Jump to content

publiskie apstādījumi


pumpurish
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , pumpurish teica:

Diez Tev pašam ir auto? Tiešām uzskati ja uzliek sodu tad tas vienmēr ir pamatoti ? 

Es pat teiktu, ka manā gadījumā, tur speciāli neviens nekādu apmali netaisa, lai varētu turpināt iekasēt sodus.Tur jau gadiem ir iekasēts un doma tāda ka varēs iekasēt vēl loti daudz gadus. Bet pats policis jau protams nevar savu muti pavērt un kkur pašvaldībā ieminēties ka varbūt najadzzētu tur to apmali uzlikt norobežot zaļo zonu, bet kāpēc to darīt ja var slaukt bezgalīgi...

Un jā - tur izskatās ka ir nomale nevis zāle ne melnzeme...

nu tev jau ir tiesības apstrīdēt pārkāpumu. Nezinu, man nav problēmas ar parkošanos. Pats tālākais ko esmu nogājis ir 5minūtes. Piebraucu pie mājas, ienesu visu iekšā un braucu nolikt mašīnu tur kur drīkst.

Ja ritenis uz apmales vai uz zāles, tad pabīdu mašīnu. Savu mašīnu lieku tā, lai netraucētu kājāmgājējiem, droši vien tāpēc vienīgais plāksteris ir bijis no RS par neapmaksātu stāvvietu

 

 

pirms 3 stundām , superKrona teica:

Šo skatu gribētu redzēt savām acīm, ja vien runa nav par īsu pēckara periodu.

Tā ir viena no pilsētplānošanas paņēmiena metodēm. Ļaut cilvēkiem pašiem parādīt maršrutu kur būvēt taciņas. Piemērs ir VID  ēka. Sataisa taciņas, nauda vējā un neviens īsti pa viņām nestaigā

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , TOoMoOT teica:

Visu cieņu tavai attieksmei. Bez sarkasma, es tiešām cienu cilvēkus, kas ievēro kārtību

ko?, @versatile nevar ņemt pa pilnu …...

Link to comment
Share on other sites

pumpurish
Pirms 30 minūtēm , versatile teica:

Man, par laimi, kājas ir vietā un pastaiga svaigā gaisā nekait. Uz minūti apstājas pie mājas, izkrauj pirkumus vai citus smagos nesamos, ja tādi ir, un aizbrauc meklēt parkingu.

 

Bišk off topic, bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja, bet tu neko nedzirdi un guļamrajonā ir augšā ap 1000 cilvēkiem visi tevi aprunā ar trejdeviņiem vārdiem jo pusnakti nevar gulēt un piereizes arī izsauc pašvaldības policiju :D

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , pumpurish teica:

bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja

nē.

LLP, laikam.

 

 

UPD. Vai tiešām vēl 2019. gadā ir sastopamas signalizācijas, kas slimo ar šitādām problēmām? Nu, es domāju, ne Latgalītē vai aļikā pirktās un pagalmā vai pie vovas liktās. Neviens no autiņiem ģimenē tā nav izpildījies.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , pumpurish teica:

Bišk off topic, bet vai tev nav gadījies tā kad tu atstāj 1-2km no majas un tā forši pastaigā pa vakaru, tad tavam auto netīšām sāk skanēt signalizācja, bet tu neko nedzirdi un guļamrajonā ir augšā ap 1000 cilvēkiem visi tevi aprunā ar trejdeviņiem vārdiem jo pusnakti nevar gulēt un piereizes arī izsauc pašvaldības policiju :D

vabūt pļūtu, bet manuprāt skaņas, gaismas signalizācija neskaitās pie trokšņošanas, jo ir paredzēta novērst noziegumu vai piesaistīt apkārtējo uzmanību, lai traucētu zaglim. Pieņemu, ka vienīgi var atstāt brīdinājumu, lai salabo savu grabažu.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 32 minūtēm , Murlo teica:

Piemērs ir VID  ēka. Sataisa taciņas, nauda vējā un neviens īsti pa viņām nestaigā

Vid ēka diezgan nelabs piemērs, jo teritorija blakus vidam, pa kuru pisloņi iemina leģendāro taku, nepieder ne vidam, ne valstij. Faktiski, izbradāja privātīpašumu.

Link to comment
Share on other sites

versatile, nu skaisti jau viss izklausās, bet apskati manis liktās bildes iepr. lapā un kā tu parkotos tādās vietās? Vienkārši, ja neparkoties uz nomales, kur tā "ir", tas arī ir noteikumu pārkāpums.

 

P.S.

15 gadu laikā arī nav bijušas problēmas noparkoties pēc noteikumiem, ieskaitot pagalmus, lieki 100m dažreiz jānoiet (ārprāC!) un nekautrējos būt arī "stukačs" nagļakā noparkotiem braucamajiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu stafeti? Mētāties ar epitetiem? :haha:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Murlo teica:

Nee

Kā redzu, tik viegli epitetu stafeti nodot nemaz nav? Nu nelaiž vaļā... 

Link to comment
Share on other sites

No tevis sapratu, ka tur abos gadījumos zāle sākas uzreiz kur beidzas asfalts. Gribu vēl dzirdēt citus viedokļus. Tev ir kas vēl piebilstams izņemot epitetus?  Es vismaz par topika tēmu runāju. Sanāk, ka tas esi tu, kurš nevar nomierināties un turpina tikai mētāties ar epitetiem, lai gan stafeti jau bija jānodod.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 2 stundām , marrtins teica:

Gribu vēl dzirdēt citus viedokļus.

Reāli slinkums meklēt, BET:

Rīgā, papildus CSN, darbojas arī visādi saistošie noteikumi, kas atrunā kas ir kas visādos pagalmos, utt. Šur tur ir manīta arī zaļās zonas definīcija, kurā, precīzi tagad nenocitēšu, bet figurē kkas par "speciāli izveidotu" vai "koptu" zonu. Tavās bildēs ar ielu ir vienkārši mežmala, kur var runāt par nomali. Pagalmos cita kārtība, neviens tak nesūdzas, piemēram, ka dzīvojamajās zonās var neievērot 5m no rādiusa lai nomestu miskastes stāvēšanai.

Plus, cik dzirdēts, tad pilsēta ir uzmērīta, un tur atzīmēts, kas ir kas.

Tāpat, CSN saka, ka:

Citēt

nomale – ceļa daļa, kas piekļaujas brauktuvei un nav paredzēta mehānisko transportlīdzekļu braukšanai;

Bet pagalms ir dzīvojamā zona, nevis ceļš. Lai gan, ir dažas visai iespaidīgas dzīvojamās zonas. Hz.

Lai vai kā, esmu diezgan pārliecināts, ka tur, kaut kur, detaļās, tas velns arī slēpjas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 19 stundām , Murlo teica:

Piemērs ir VID

Es par tiem pūstošajiem rietumiem, kur cilvēki it kā pa dubļiem pusgadu mīcoties, pirms izbūvē celiņus, nevis par sovkām (cūkas tā nedara), kas principā nelieto izbūvētus celiņus un iestaigā taciņas 1/2m paraleli celiņam visā tā garumā!

Protams, mūsdienu rietumos diez vai atradīsies zemes pleķis, kuru iespējams izbradāt, bet tik un tā gribētu to skatu redzēt - uzbūvē sabiedrisko ēku/māju, bet celiņus neizbūvē!

Esmu tajos rietumos pastaigājies pa lielākiem skvēriem, parkiem, neviens nostaigāts stūris tur nav, bet stūri tur ir un kā vēl! Pie mums, ja uz stūra nav vismaz krūms, vai stabs, tas tiks izbradāts!

pirms 21 stundām , drunk_lizard teica:

taa uz aatro - milaana

Arī diez vai labs piemērs, iemesls nav zināms- riteņbraucēji vai uz laiku aizbarikādēts celiņš (būvniecība, neizvestie atkritumi) vai austrumeiropieši.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...