Jump to content

Bite - Citāda kompānija IBIO...


MIGs
 Share

Recommended Posts

Bite - Citāda kompānija IBIO AR ĀRĀ. :hang3:

 

Tātad, vecākiem planšete un savajadzējās vairāk interneta.

Tad nu iekš mana bite izvēlos dārgāku tarifu. Pirms apstiprinu man rāda šo "Jūsu jaunais tarifu plāns tiks aktivizēts nekavējoties ..."

62680103_Bitepirms.png.7f14df78b302782672256ef4d5fb7de5.png

 

Pēc viņi man draudzīgi parāda vidējo pirkstu ar tekstu: "Bite 25GB (2018) tarifu plāns tiks aktivizēts no nākamā mēneša..."

1567146760_Bitepc.thumb.png.f70e62ea01fcf938b8a7ec10390ac910.png

 

 

Sazvanīju supportu. Redz problēma esot, ka ja tarifu plānu samazina uz leju, tad sākot skaitīt tikai no nākošā mēneša.

Es skaidroju, ka tiek palielināts, nevis samazināts.

Tad man sāk skaidrot, ka problēma esot tajā, ka vecais esot dikti vecs tarifa plāns un tā vienkārši nevarot pāriet no viena uz otru.

 

Visbeidzot man tika piedāvāts ar atlaidi palielināt telefonā izmantotā internet apjomu, lai izmanto kā hotspotu līdz mēneša beigām. Jāmaksā protams vairāk, bet esot ar atlaidi.

Vēl jau tas, ka summas ko man sauc, ko maksā tagad pakalpojums un kas uzrādās "mana bite" manāmi atšķiras.

 

Nav pasaules gals, bet nepatīk kad ir šādi duraki un vēl tevi uzskata par idiotu un tā vietā lai risinātu savus bagus mēģina Tev vēl kaut ko ietirgot.

Citāda kompānija ibio. :crazy:

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Da visi viņi vienādi. Tele2 arī reklamēja, ka bezlimita interneta apjoms arī tikšot palielināts, tāpēc tas ir iemesls tagad likt maksāt vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , _dunduks_ teica:

bezlimita interneta apjoms arī tikšot palielināts

Jā šī krāpšanas daļa man arī mobīlajos operatoros patīk - neierobežots, bet ierobežots.

Žēl, ka PTAC viņiem neuzliek kādus 10 miljonus sodu par šo.

 

Link to comment
Share on other sites

Bite.. ak kāds jaunums :D kurš operators vēl maina tarifu tikai ar nākamo mēnesi? :D:D gan tele2, gan lmt nekādu problēmu pārslēgt un maksu proporcionāli arī piemēro..

Link to comment
Share on other sites

Nē, nē, varot pārslēgt uzreiz, tik problēma, ka sākotnēji ir vecs tarifs un tāpēc nevar pārslēgt tā uzreiz. 

Un jā - pie katras kustība s- Jums vajag šito, vajag to, paņemiet mikseri ar datu pieslēgumu, un tosteri ar.  :crazy:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MIGs teica:

Žēl, ka PTAC viņiem neuzliek kādus 10 miljonus sodu par šo

kur tad vinji tos citronus njems? pacienti vien maxaas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , MartiniB teica:

kur tad vinji tos citronus njems? pacienti vien maxaas

Un tāpēc tas ir normāli un nevajadzētu sodīt par krāpšanu ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , MIGs teica:

Un tāpēc tas ir normāli un nevajadzētu sodīt par krāpšanu ?

kaut kā pēdējā pusgada laikā ļoti daudz ko visi grib uzskatīt par krāpšanu. (un uzlikt sodus tā, ka maz kam vairs gribas biznesu mūsu valstī taisīt)

Link to comment
Share on other sites

Nejauc VID, ar klaju cilvēku maldināšanu kas robežoja sar krāpšanu. Ja saka, ka bez ierobežojumiem, tad BEZ.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , _dunduks_ teica:

Tele2 arī reklamēja, ka bezlimita interneta apjoms arī tikšot palielināts

Tas jau laikam atrodoties EU. Vai tad vēl ir kkādi ierobežojumi? Nagi niez paņemt "Bezlimitu ģimenei par puscenu",  a jūs te mān baid a zemūdens ķirbuļiem. Kāds lieto šito, kā tur i a tiem ierobežojumiem?

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, ervie teica:

kaut kā pēdējā pusgada laikā ļoti daudz ko visi grib uzskatīt par krāpšanu

Pēc pāris dienām pilnmēness. Jap, izlasīju tekstu par krāpšanu un nočekoju.

Link to comment
Share on other sites

P.s.

Lieldienu tripu baznīca ik gadu ieplāno uz pilnmēness laiku.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , MIGs teica:

Nē, nē, varot pārslēgt uzreiz, tik problēma, ka sākotnēji ir vecs tarifs un tāpēc nevar pārslēgt tā uzreiz. 

Un jā - pie katras kustība s- Jums vajag šito, vajag to, paņemiet mikseri ar datu pieslēgumu, un tosteri ar.  :crazy:

Jā, ja kautkāds mistisks vecais tarifs  tu nemaz nevari pie šiem paņemt jaunu telefonu nemainot tarifu uz kādu no jaunajiem"dejojošais mākonis" ble ka es ierēcu pa tarif nosaukum! :)

Nu tā, man bija 8,50ero "bites"...a ja samazini uz 6,50ero..tad jā tikai ar  nakamo mēnesi,bet kad izdomāju paņēmt atpakaļ 8,50ero  tad uz  ruk....!

Jā  gudrenieki zvanās ,tā un šitā ņem  planšeti ar mega internetu......,es saku kur es likšu trešo planšeti....šie saka  adod  paziņām...es saku prekškam man ko nemt prēkš paziņas lai pši pērk ja šiem vaig......Ķipa  baigā dievu  dāvana 10ero mēnesī... parto planseti un internetu,kipa visur līdzi un būs  internets,,,,es kāš ,saku šiem es jau nebraukā  rinķi lai internetā sēdētu ,bet lai no tā atslēgtos!!!Xujaks,ši tik par savu lēto piedavājumu.....Kautkā iedomājos uzprasīt, vai tad es varēš pārtraukt  jebkurā momentā to līgumu  adodot planšeti!!!    AAA tur ar tas āķis,nevellla- tu  suns maksāsi 10 ero  36 mēnešus -es pateic nafig man tādu  verdzību...pat pa 3 ero nevig mēnesī.....!!!Tad mamzele pat palika dusmīga,kaza knapi noturējās....! Nu jūs jau zin  cik kaitinoš esmu! :)

A tā visā visumā neviens mobilais piedāvatājs nav īpaši draudzīgs.....Tālab itkā tā bite vel pieciešama,bet mobilo internet mājai gan no LMT man izdevīgaks....tur ar  paņēmu jaunu telefon uz pēcmaksu ,nepiespiež pie sevis un vienmēr ir klāsts uz vietas!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , MIGs teica:

Nejauc VID, ar klaju cilvēku maldināšanu kas robežoja sar krāpšanu. Ja saka, ka bez ierobežojumiem, tad BEZ.

Bet viņiem jau ir bez ierobežojuma!!!

Kaimiņam  bija ķipa " ruteris"pasī kur dabūjusi  un paņemot IP TV ...Pēc pus mēnes apstajās....šie nevarēj saprast kas par  Štelli!

Zvanot šiem atgadināja ka tas ir viniem  plansetes internets 200GB..Tas ir tas mega internets kas visur būšot,bet to ka 200GB ir limits  to nesak  gan....Tad  kaimini  paņēm  mājas internetu kur  neesot ierobežouma...18 ero  ja nemaldos!

Bet joptvaju,pašiem vaig iet iekš vinu lapās iet  izlūkot !Tas  reklāmas ko pa TV nesakrī,ta tikai  vilinašana tapat ka Tele2 pa15 ero dod internetu,bet kas -ja tu  tur uzrodies no gaisa, chuju tev ,pa 20 janem  jo tu neesi  klients,tev  vismaz jābut  ģimenē 2 pieslegumi pie  viniem ja gribi pa15ero!

Tāpat LMT arī pa  turpat16 ero ,bet ja esi jauninais  un vēlies tādu naudu  tev  svi japiesien pie viniem uz 12 mēnešiem,tad tev būs par 16 ero  ,vienīgais   pec ta gad ar turpinās pa to 16 ero,.... 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...