Jump to content

Atsauksmes par Audi A6 C6 2.0TDI


Guest
 Share

Recommended Posts

Realitāte ir tāda, ka ir visai ierobežotas iespējas, kur darboties manis interesējošā jomā. LV ir uz pirkstiem saskaitāmi uzņēmumi, kur es varētu likt lietā savas zināšanas.

Esu kontaktējies ar dažiem, piemēram kautvai to pašu Mikrotik, bet tā arī nenonācām pie vienošanās algu ziņā, jo viņu piedāvājums bij 3x zemāks nekā manā pašreizējā darbā. Šeit es darbu varu atrast pāris dienās neizejot no mājas. Tepat Bristolē 10 min braucienā no manis ir tādi milži  kā Airbus, Rolls Royce, GKN, ka arī 100 un 1 mazāks saistīts uzņēmums.

Ko man tagad darīt, būt super patriotiskam un braukt atakaļ strādāt darbu, kas man īpaši neinteresē, par 3x mazāku samaksu kautkāda Accenture (kas tikuntā ir ārzemju uzņēmums) vai draugiem.lv. Daži laikam nesaprot, ka LV iespējas ir visai ierobežotas un objektīvu iemeslu pēc visdrīzāk nekad nebūs tādas, kā faktiski jebkurā citā lielākā valstī.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

NU un tas ir attaisnojums, tavām līkām rokām? Ja es tulīt rakstīšu savu darba devēju firmas, tur būs krutāks sarakts, bet piedot es strādāju sev, savai ģimenei un savai valstij! KAm strādā TU?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , jema teica:

Bļads aizmuki, muti pieturi, taču nē, audzina tos palikušos!

Iemācīšu vienu svētu lietu - ielej vel vienu :) priekā :))) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Iemācīšu vienu svētu lietu - ielej vel vienu :) priekā :))) 

Neuztver personīgi, bet esmu gatavs arī tev to acīs pateikt!

Link to comment
Share on other sites

Es tāpat kā lielākā daļa cilvēku strādāju priekš sevis un cik es zinu, tad neesu arī nekāds dzimtcilvēks, tapēc varu strādāt, kur un kad vien vēlos, nevienam man nav jāatskaitās. Man piemēram pilnīgi vienalga, kur tu strādā, jo tā nav mana darīšana.

Kāds tur sakars ar līkām rokām.

Nosauc man kādus 3 uzņēmumiem LV, kas tiešām nodarbojas ar zema līmeņa Real Time sistēmām? Es zinu dažus, bet tie ir daži, un es esu aktīvi meklējis.

Pēc tavas loģikas sanāk, ka ja man interesē strādāt pie pasaulē ātrākās mašīnas un es dabonu darbu Koenigsegg (kur es īstenībā nesen pieteicos un drīz braukšu uz interviju), tad es to nevaru, jo redz tas nav LV, bet Zviedrijā. Tie tūkstoši programmētāju, kas LV strādā iekš Accenture, tikuntā strādā priekš ārzemju uzņēmuma, ja vēl padomā par Rimi utt, tad vispār mati stāvus.

 

 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , AndrisBB teica:

Šeit es darbu varu atrast pāris dienās neizejot no mājas. Tepat Bristolē 10 min braucienā no manis ir tādi milži  kā Airbus, Rolls Royce, GKN,

Jā, nu tevi un visiem nākošiem dirsējiem, ir tāda lieta, kooperatīvā ētika,  piesaukt tādas grupas strīdu gadījumā, oi, minimums atlaišana, bez iespējas tikt līdzvērtīgos darbos, līdz ar tev ieteiktu nākošajā lielību reizē nevilkt ārā tādas firmas, jo viņas ir ļoti JŪTĪGAS uz tādiem paziņojumiem. bet to tu jau nevarēji zināt, jo daunis pēc dabas!


Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Koenigsegg (kur es īstenībā nesen pieteicos un drīz braukšu uz interviju)

Ask about you?

Link to comment
Share on other sites

Tas ka es strādāju priekš Airbus nav nekāds noslēpums, to var redzēt gan manā LinkedIn, gan Feisbukā, gan mūsi firmas lapā, kā arī puse no kaimiņiem tur strādā :D kānekā viens no lielākajiem darbadevējiem rajonā.

Manā līgumā man nav aizliegts citiem teikt, kur es strādāju, nekādu ētikas pārkāpumu tur nav. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

Neuztver personīgi, bet esmu gatavs arī tev to acīs pateikt!

Ceru, ka jūnijā :)) bet tā, topiku patirisu, galīgā netema

Link to comment
Share on other sites

Tad lai tavs bizness tikai vairojās!


Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

bet tā, topiku patirisu, galīgā netema

Nē, viņas varēja šeit būt, ja tu neizdzesi! Par jūniju tev žopa būs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Manā līgumā man nav aizliegts citiem teikt, kur es strādāju, nekādu ētikas pārkāpumu tur nav. 

Novēlu tev to labāko, bet par ētiku gan uzzini, nedomāju ka tu tik brīvi vari rakstīti , to ko rakstīji! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Novēlu tev to labāko, bet par ētiku gan uzzini, nedomāju ka tu tik brīvi vari rakstīti , to ko rakstīji! :biggrin:

Ko es tur rakstiju? To ka tur strādāju? Esu tur vairākas reizes strādājis/nestrādājis, gan tieši, gan kā tagad kā subcontractors. Tas ir mūsu lielākais klients, mājaslapas pirmajā lapā var redzēt, tāpat ka citus klientus, lai visi zin ka mēs ar viņiem strādājam.

Link to comment
Share on other sites

Zini kur konflikts sākās, dzīvo tur , priecājies, nemēģini ar savu SVEŠO domāšanu mūs te audzināt, ļoti nesmuki izskatās un nesanāk, jo tu jau vairs nezini, kas te notiek! A no Jums vēmiens nāk! Jūs aizmukāt, Jums vairs nav nekādu šeit tiesību kādu audzināt!

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Neviens tevi nemēģina audzināt, tu esi pats iedomājies ka tevi te kāds audzina. Cilvēki vienkārši diskutē par lietām.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndrisBB teica:

Esu tur vairākas reizes strādājis/nestrādājis, gan tieši, gan kā tagad kā subcontractors

Tu centies lielīties un baidīt ar firmām! Es tulīt tevi atradīšu un parsūtīšu saraksti uz viņu PR galiem, kā tu domā tu UK strādāsi?

Link to comment
Share on other sites

Nē, es neesmu cūka padisrties jā, bet nekad neko dzīvē, it sevišķi kādu norakt!  

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ta ne vella tu nesaprati, esi tevi pat baidīt nesāku! 


Nepiesedzies ar lieliem vardiem, ja pat tuvumā nestāvi!


@Zin dzēs ārā, lai rīt tauta šo huiņu nelasa! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Manliekas ka vienreiz jau tu (varbūt arī kāds cits, īsti neatceros) taisijies braukt pie manis, tā arī nekas nenotika.

Labi es eju gulēt. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

taisijies braukt pie manis, tā arī nekas nenotika.

Tu jobnulsja, es uz miskasti UK, nesagaidīsi man tur, tiekamies jebkurā Āfrikas valstī, aizbraukšu!

Link to comment
Share on other sites

A kur te kas par A6 !!! -es te tik saskatīju rasismu  :D !

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , jema teica:

Zini kur konflikts sākās, dzīvo tur , priecājies, nemēģini ar savu SVEŠO domāšanu mūs te audzināt

Vot šitas uzsita nostalģiju, nē, dežavū.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Paldies, biedri, par A6 atsauksmēm. :D Visā visumā nolēmu neņemt, jo bijušas četras avārijas un komplektācija - nekāda. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, man arī 2 avārijas. Nolauza spoguļi un atpakaļ gaitā noskrāpēja bamperi+izlauzts atstarotājs bamperī. jāskatās kas par avārijām

Link to comment
Share on other sites

thumb_show.php?i=jz22xsk5

 

Viss jau var būt, ka tomēr ir vērts apskatīties uz vietas, jo summas nav tik lielas. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , oto oto teica:

es te tik saskatīju rasismu  :D !

Tas nav rasisms, vairāk velk uz kautkāda nacisma paveidu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , mooopsis teica:

thumb_show.php?i=jz22xsk5

 

Viss jau var būt, ka tomēr ir vērts apskatīties uz vietas, jo summas nav tik lielas. :)

Nevajag. Viņam dūmainība kā vecai lokomotīvei

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē, ka nobraukts motors? Skatos, ka manam pašreizējam ir 2.17, tas arī ir daudz? :D

 

Jautājums par 2.0 TDI čipošanu - varbūt kādam ir pieredze, kādu rezultātu var sasniegt, vai pēc čipošanas var parādīties jaunas problēmas un vai ir vērts pie reizes atslēgt EGR un DPF, pat ja pagaidām problēmas ar tiem nav?

Link to comment
Share on other sites

Balti dūmi arī pēc motora uzsildes- tosols

Zili dūmi- eļļa

Melni dūmi nonstopā- problēma ar sprauslām.

Uzdodot čadu melni dūmi- sprauslas pārlej. Izvēlies sev vēlamo variantu ?

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , snukurins teica:

Ar A6 pa A6 var nonākt Daugavpilī un atpakaļ arī.Tātad A6 ir pietiekami labs.

A6 2004 gada 2,5 Dīzeļi lielākas problēmas nav redzētas!!! 2 kaimiņi noblatoj,viens pus gadu  otrs 3 mēnēšus  abiem viena tā pati problēma...nobira sūkņi-šetev A6 2,5 D

 

 

pirms 7 stundām , drunk_lizard teica:

vot sjitais mani ieintereseeja! veel reizi paarskatiiju visu topic - NEATRADU NEMAZAAKAAS NORAADES PAR RASISMU!

 

kuldiigas strunkjis nav galiigi stulbs, bet gan bezgaliigi...

Ogres Cirvjiem  jau to nesaprast kas slēpjas  zem  rasisma........................... :D 

Krāniņ,starpcitu es tagat atrodos Lielvardē....Redzi viens "slims subjekts" vairāk Ogres pusē  :D !

Labots - oto oto
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Vispār rasisms ir darināta no vārda rase. Ja nosauktu par fašismu tad varētu piekrist, jo nodaļa pēc šķirām.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2019.04.22. , 17:41, Murlo teica:

Vispār rasisms ir darināta no vārda rase. Ja nosauktu par fašismu tad varētu piekrist, jo nodaļa pēc šķirām.

Ateraduši par ko debatēt... !  :) Vis manis teiktais ir jautzver par apstrakto mākslu....jo spēriens par pakaļu ir savadabīgi apstrakts   :D 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

2019.04.22. , 01:01, jema teica:

Nē, te ir tas skaistais teksts, kāpēc tie aizmukušie, mūs par idiotiem uztver

Bļins, KUR ir tas teksts? Beidz dzert

Link to comment
Share on other sites

Tas būs bezprecedenta spiediens, kas robežojas ar saskaņas vēlētāja vajāšanu.

Luņova sūdzēsies Kalnmeieram, Maizītim un Mežvietam :smile:

Pirms 47 minūtēm , drunk_lizard teica:

buus jaatsjauj

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

kaads idiots paraadiijies ogres rajonaa... buus jaatsjauj


Ja, tā kā te ar mums jau nepietiktu! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , drunk_lizard teica:

jezus, kaads idiots paraadiijies ogres rajonaa... buus jaatsjauj

 

Ja ir dūša  tad slimnīcas ielā vari meiģināt ko atšaut  !   :D 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...