Jump to content

TV Papildus garantijas nostrādāšana?!


oto oto
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda !14gada beigas vietējā RD veikalā pirku TV...un kā parasti pārdevējs uzpērās ar papildus 3gadu  garantiju!Karoč kālab paņēmu.    Pārdevējs skaidroja ko man dos papildus  garantija....taa un šitā

,bet pats  galvenais ko šīs uzsvēra ja TV ir saplīsis 2gadu laikā .... TV tiek remontēts pa garantiju"nu protams ja pats neesi matricu uzrāvis uz celi"!

Ja TV ir godam nokalpojis 2 gadus un turpin kalpot nākamos nopirktos 3 garantijs gads....Ja kas notiek tajos nopirktajos garantijas gados tad TV vairs neremontē,tu šiem aizvedi ar defektu pilnā komplektācījā...šie  TV savāķ un izsniegšot jaunu TV....!!!

Bleee gribat teikt ka  tas  tiktiešam tā strādās....?

Man pa dienu palika melns ekrāns...skaņa ir  ...vainu sapratu,LED izgaismojums nosprādzis,tad jau pec viņu  teikto pienāks jauns TV...jo 5gads  tik pusē!? Kā jus domājat ?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , snukurins teica:

Es domāju ka tev steidzami jānes pie šiem kamēr nav beidzies piektais gads.

Jā jā protams vis smuki jau iepakots pilnā komplektācijā....Novembra beigās  aprit 5gade :),bet tālab pa prieksu apjautajos ...Ko no šiem indīgu var sagaidīt ...Toreiz dziedāja tā ,tagat pateiks ka nekas tamlīdzīgs....un nems sataisīs un pašol na***  Es esmu patstāvigi šo  dzirdējis  ka kads  veikalā perk Tv sie perās  visrū ar savu papildus 3 gadu  garantiju sakot ja  tajos 3 gados TV nograusies  bus jauns vietā un cilvēks ir pierunāts, paņem to papildus garantiju....!

Nu tad tagat  pārbaudīsim  vai šī izspiedēj garantija šādi maz strādā ,,,ja nē tad es  šiem pateikšu ka tiks publicēts raksts par viņu apisienu!!!

Karoč rīt vai parīt  būs zināms kas un kā!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Tā kā man TV īsti nav kritiski, t.i. nav svarīgi mainīt to pie kaut kādu jaunu fīču parādīšanos, tad man tādi 3 papildus gadi pat derētu. Iepriekšējo, kaut kādu senu LCD 23" (jā, pareizi izlasīji) , tik nomainīju kādus pāris gadus atpakaļ, jo izbeidzās arī, laikam, apgaismojums. Galu galā, man jau tas aparāts arī vairāk tik kā monitors bija, jo visa uztveršana un tml. atsevišķajā kastē.

Te jau kaut kad, šķiet @ivo , sapņoja, ka būtu labi, ja varētu pirkt tik tādus lielos paneļus atsevišķi. It kā jau tādi pat ir, bet tur baigās cenas.

 

Autoram iesaku atrast kaut kādus papīrus par to papildus garantiju, gan jau tur tā iespējamā maiņa ir atrunāta (ja ir).

Link to comment
Share on other sites

es no šiem papildus garantiju paņēmu tikai veļasmašīnai.. + tāds, ka papildus garantijas ietvaros šie paši atbrauc un savāc...

tak tajā garantijas talonā viss smuki rakstīts.. ņem un lasi.. ja garantija ir un tv beigts pa savam.. tad tik stiep, tik neaizmirsti dokumentus arī līdzi... bez tiem toč pasūtīs..

Link to comment
Share on other sites

Nē, vispirms ir jāsāk vērpt sazvērestības teorijas par to, kādi nelieši ir pārdevēji, un tikai tad ir vērts atvērt garantijas talonu/līgumu un to izlasīt. 

Un kādi, gan attieksmi Tu sagaidi no cilvēkiem, ja ej pie viņiem "Ja Jūs mani mēģināsiet apkrāpt,es part Jums uzrakstīšu rakstu !" ?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad pirku savu televizoru, RD pārdevējs centās ieskaidrot, ka pie katras elektrības noraustīšanās ir liela iespēja, ka televizors nosvils un tāpēc obligāti jāņem papildus garantija, kas to segšot. :D Ja cenšas tādu sviestu pašā sākumā ieskaidrot, tad skaidrs, ka nekas labs tajā pakalpojumā nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , mooopsis teica:

Kad pirku savu televizoru, RD pārdevējs centās ieskaidrot, ka pie katras elektrības noraustīšanās ir liela iespēja, ka televizors nosvils un tāpēc obligāti jāņem papildus garantija, kas to segšot.

Varbūt Tu vienkārši radi iespaidu, ka Tev visu ko varēs iestāstīt un ietirgot ?  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , mooopsis teica:

ka pie katras elektrības noraustīšanās ir liela iespēja, ka televizors nosvils

Caur UPS iebarot TV neesi iedomājies, lai izslēgtu šādu iespēju?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , oto oto teica:

ar defektu pilnā komplektācījā

 

Tas ir, ar kasti un puķikiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Knaabis teica:

Caur UPS iebarot TV neesi iedomājies, lai izslēgtu šādu iespēju?

Nekad nav gadījies ka kāda iekārta nosviltu dēļ pēkšņa elektrības zuduma.

Pirms 28 minūtēm , MIGs teica:

Varbūt Tu vienkārši radi iespaidu, ka Tev visu ko varēs iestāstīt un ietirgot ?  :crazy:

Iespējams. :D Bet, jebkurā gadījumā, nav nekāda loģiska iemesla maksāt par papildus garantiju. Nopirku televizoru pa 400, papildus garantija maksāja 100. Vēl gads nav pagājis, jaunu tādu tagad var par 320 dabūt. Tātad lietotam vērtība 200. Kad beigsies ražotāja garantija, cik tad būs atlikusī vērtība? 100-150? Būtībā pieņemot, ja uzreiz pēc ražotāja garantijas beigām televizors nomirst, citu tādu pašu varēšu nopirkt par tikpat, cik būtu iztērējis par papildus garantiju, kur tāpat nav teikts, ka nepasūta trīs mājas tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , drunk_lizard teica:

nosvilt nenosvils, bet televizoriem deelj sjaa itin biezji nobruuk fw/sw. koleegji ieksj tv worksjopa straadaa, regulaari jamiem sjuju cjipus tiesji deelj straavas raustiisjanaas...

Un cik maksā šāda čipu pāršūšana (darbs + resursi + PVN)? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , mooopsis teica:

Nekad nav gadījies ka kāda iekārta nosviltu dēļ pēkšņa elektrības zuduma.

nevis dēļ pēkšņa elektrības zuduma, bet dēļ pārejas procesiem, kas šo zudumu pavada. (smuki pīķi utt.)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , oto oto teica:

bet tālab pa prieksu apjautajos ...Ko no šiem indīgu var sagaidīt ...Toreiz dziedāja tā ,tagat pateiks ka nekas tamlīdzīgs....un nems sataisīs un pašol na*** 

kamdeelj jaaseej negatiivisms, pirms veel esi atshuuts?

par 5kto gadu pateikt ne ko nevaru, bet 1majaa nav nekas pasham jaaved, pietiek sazvaniit,

vinju serviss atbrauc un savaac pashi, ja var saremonteet tad atved arii pashi, mani gan paarsteidza 6:15 :)

bet ja neremonteejams, aicina uz veikalu peec jauna eksemplaara.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

nosvilt nenosvils, bet televizoriem deelj sjaa itin biezji nobruuk fw/sw.

Kuriem ražotājiem, vai kādiem čipiem šī lieta vēl nav atrisināta?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , drunk_lizard teica:

 

nu, vinju vietaa es par sjo pilniigi neuztrauktos. tavus rakstus speej lasiit tikai tik pat izcili muujaabeles, kaa tu.

Ka tu  to izdarīsi manā vietā  :D!

 

 

pirms 11 stundām , ju teica:

Autoram iesaku atrast kaut kādus papīrus par to papildus garantiju, gan jau tur tā iespējamā maiņa ir atrunāta (ja ir).

Nekas tur nav aprunāts !divi  atsevišķi  taloni,viens kurš liecin par pirmajiem 2 gadiem un otrs  par nākamiem 3 dadiem....Vienīgais kautkādi   kodi  virsū!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , CAP teica:

tad tik stiep, tik neaizmirsti dokumentus arī līdzi... bez tiem toč pasūtīs..

Tas ir kādus dokumentus tu domāji-kā  nopirku tā kastē  vis mētājās!

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Knaabis teica:

Caur UPS iebarot TV neesi iedomājies, lai izslēgtu šādu iespēju?

Man pa midzeni  aiz 3 UPsiem vis svarīgākais ar stāv,kā no 2007 gada!Tik aķus katru gad pamain!


pirms 10 stundām , ggg97 teica:

Tas ir, ar kasti un puķikiem?

Manā gadījumā viss ir,ka jau  vienmēr  teikts kaste jasaglabā!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr kasti glabāju uz garantijas laiku. Protams, pieci gadi ilgs laiks, bet parastas garantijas laikā kastei ir izglābusi no garantijas remonta. Vienkārši aiznesu preci ieoakotu atpakaļ uz bodi un par nelielu samaksu pārdevējs parasti iedod citu mantu vietā. Gan jau šefam pasaka, ka nedarbojās, bet tā jau nav mana problēma. Tas gan notika pāris mēnešus pēc pirkšanas. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

5 gadus glabāt kasti, šito viņi labi izdomājuši. Tik neaizmirsti atrakstīties, kā gāja.

A ko man garāžas aukšā stav pat 2010 gad pirktais thomsona kaste,divas  printerkastes.7 resiveru kastes....un dator korpusu kastes  sapakotas mantas!UPS kastes  gan izmet....

Ja atrakstīšos gan! Izlasīju to papildus garantijas noteikumus,nebūs nekāds  jauns TV ,jo tur nekas par to nav minēt izņēmott vareantu ja TV nav  saremontējams!Un ari pašam javed uz veikalu jo preces smagums neparsniedz 10kg!....Rīt  tiks nogadāts  veikalā....

Es pat  zinu ka  šī vaina neizmaksās tos manis 70 iemaksātos eiro par tiem 3 gadiem....Vainas izmaksas ir 30 ero.... 

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , oto oto teica:

A ko man garāžas aukšā stav pat 2010 gad pirktais thomsona kaste,divas  printerkastes.7 resiveru kaste

Jācer, ka par kaķu urīnu tais noteikumos nekas nav rakstīts...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

Jācer, ka par kaķu urīnu tais noteikumos nekas nav rakstīts...

Nav nav ne kaķis piemizis ne dokumnetos kas minēts... :D! 

Link to comment
Share on other sites

Ratā viņi ar savu kasti var iet, tā ir pārdevēju vēlme, nevis normatīvo aktu prasība! Man vienreiz par šo piesējās, caur PTAC apgaismoju pārdevēju. :D

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kastes faktors ir ļoti svarīgs! Tāpēc ražotāji tagad štancē kastes, kuras nevar nemaz atvērt, tās nesaplēšot. Kā atver kasti, tā garantija - tu tū!

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Racer teica:

! Man vienreiz par šo piesējās, caur PTAC apgaismoju pārdevēju. :D

Nav jau nav oblegāti kastei  jabūt,Bračka ar šo saskāras ...Kā nopirk TV  tā kasti nafig aizmeta...pēc pus gada TV nogrāvās!!!

Tā sanāc ka kasti vien nebij izmetis,bet ar visu garantijas tolonu un čeku :D!

Kas atiecas uz kasti.ja vēlies  pirkt drošibas iepakojumu +visu pašam smuki iesaiņot tā lai pārtransportējot  nekas tavam TV nenokaitētu

Toreiz aceros kam vēl nevij kaste dabūj TV lielumā likt vienā un otrā pusē  biezo kartonu un smuki pa pašu pirktiem līdzekļiem ietīt burbuļu iepākojuma...Karoč 1 diena aizgāj  kamēr sadabūj karton gabalus un visu smuki iepakoja! .... Man ielikt saglabātajā kastē10 minūtes ar visu skoča meklēšanu!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

Kastes faktors ir ļoti svarīgs! Tāpēc ražotāji tagad štancē kastes, kuras nevar nemaz atvērt, tās nesaplēšot. Kā atver kasti, tā garantija - tu tū!

Nevis nevar atvērt to saplēšot ,bet nemāk to atvērt to nesaplēšot! ;)

Yotubā ir speciāļi pamacibas ka atvēt  jaunās TV kastes....Citiem pat sarežģīti,bet uz kastes ir vis  smuki parādīts....Vienai pat  tapas jaizrauj un smuki lanocēl kaste un TV stāv ka uz šauras paplātes...Tagatdēja izpakošana ir daudz ertāka neka  bija....tik japaskatās ka tas pareiz jadar...

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Tv kaste man arī ir saglabāta.. A ja nu nākas transportēt.. Bez kastes ņeaļo. Uzskatu, ka tas ir normāli. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Racer teica:

Nejauciet ērtumu ar prasību. 

Nu var jau stāvus di****t ārī!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , CAP teica:

Uzskatu, ka tas ir normāli.

ja visiem loriņiem ir jāsaglabā kastes, tad jau vajag šķūni pie mājas, kur šos sakraut

Link to comment
Share on other sites

100% kasti ir vērts saglabāt divas nedēļas iegādājoties ar distances līgumu. Tb lai vari atdot atpakaļ.

Savādāk to makulatūru nav iespējams saglabāt, jo īpaši ja dzīvo dzīvoklī.

Link to comment
Share on other sites

Labi, bundža, ka traktors neatnāk kartona kastē iepakots...?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

visiem loriņiem

visiem jau nevajag.. tikai īpaši transportējamām lietām.. vai jaunām (kādu laiku saglabāt.. )

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Kad tirgojos vēl ar TV, tad arī ieteicu kasti saglabāt pirmo mēnesi, vnk tad ir daudz daudz vienkāršāk samainīt to TV pret jaunu no pārdevēja puses uzreiz un uz vietas, ja nav tā kaste, tad tomēr ir jāgaida servisa slēdziens un tikai tad var mainīt... Par papildus garantiju - mums bija 3 varianti - tiešām varēja saremontēt, mainīja pret dāvanu karti preces vērtībā vai arī piedāvāja līdzvērtīgu TV vietā, atkarīgs no situācijas un konkrētā modeļa

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
oto oto
(labots)
2019.04.12. , 21:27, ggg97 teica:

5 gadus glabāt kasti, šito viņi labi izdomājuši. Tik neaizmirsti atrakstīties, kā gāja.

TV tika nodots  garantijā ,smalki tika nopētīt safotogrāfēts.Pagājis pus mēnes  kopš TV atpakaļ !Kopumā remonta servis aizņēma  tieši vienu mēnesi...

Protams TV tas pats  jo papildus garantījā ir minēts ,ja remonts nav izdevīgs tad  vietā tiek dota prece aptuvenā cenā.        Par cik TV   izgaismojuma vaina,remonts bija izdevīgāks!

Labots - oto oto
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...