Jump to content

TV izvēle OLED/QLED


Upits
 Share

Recommended Posts

Pirms 31 minūtēm , superKrona teica:

Nu ja, nu ja, kopš kuriem laikiem diodes un šķidrie kristāli ir ar ko kopēju?

no tiem laikiem, kopsh tiek reklameeti LED TV, kas patiesiibaa ir LCD ekraani, tikai ar LED gaismas avotu

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/3/2019 at 1:34 PM, Upits said:

Ir plāns nomainīt TV, bija jau praktiski izlemts ņemt https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/lg_oled55c8pla, bet tad paskatījos arī Samsung  https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/samsung_qe55q8fn vai https://www.1a.lv/tv_audio_video_konsoles/televizori_piederumi/led_tv/samsung_qe55q7fn un priekš manis liels plus būtu oneconection. Citiem nepatīk, bet man TV plānots pie sienas (lai sīkie neuzgāž sev uz galvas) un būtu baigi ērti, ja visi vadi paliktu paslēpti mēbelēs un arī ārējo HDD pieslēgt vajadzības gadījumā vieglāk atsevišķai kastei nevis TV, ja tas pie sienas cieši pielikts. Vienu vadu pat aiz sienas varētu paslēpt, daudzus vadus grūtāk (lieli caurumi sienā jātaisa). Attēla kvalitātei vajadzētu būt līdzīgai vai kādam zinātājām ir cits viedoklis? Dažreiz arī LTV 1 sanāk paskatīties, kuram varētu būt labāks upscaling? Molā Euronics biju iegājis, man, iespējams, mazliet slinks pārdevējs teica parasto TV nevarot palaist ne uz viena no abiem TV (LG OLEDC8 un QE55Q&FN) un attiecīgi grūti spriest kāda bilde būtu.

Vai vajag Android, viedoklis manā paziņu lokā dalās (kaimiņš paņēma sony LED, konkrēti modeli neatceros, bet ~1100 un saka, ka dažreiz kaitinoši bremzē). Sony un Philips OLED jūtami dārgāki, jo sākumā domāju tikai par OLED, Samsung kā variants parādījās tikai dēļ oneconection. 

Tik ilgi domāju, ka veikalos parādījās jaunāki OLEDi, pirms pāris mēnešiem Euronis veicī paņēmu LG C9, esmu apmierināts. HD bilde ļoti laba, 4K no netflix ļoti laba. LTV uzslēdzot acis nesāp, tā ka var teikt, ka arī normāli ņemot vērā ienākošā signāla kvalitāti un spriežot pēc veikalā redzētā daudz labāk par pēdējās paaudzes (veikalos rudenī esošajiem) Qled. Pirms tam bija cits LG (vēl no 3D popularitātes ēras) un salīdzinot patīkami pārsteidza skaņa, tiešām laba (mana lietotāja parastā līmenī pat izcila). Patīk arī pults, sīkais gan dusmīgs, ka viņa palsi negrib/nevar atpazīt (man strādā bez aizķeršanās) un multenes nemeklē :)  Pagaidām mīnusus neredzu un arī sieva vairs nesaka, ka 55 collas ir par daudz :)

Pats pirkšanas process uzjautrinošs, darba dienas beigas ieeju veikalā Molā, pie kasēm 3-4 pārdevēji garlaikojas, prasu kurš ar TV var palīdzēt. Šie saskatās nu kurš tad aizies (var redzēt nogurums un slinkums nevienam negribas). Jauniņo vienu sūta, aizejem līdz TV šis prasa nu kāds jautājums, es saku šo pērku, laikam viņiem procentus maksā, jo acīs tā iemirdzējās un uzreiz tāda laipnība, ātrums un pie kases pļāpājušie ar tādu kā skaudību pēc tam uz kolēģi noskatījās.

Labots - Upits
Link to comment
Share on other sites

Tas C9 izskatās laba izvēle. E9 jau jūtami dārgāks, bet starpība cik sapratu tikai tajā, ka labāka skaņa.

Man galvenais jautājums, kā ar smārt fīčām? Vai ir OK salīdzinot ar Android? Piemēram, vai Kodi var uzlikt ar visiem plaginiem utt.?

Link to comment
Share on other sites

Pārdevējiem maksā % gan un tādēļ ir jāciena tas, nevis viens divas stundas tev stāsta, pie otra tu nopērc. Protams pircējam jau vienalga, bet tomēr

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ivo teica:

Kodi

vai tad kodi uz lg webos var uzlikt? cik zinu oficiālas instalācijas nav..

Link to comment
Share on other sites

Cik to LG snart paspaidīju - tizls, gandrīz tikpat cik Samsungam... 

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Zin... said:

Pārdevējiem maksā % gan un tādēļ ir jāciena tas, nevis viens divas stundas tev stāsta, pie otra tu nopērc. Protams pircējam jau vienalga, bet tomēr

Es nevienu pārdevēju ar konsultācijām neapgrūtināju (netā visādus apskatus krustu šķērsu salasījos) :) tā ka čaklākais, kam nebija slinkums līdz plauktam atnākt arī proporcionāli ieguldītajam darbam ļoti labi nopelnīja, viss pareizi.

 

Labots - Upits
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ivo said:

Tas C9 izskatās laba izvēle. E9 jau jūtami dārgāks, bet starpība cik sapratu tikai tajā, ka labāka skaņa.

Man galvenais jautājums, kā ar smārt fīčām? Vai ir OK salīdzinot ar Android? Piemēram, vai Kodi var uzlikt ar visiem plaginiem utt.?

  Ar Android nevaru salīdzīnāt, jo neesmu lietojis, pirms tam bija 7-8g vecs LG. Es maz aplikācijas lietoju (netflix, youtube, pārlūku), tās ko lietoju strādā bez aizķeršanās.

Kodi cik iepriekš lasīju nevar uzlikt, man arī nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tā jau būtu foršs TV, tik atkal jākabina papildus kastīte klāt, vēl viena pults utt.

Vai tiešām viņi (LG) nespēj vai nevēlas beidzot Andri pieradināt...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

Andri

ir tak sony, philips un vēl vairāki ražotāji...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , CAP teica:

ir tak

Parādi man lūdzu no šiem OLED TV cenā līdz 1400 EUR par 55 collām

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

tā maksā

Nea. Maksā ap 1800

Link to comment
Share on other sites

@Zin... ko Tu ieteiktu kā šobrīd labāko no Samsung uz 65"? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Upits teica:

-televizors.html

nebūs androīds :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Regisss teica:

Tu ieteiktu kā šobrīd labāko no Samsung uz 65"?

Nakts izpārdošana šo piektdien Elkor

Link to comment
Share on other sites

Just now, Upits teica:

visiem Philips

nē.. visiem nav.. android ir 2019.gadam no  7.sērijas (UHD TV) un 8.sērijas OLED..

 

pārējiem ir saphi.. hwz kas par zvēru :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

opā... labi :) Kādu modeli ieteiktu? Es laikam tikai uz Samsungu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Zin... teica:

Šī gada

2019, :)

 

 

Pirms 3 minūtēm , Regisss teica:

modeli

es uz šo skatītos... es jau diemžēl biju pasūtījis sev tv, kad parādījās šis jaunums un pie tam 55" bija ar labu cenu... :D

 

https://www.tet.lv/veikals/samsung-uhd-qled-tv-65-qe65q82ratxxh.html - tik nez, būs vai elkorā.. 

https://www.euronics.lv/t/115731/televizori-un-majas-kinozales/65-ultra-hd-4k-qled-televizors-samsung/qe65q82ratxxh?utm_source=salidzini&utm_medium=catalog&utm_campaign=salidzini&utm_content=QE65Q82RATXXH

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu ciparu esi gatavs tērēt...? Q8 for the win protams, bet vai esi gatavs maksāt

Link to comment
Share on other sites

Nu 8K?!? Nezinu vai man vajag :) es gribu nedaudz lielāku par esošo superīgo Samsungu... ue55f8000stxxh Esošais visos jautājumos apmierina izņemot izmēru... Vienīgais es nepaņēmu savulaik EVO paku... :( Un tagad man tur var palaist tikai youtube un redbull TV... OK, Netflix arī strādā :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Regisss teica:

Nu 8K?!?

Nē, 4K. Q8X ir tikai modelis/sērija.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

šito ko CAP ieteica arī ņem, man ir zemāks modelis Q70, bet nu vasarā 1.8K nolocīju :biggrin:, rāda ekselenti, tad tas jau vispār būs dāvana! 

Link to comment
Share on other sites

Q8 taču vispār jau aizvēsture.. 2018.gada modelis :D (turklāt LV veikalos faktiski nenopērkams...)

Labots - CAP
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, CAP said:

Q8 taču vispār jau aizvēsture.. 2018.gada modelis :D

 

39 minutes ago, CAP said:

2019, :)

 

 

es uz šo skatītos... es jau diemžēl biju pasūtījis sev tv, kad parādījās šis jaunums un pie tam 55" bija ar labu cenu... :D

 

 

https://www.tet.lv/veikals/samsung-uhd-qled-tv-65-qe65q82ratxxh.html - tik nez, būs vai elkorā.. 

 

Euronics šo iztirgo par salidzini.lv zemāko cenu 

https://www.euronics.lv/t/115731/televizori-un-majas-kinozales/65-ultra-hd-4k-qled-televizors-samsung/qe65q82ratxxh

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Upits teica:

Euronics

grūti saredzēt otru linku, kas tieši ir Euronics? :D


Just now, itanium teica:

kāpēc

tāpēc, ka cilvēks prasīja samsung.. (man personīgi LG TV nepatīk..., lai gan veļasmašīnas dievinu :D)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

tāpēc, ka cilvēks prasīja samsung.. (man personīgi LG TV nepatīk..., lai gan veļasmašīnas dievinu :D)

Man tieši tāpat... abās mājās ir Samsung TV un LG veļenes... :D  :D  :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CAP said:

grūti saredzēt otru linku, kas tieši ir Euronics? :D

 

 

tāpēc, ka cilvēks prasīja samsung.. (man personīgi LG TV nepatīk..., lai gan veļasmašīnas dievinu :D)

 

Tur nav linka, vienkārši tevis ieteiktajam TV labākā cena LV (paskatoties salidzini.lv datus) un tad links no veikala :)

  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Upits teica:

Tur nav linka

Tu to mantu vairs nepīpē!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Upits teica:

nav linka

noslauki briļļu stiklus un paskaties kārtīgāk :D

 

ak jā.. nav nepieciešamības citēt visu tekstu..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Runa bija par to ka Q6, Q7,Q8 ir 2018 gada modeļi, 2019 indekss ir Q6*,Q7*,Q8* :dance3:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Zin... teica:

Šī

interesanti.. tajā pašā laikā Q82 maksā nieka 700 eur lētāk.. :D lai gan pēc spec faktiski neatšķiras, vien indekss 3800 vs 3700 un dizains mazliet.. (kāja)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt vairāk dimming zonas bija, kontrasts labāks un spigltums lielāks, baidos samelot


Jap, vairāk elektrību patērē q85, tātad pilnīgi iespējams, ka kontrasts un spilgtums, izskatās arī skaņa nopietnāka

Ja nakts izpārdošanaa normāla atlaide, kādēļ nē

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...