāraksta? Padalās pieredzē, kā tur ir ar to atteikšanos.

Link to comment
Share on other sites

Atsaki turpat Baltcom lapā un aizstiep loriņus uz KAC. Ja vēl viņiem kas nepatīk, atlikušo sarakstam/parakstam turpat ofisā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Stasss teica:

aizstiep loriņus uz KAC

150+150 km, kkā nevelk. Itkā 21. gs., bet vēl ar papīriem zobos kkur jāvazājas pandēmijas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Tēvam ir smartID?

Vēl variants pagasta bāriņtiesā noformēt pilnvaru (bija zem 5eur) un varēsi parakstīt viņa vietā. Vēl vari rakstīt parastu pasta vēstuli.

Link to comment
Share on other sites

iekš mans.baltcom.lv ir šāds sūdiņš sadaļā Pakalpojumi.. pats neesmu mēģinājis.

 

pats, kad iepriekš atteicos, nosūtīju ar eparakstu parakstītu iesniegumu un ko vajadzēja stiepu uz KAC.

 

image.png.a7ce082e76d348f3478ce3527fcb6471.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Murlo teica:

Tēvam ir smartID?

Vēl variants pagasta bāriņtiesā noformēt pilnvaru (bija zem 5eur) un varēsi parakstīt viņa vietā. Vēl vari rakstīt parastu pasta vēstuli.

 

Nē, parastā kabelene, sen jau gribēju kko citu pieslēgt, bet šim po viss apmierināja un kas ta man arī po.

Kāda šķirba e-pasts vai vēstule parastā, pa ļubomu e-paraksta nebūs.

 

Pirms 39 minūtēm , CAP teica:

iekš mans.baltcom.lv ir šāds sūdiņš sadaļā Pakalpojumi

 

Jā to jau atradu, ielogojos caur ibanku un piespiedu, izmeta paziņojumu, ka sazināsies, jāgida ceru, ka ar to pietiks, tādēļ arī prasu, varbūt kādam ir pieredze..

 

Pirms 33 minūtēm , Stasss teica:

pakomāts

 

Loriņu jau nav.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 22 minūtēm , romajo teica:

Jā to jau atradu, ielogojos caur ibanku un piespiedu, izmeta paziņojumu, ka sazināsies, jāgida ceru, ka ar to pietiks, tādēļ arī prasu, varbūt kādam ir pieredze..

Viņi prasa vai nu personīgi ierasties ar iesniegumu KAC vai sūtīt ar eparakstu.

Vismaz tā bija pirms kāda laika. Varbūt kovidlaikā, kas ir mainījies. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Stasss teica:

Tad jau vispār problēma nulle.

 

Pirms 34 minūtēm , base7 teica:

Viņi prasa vai nu personīgi ierasties ar iesniegumu KAC vai sūtīt ar eparakstu.

 

Kā kuram. Tērēt ap 25€ tikai lai aizvestu papīrīti, pa manam nav adekvāti. Ja nebūtu ierobežojumu, tad jau vēl nekas, aizmauktu ekskursijas pēc.

Visvairāk jau tracina tas, ka lai kko pieslēgtu vai pamainītu pietiek ar telefona zvanu, tad redz ir 21. gs. un viss lai tik klients būtu laimīgs, bet ja gribi aiziet, ierubī viduslaikus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Takš uzvani, pasaki, ka nav tev nekādu eparakstu, smartID utt. Ka 150km. Saki ka uzrakstīsi brīvā formā iesniegumu un lai iet ellē. Vairs tu šiem neko nemaksāsi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , romajo teica:

 

 

Kā kuram. Tērēt ap 25€ tikai lai aizvestu papīrīti, pa manam nav adekvāti. Ja nebūtu ierobežojumu, tad jau vēl nekas, aizmauktu ekskursijas pēc.

Visvairāk jau tracina tas, ka lai kko pieslēgtu vai pamainītu pietiek ar telefona zvanu, tad redz ir 21. gs. un viss lai tik klients būtu laimīgs, bet ja gribi aiziet, ierubī viduslaikus.

Ja ir smartID, tad var parakstīt papīru elektroniski!

SmartID priekš internetbankas nevis televīzija ;)

 

https://www.smart-id.com/lv/help/faq/visparigi/vai-es-varu-izmantot-smart-id-lai-parakstitu-dokumentus-elektroniski/

 

Un atruna no viņu puses, ka nelasa e-dokumentus vairs neder. Tagad tā ir obligāta prasība. Ja nevar atvērt, tad tā ir jau viņu problēma.

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Murlo teica:

smartID

nu.. tik tāds būtisks sīkums, ka smart-id jābūt pilnajam :D

 

bet vienkāršāk ir nokārtot kaut mobilo eparakstu.

Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

Personīgi nav liela pieredze ar baltcom netu , bet ir inside pieredze pirms 8 gadiem biju viņu lekcijā un tad sapratu ka vistīrākais vatņiku kantoris. Publikas priekšā iznāk tehniskais direktors. Un grib stāstīt par tīkliem. Un tad tāda frāze tā kā es slikti runāju latviski tad es stāstīšu krieviski. Un management to pieļāva no tās reizes sapratu ka tas uzņēmums ir vatņiku kantoris.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 5 stundām , CAP teica:

nu.. tik tāds būtisks sīkums, ka smart-id jābūt pilnajam :D

 

bet vienkāršāk ir nokārtot kaut mobilo eparakstu.

Kas tur grūts? Noskenēt savu pasi un uztaisīt selfiju?

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

romajo
(labots)
2021.02.28. , 16:50, CAP teica:

iekš mans.baltcom.lv ir šāds sūdiņš sadaļā Pakalpojumi.. 

 

image.png.a7ce082e76d348f3478ce3527fcb6471.png

 

Izskatās, ka ar to būs gana. Šodien sa''emu vēstuli no baltcom:

 

Citēt

Paldies, Jūsu pieteikums mansbaltcom  par atteikumu no pakalpojuma ir pieņemts. Ja abonents vēlas atteikties no pakalpojumiem, par to ir jāinformē rakstiski 30 dienas iepriekš. 

Līgums tiks lauzts ar 01.04.2021.  

 

Labots - romajo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Paceļu tēmu.

 

Pašlaik man ir Tet optiskais 200Mbit + Interaktīvā TV, maksāju 25.50.

 

Zvanīja Baltcom un piedāvāja manā adresē Jēkabpilī 700Mbit (esot garantēti vismaz 40% minimums) + Interaktīvā TV pa 21.90 (telefonakcijas ietvaros divu gadu līgums ar 18 EUR cenu).

 

Sarunājām, ka viņi piereģistrē mani un dod nedēļu laika, tad zvanīs vēlreiz un varēs atcelt pieteikumu. Tagad nu domāju - kā tad viņiem ir ar kvalitāti tīri stabilitātes un pārtraukumu ziņā? Internetu izmantoju darbam no mājām, tāpēc pa dienu nekādus pārtraukumus negribētu piedzīvot, Tet šajā ziņā bija labi, ka visas apkalpošanas bija naktīs.

 

Un kā Baltcom ir ar Interaktīvās TV lietojamību? Mums nav Smart TV, tāpēc viss atkarīgs no Baltcom dekodera. Tēvs man ir  galvenais TV skatītājs, taču nu jau tajos gados, ka ar sarežģītu pulti netiek galā, tāpēc es viņam priekš Tet saprogrammēju vienkāršotu ķīniešu pulti. Tai ir tikai dažas pogas - ieslēdz TV, ieslēdz dekoderi, un tad ir kādas 10 sekundes jāpagaida, kamēr sākuma skats izvērš pēdējo skatīto kanālu pa visu ekrānu. Diemžēl ir tā gaidīšana un galvenais tajā laikā neko uz pults nespaidīt, citādi iestrēgs tajā sākuma ekrānā. OK pogas tai vienkāršotajai ķīniešu pultij nav - un labi ka tā :D 

Pēc pagaidīšanas tālāk jau var kontrolēt kanālus un skaļumu - neko vairāk nemaz nevajag.

 

Vai Baltcom arī tā varēs, ka uzreiz ieslēdzot dekoderi automātiski startējas pēdējais skatītais kanāls un nevajag neko papildus spaidīt, un navigācija pa kanāliem uz priekšu/atpakaļ iespējama ar divām pogām bez OK?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , midix teica:

ieslēdz TV, ieslēdz dekoderi, un tad ir kādas 10 sekundes jāpagaida, kamēr sākuma skats izvērš pēdējo skatīto kanālu pa visu ekrānu.

Takš neslēdz ārā dekoderi un visu laiku ieslēdzot TV būs kanāls, kurā paliki.

Nr.2. - pazvani Tet supportam, pasaki ka Baltcoms tev piedāvā tādas cenas, un iesi prom. TET noteikti piedāvās kaut ko līdzīgu vai vēl labāku, un nebūs jālaksta no viena uz otru.

Link to comment
Share on other sites

man livas MAG dekoderis pie samsung tv. ar HDMI CEC pats slēdz iekšā/ārā tv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Stasss teica:

pazvani Tet supportam, pasaki ka Baltcoms tev piedāvā tādas cenas

 

Vienreiz jau viņi man iedeva lielu specatlaidi (kas beidzās jau pirms pusgada) ar 16 EUR cenu uz diviem gadiem, nez vai vēlreiz sanāks. Bet nu jāpamēģina.

 

Par dekodera neizslēgšanu - tēvam ir "energoparanoja" :D  uz nakti izslēdz ārā visu pagarinātāju, kur iesprausts TV, dekoderis un dažādi citi sīkumi.

 

Par CEC - mūsu ne-SMART Samsungs komplektā ar Tet Motorola dekoderi uzvedas nedaudz pretrunīgi - izslēgt tiešām var abus ar vienu pogu, toties ieslēdzot TV dekoderis automātiski neieslēdzas (un ieslēdzot dekoderi TV arī neieslēdzas).

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , midix teica:

Par dekodera neizslēgšanu - tēvam ir "energoparanoja

Saprotu tevi, manējam ir tāda pati slimība.😀

 

Pirms 4 minūtēm , midix teica:

Vienreiz jau viņi man iedeva lielu specatlaidi

Iedos iedos, ka nemetas. Es pats dzîvoju visām savām sētām uz atlaides - kā beidzas viena, kāšu nākamo. Nav viņiem variantu, konkurence žņaudz.

Link to comment
Share on other sites

izslēgt man nevajag to funkciju, tieši labi, ka otra pults jau cik gadus mētājas plauktā un vairs nav nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

TET tagad žņaudz Baltcom, katru dienu skrīverējot sūdzības Būvniecības kontroles pārvaldei, ka Baltcom virszemes kabeļi nedrīkst atrasties Rīgas centrā, un visām komunikācijām jābūt TET piederošajās pazemes kabeļu kanalizācijās. Tā ir tikai pusbēda, jo arī ārpus Rīgas centra Baltcom daudzi elektronisko sakaru projekti nav pabeigti - nav izņemta būvatļauja/nav nodoti ekspluatācijā. Ja Baltcom žņaugšana turpināsies, var sanākt, ka daļa Rīgā dzīvojošie klienti vienā brīdī var palikt bez signāla, jo Būvniecības kontroles pārvalde plāno nepabeigtos tīklus iet un brutāli zāģēt nost. Tas gan notiks pēc 01.10.2022, kad beigsies maksimālais būvdarbu veikšanas termiņš nepabeigtajām būvatļaujām. 

Link to comment
Share on other sites

constrig

Internetam nav ne vainas. Bet domājams tas atkarīgs no vietas. Jautā kādam no Jekabpils. Pārtraukumi naktīs, iepriekš brīdinot.

Tv dekoders konkrēts mēsls, dēļ tā bieži vien skatos virszemes Tv. Pults nereaģē, lĀdējas ilgi, karas. Kautkā vissu tur sajūdza man pie uzstādīšanas, lai var ar vienu pulti visu regulēt...... nu nav....

Iespējams tagad ir citi 

7B2961B7-2FF2-4C26-85C0-F6B8762F2E0C.jpeg

49B9F8DD-2E75-4E04-BB6C-1658B02D817C.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mielestapa teica:

 Būvniecības kontroles pārvalde plāno nepabeigtos tīklus iet un brutāli zāģēt nost. 

Šī sadaļa varētu būt jautra. BVKB zāģē nost kabeļus. Interesanti cik lietās iedzīvosies pirms apniks?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man laikam tas retais "treknais" variants, kad Ogres guļamrajona 9-stāvenē ir veselas 2 optikas- TET un Baltcom.  Sākumā Internets un fiksētais telefons bija pie TET (Lattelecom), bet kabeļ TV- pie Baltkom.  Saņēmu "garšīgu" piedāvājumu viss vienā no Baltkom par nieka 15 Eur (pirmo gadu). Tagad regulārais rēķins 20,75 Eur/mēn par visu čupiņu.   No fiksētā telefona, protams atteicāmies. Tagad ir Baltkom optika (ap 400 Mbit), kā arī kabeļ TV- gan "vecā" analogā virtuvē un 2 istabās, gan digitālā, gan iPTV mana "kabineta" datoram (uz otra monitora). Sūdzību praktiski nav, vienīgi paretam tā Interneta TV iebremzē (sastingst)  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...