Jump to content

Pārdod Goodyear


kaads
 Share

Recommended Posts

Tak iršana

Tātad, viena 2012 gada riepa bus tikpat miksta ka veikala plaukta kada cita modela riepa.., a cita bus ka akmens, atkarigs no razotaja, modela, kā uzglabāta. Neticu, ka sitā UG9 bus sakaltusi. Piemeram hankooks icepts rs kkads no pirmajiem, 2 ziemas un akmens klucis..

Bija man kadreiz 9gadigas kleber kapnor 5 ar Q indeksu, nu tic vai ne, bet gumija bija loti loti miksta, mikstaka, ka daza laba veikala plaukta stav ar T indeksu, sipi ari 95% bija vieta, mm kkādi 7, nesenoju un ziemu nobraucu, taka nevajag te stastit, sķiet, ka daži māk tikai ciparus un, ja ir daudz tie gadi tad viss slikti. Viena tā kleber riepa ir palikusi vel, baigi interesē varu parādīt, ir arī jaunākas ziemenes pusbrauktas parādīšu cik tās ir cietas. Gribēju pateikt, ka neskatamies tikai uz to, ka gads vēsturisks un riepa metama, tā dzīvē reāli nav!

P.S sitas UG 9 pateicigs, ka zem 6mm lameles vel ir palikusas, man piemeram pec sis ziemas palikusi kkādi 7mm (yokohama ice guardam) un lameles sak palikt mazak, griezums sekls.

Ar sitajam braucot ar pratu ziemu toč nobraukt, ar nosacijumu, ka gumija ir miksta.

Vispar ziemas laika paskatoties ar kadiem suuu brauc cilveki, tas ir vajprats, man tada tendence, pieversu tam uzmanibu, interese, ir ari jaunaki auto, tam nauda sanak, bet riepam nē. Bet normāli, desmitnieks pa riepu, SSā tirgoņi ierubītu 25eur gab kā minimums, vispār tur tie kantori ko tirgo, pasaktoties ārprāts un stulbakais, ka ari perk un pa ziemu mauc.

 

Mans viedoklis tikai ;)

Link to comment
Share on other sites

vienkārši 15 niekus nevienam nevajag. Man ir 4 liekas dot 2016 sezonu brauktas svaigas ziemenes uz diskiem..tik 70 augstums..vai 65...neatceros. bet izskatās ka ies uz utilizāciju.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

vienkārši 15 niekus nevienam nevajag.

 

A nafig tā? Ir takš kubikmetriem mazauto, kam 16 utt nemaz naff paredzēti.

 

Pirms 10 minūtēm , osscar teica:

Man ir 4 liekas dot 2016 sezonu brauktas svaigas ziemenes uz diskiem

 

Kādas riepas un kādi diski?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Atļaušos izteikt ieteikumu - lieciet FB mārketā tirgoties. Tur, imho, var pašu velnu nopārdot, ja cena ir +/- adekvāta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Just now, martinno teica:

lieciet FB mārketā tirgoties

 

Kurā grupā? Man līdz šim nav īpaši veicies. Jāatzīst, ka neesmu nekāds feisbuka fans - lietoju ļoti reti

Link to comment
Share on other sites

Diski subaru bleķinieki riepas barum šķiet..3 gadi neesmu uz viņām skatījies...tur 2+2. Biku cits prot.zīmējums. laukam dēļ 65 vai 70 profila uz mazauto neuzlīdīs. Par visīti varu atdot .ja ne izmetīšu kad kārtošu  šķūni 

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 8 minūtēm , VebKamera teica:

Kurā grupā?

 

Nekādā. Vienkārši mārketā. Esmu tur veiksmīgi pārdevis lietas, kuras ne šeit, ne ssā nav aizgājušas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , martinno teica:

Vienkārši mārketā

Tas ir kā? Marketā? 

 

Ā... atradu.... 100x neērtāks par ss.com Nav īsti skaidrs kā vispār tur var ko atrast....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 1 stundas , kicker teica:

Gribēju pateikt, ka neskatamies tikai uz to, ka gads vēsturisks un riepa metama

Varu apstiprināt - Nokian hakkapeliitta 5, trīs ziemas braukta, ceļu turēja labāk, kā jaunas yokohama ig55, tagad apsveru domu pavasarī iepirkt jaunas ziemenes un šitās yoko 25. novembrī pārdot - atlikums tāds, ka saules mūžu vēl braukt.

(2 nokiāņiem neveiksmīgi uzsitu punus :( )

----

(Tas tik tā piemēram - nesaku, ka hakapelita ir vienīgā ziemas riepa.)

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

no pieredzes, ultragrip 9,  kas tirgojas daudz labākas nekā 2 gadus vecas Michelin Alpin A5 ar nobraukumu 11 000 km

 

image.png.526be00403d63604d0684d97553ddcde.png

Link to comment
Share on other sites

martinno
pirms 12 stundām , Ronalds teica:

100x neērtāks par ss.com

 

Tas ir vecums, Roni :) Bet nav jau variantu - jāiet līdzi laikam un jānorij krupis.

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

pa vasaru nebiju pieķeries notirgot riepas, skat. topika sākumā, varbūt tagad kādam ir vajadzība pēc tām ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...