Jump to content

Akcijas cenas Udemy kursiem


Guncha
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vai kāds nav novērojis, cik bieži Udemy piedāvātajiem kursiem ir tik saldas cenas kā tagad? Dažiem piedāvājumiem cena ir no 200 eiro uz 12 eiro. Domāju vai vēl izmantot pāris atlikušās strundas vai mierīgi var pagaidīt līdz citai reizei.

Link to comment
Share on other sites

__Igors

par Udemy ir visai dalītas domas, itkā forši, ka par salīdzinoši lētām naudām var "nopirkt" visādus kursus, video pamācības etc, bet man nepatīk, ka Udemy, diemžēl, dažreiz nokopē šos tutorialus no youtubes, bez autora atļaujas, un pie tam par to vēl nokāš naudu, kad pilnīgi tas pats tutorials 1:1, youtube ir par velti. Viens no tādiem gadījumiem : 

 

Labots - __Igors
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

@__Igors Nedomāju, ka pats Udemy kā kompānija zog materiālu un štancē kursus. Drīzāk jau indusi. Tur varētu vienīgi strīdēties cik centīgi(necentīgi) Udemy to apkaro.

 

@Guncha Man šķiet, ka biežāk ir tās superakcijas nekā pa pilno cenu - mierīgi vari nesteigties. (Te gan cits aspekts arī svarīgs, es tādā garā nesteidzos jau 1.5 gadus uz vienu materiālu)

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

staylez

Atlaides ir bieži, esmu skatījies un sekojis līdzi, vēl jau var pirātu līci noskatīties kādus udemy video

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es tur neko dārgāku par 20EUR nepērku,  tādas akcijas tur ir nemitīgi.

No 90 uz 10 EUR , normāla parādība , sasodītais mārketings

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ir kāds mēģinājis veidot kursus priekš Udemy? Interesētu cik reāli sanāk nopelnīt no nišas kursiem.

 

Visu laiku sava prieka pēc rakstīju bloga ierakstus par visādām embedded lietām darba lapā (lai piesaistītu traffiku un būtu ko visādos LinkedIn postēt), darbs parasti piemaksāja 2 - 3k par ierakstu, pa gadu sanāca kādi ekstra 10 - 15k pie algas no šī pasākuma.

 

Tagad nomainīju darbu un nav vairs tāda prieka (ja nu vienīgi turpinu rakstīt viņiem vai kādam citam).

 

Tagad sāku skatīties Udemy (vai kādu citu) kā opciju/alternatīvu.

Piemēram šis kurss. Šauri specifisks. https://www.udemy.com/course/usb-behind-the-scenes-hands-on-hid-firmware-development/

 

Pēc tā ko uzrāda Udemy (bet iespējams ka tā nav vienīgā vieta kur kurss publicēts), uz kursu parakstījušies 2730 studenti, kas teorētiski ar atlaides cenu dod 54k ienākumu.

Protams lielākā daļa ganjau no mēnešmaksas plāna nāk, kā arī komisijas.

 

Apskatot kursu, manuprāt pa mēnesi varētu izveidot ekvivalentu īpaši neiespingstot.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vel vari taisīt daļu matereālu for free un nodarboties ar diedelēšanu pie baznīcas patreon. Un ar udemy piedavajumu ko man rada tie ir 30k.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā ir opcija, un taisīt mazākas un vēl spoecifiskākas pamācības un tad sasaistīt viņas kopā.

Tādu garu visaptverošu kursu grūtāk, koncentrēties uz kautko mazāku vienlaicīgi vieglāk. Tas pats USB devaisa kurss, var mierīgi tikt sadalīts kādās 3 - 4 daļās. Pēctam tās daļas izmantotas dažādos kursos. Kāda daļa par brīvu, kādi par maksu.

Link to comment
Share on other sites

@AndrisBB, ir youtubē kanāls "Traversy Media" ar 2M subscribers, kura autoram, Brad Traversy, tas ir bizness veidot pamācību video/kursus. Pēdējā video stāsta cik saņem no Udemy naudu un kapēc ir nolēmis iet/aizgājis no šīs platformas prom.
Links uz video (4.01 minūtē):
https://www.youtube.com/watch?v=5X9isvG8W5s

Labots - Barks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...