Jump to content

Rekomendējiet saliekamo transformeri portatīvo.


lifefromelvis
 Share

Recommended Posts

Labvakar , 

 

Vēlos iegādāties portatīvo datoru , tā saucamie “saliekamie transformeri” . Vēlams iekļauties cenā ~850€. 

Portatīvajam datoram jābūt ar sensora ekrānu , metāla korpuss/alumīnija , laba skaņa un lai būtu kaut cik spēcīgs lai varētu uzspēlēt kaut kādu spēli (piem: gta 5 , forzu , utml) . 

pieskatīju divus variantus :

pirmais

otrais

 

ar nepacietību gaidīšu jūsu ziņas , cienījāmie kungi . 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Lai speletu speles, viņam vajag 25" transformeri, uz mazaka spelešanas iespējas būs ierobežotas.  Un rkrāna sensoram jāizmanto termorektālo tehnoloģiju, lai samazinātu inputa lagu un izpildes aiztures pilnas noslodzes gadījumā.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

nevar būt ka neviena spēle neies , neticu . Apkārt tūkstošiem video esot , ka ļaudis spēlē spēles uz šiem datoriem 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

labi ir , tā nav problēma . 

Ko jūs varētu ieteikt sakarā ar datoriem ? 

Es te pieskatīju vēl vienu variantu . 

šis

 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
(labots)
Pirms 5 minūtēm , drunk_lizard teica:

?

vienalga. 

14 jeb 15'. 

man galvenais lai būtu jaudīģs , sensora ekrāns , pārlokams , IPS visticamāk , metāla / alumīnija korpuss , ne mazāk ram 256GB SSD. 

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

 

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

konterstraiks arii ?

 

Pirmais nevis pēdējais, bet tas arī bez apdeitiem.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Uz AMD integrētā video var nosacīti spēles dzenāt! Uz inteļa nevar! 

 

Bet ja spēles nav prioritāte, tad ļoti labs notebūks ar Touch screen 

https://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/167266-acer-swift-5-sf514-52t-blue-14-fhd-ips-touch-core-i5-8250u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home?q=Acer%2C Swift 5 SF514-52T 

 

Viegls, kvalitatīvi uztaisīts. Nesen nopirku klientam - tiešām ļoti ok! Pats dators sver 930 grami - ļoti viegls, cilvēku ar viņu nosist nevar! ;) 

Ja staipam apkārt, ņemam līdzi ceļojumos, tad svaram ir nozīme! 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 1 minūtes , drunk_lizard teica:

tas ir miinuss!

 

Kā kuram! :D 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Uz AMD integrētā video var nosacīti spēles dzenāt! Uz inteļa nevar! 

 

Bet ja spēles nav prioritāte, tad ļoti labs notebūks ar Touch screen 

https://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/167266-acer-swift-5-sf514-52t-blue-14-fhd-ips-touch-core-i5-8250u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home?q=Acer%2C Swift 5 SF514-52T 

 

Viegls, kvalitatīvi uztaisīts. Nesen nopirku klientam - tiešām ļoti ok! Pats dators sver 930 grami - ļoti viegls, cilvēku ar viņu nosist nevar! ;) 

šis jau nav transformers. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nav gan transformers. Bet tev tiešām vajag transformeri? Transformerim enģes būs sūdīgākas, tīri konstrukcijas nianse. Tas jāņem vērā!

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

jā , es tomēr gribētu transformeri . 

Es bieži vien ceļoju un būtu daudz ērtāk ja dators būtu salokams. , mazs un kompakts.

Nevajadzētu būt tik traki ar tām eņģēm , tomēr viss ir pārdomāts tieši šim .

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Biznesa klases PC nav traki ar enģēm. Bet transoformerim ir sliktāk kā parastam laptopam! To jāņem vērā.

Ir pieredze ar Lenovo yoga. Tur viss čiki. ;) 

Piemēram

https://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/177933-lenovo-yoga-c930-14-fhd-core-i5-8250u-8gb-512gb-ssd-windows-10-home?q=Lenovo yoga

Bet cipars cits! Un smagāks! 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

Tas skaidrs. 

Šis ir ļoti labs , es ticu tam , bet cena pārāk . 

Ir kādi varianti līdz 950 vismaz ? 

1

2

 ko domā ?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

hmm.. Es viņus esmu redzējis tik bildēs, tāpat kā tu! ;) 

 

Tīri subjektīvi man dell nepatīk - ir bijusi pieredze ar galīgiem hlamiem.... 
Asus varētu būt ok. 

Bet tomēr cipars nav mazs! Es teiktu ka vajag pirms pirkt dzīvē apskatīt - tur būs skaidrs ir viņš tā cipara vērts vai tomēr nē! 

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

Es šobrīd apstājos uz tiem diviem variantiem , ko iepriekš pieminēju . 

Dell ir labs , parametri arī labi , viņam pluss ir tā videokarte. Tomēr , Asus ir Asus. Man viņiem ir vairāk uzticības , jo vienmēr lietoju Asus.  Viņam videokarte nav tā labākā , bet batareja ļoti ilgi tur salīdzinot ar Dell. 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Lai nu kas, bet tie "laizāmie ekrāni" ir viens no galvenajiem iemesliem, kuru dēļ šādus lapšus (un arī monitorus) neņemtu - bakstīt ekrānu ar pirkstu, nu tas par lietotāju pasaka to pašu, ko deguna urbināšana.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Touchš ir ērti, bet nu blakus efekts - ekrāns ar taukainiem pirkstu nospiedumiem noklāts. :D  

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 2 stundām , raiviic teica:

"laizāmie ekrāni" ir viens no galvenajiem iemesliem, kuru dēļ šādus lapšus (un arī monitorus) neņemtu

Ne vella! Gadus divus atpakaļ meitai paņēmu Lenovo "jogu". Kamēr šī savāca, divas nedēļas paspēlējos. Pēc tam apsēdos pie savējā stacionārā un ik pa brīdim pieķēru sevi, ka bakstu ar pirkstu ekrānā. ? Un esmu ļoti dusmīgs, ka nekas nenotiek!!! ? Tas gan tikai tad, ja lietoju reizē peli un tačskrīnu. Ļoti patika. Dīvaini kaut kā, jo pie glāstāmmobiļņika ilgi nevarēju pierast. Pati lietotāja arī ir ļoti apmierināta. Gan izmanto darbam nevis spēlēm. Kādas spēles ar inteļa grafiku? Toreiz skatījos, bet nvidia uzreiz cenu pacēla virs līdzsvara punkta... vajadzība/gribēšana.

 

p.s. puņķus neēdu?

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kāpēc iesaki vecus modeļus? Tagad jau ir xx90sērija iznākusi. Pie mums veikalos vajadzētu būt aprīlì pieejamiem.

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 17 minūtēm , lifefromelvis teica:

apstājos uz šī modeļa

Nesaplīsa?

Ko labu ar HD 620 spēlē/spēlēsi? Te pabraucot nedaudz zemāk, ir sadaļa "Game Benchmarks" - izskatās visai bēdīgi priekš spēlēm.

Pat Rocket League nav spēlējams.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
(labots)

nu jā , tomēr bēdīga videokarte pa šādu cenu... 

ja pirkt , tad tomēr pirkt ar spēcīgāku videokarti. 

un jā, kā tur ir ar korpusa materiāli ? labāki tomēr esot alumīnija / metāla  ? man visu dzīvi esot bijis plastmasa korpuss , bet ja vienmēr ņemt līdzi portatīvo tad labāk jau metāla korpusu.

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar 3fps jau var uzskatīt, ka iet jebkas uz 480x640 izskirtspejas.

 

Laba izvele, nav ladešanas caur usbc, nav thunderbolt, ram nevar nomainit, 4g m.2 nevar ielikt, nav etherneta, baterija ari nav iznemama bez datora izardisanas, garantija šaubīga, pateicīgs skrāpējumiem, klaviatūra turās uz puņķiem, webkamera ar sliktu krasu paleti/precizitati, mirgojoš ekrāns (t.b. pwm spilgtuma regulesana) ar nožēlojamu kontrastu. 

 

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
(labots)
Pirms 6 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Ar 3fps jau var uzskatīt, ka iet jebkas uz 600x800izskirtspejas.

 

Laba izvele, nav ladešanas caur usbc, nav thunderbolt, ram nevar nomainit, 4g m.2 nevar ielikt, nav etherneta, baterija ari nav iznemama bez datora izardisanas, garantija šaubīga, pateicīgs skrāpējumiem, klaviatūra turās uz puņķiem, webkamera ar sliktu krasu paleti/precizitati, mirgojoš ekrāns (t.b. pwm spilgtuma regulesana) ar nožēlojamu kontrastu. 

 

 

Vari ieteikt vismaz vienu sakarīgu variantu līdz 1000 eiro ? 

Tieši tam variantam ir usbc izeja , skrāpējumu tieši viņam nebūtu jo metāla korpuss. 

Visiem portatīvajiem ir slikta webkamera , kā arī daudziem transformeriem nav izņemama batareja ( es nevienu neredzēju ar izņemamu batareju zem 1000 eiro ).

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

itanium
Pirms 34 minūtēm , lifefromelvis teica:

skrāpējumu tieši viņam nebūtu jo metāla korpuss. 

?

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis
Pirms 17 minūtēm , snukurins teica:

Labāks skaitās zelta.Laikam vairāk rāmji sekundē.

 

 

Nu jau tā skaitās norma.

Nez kā citiem bet manās acīs ASUS ir zaudējis visu burvību.Pēdējā laikā(gadi četri) pērku tikai Lenovo.Neesmu vīlies.

DELL man bijuši gandrīz necik bet nesen vienu nācās izjaukt.Ak dievs un rasētājs.

zelta diezvai , bet titāna gan jau .. 

kā būt tad , šis  vai šis

Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

kādam ir bijis dators Dell ? kā ir ar viņiem  ? dzēsēšana laba ? 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

15,6'' collu laptopu grūti par portatīvu nosaukt. Un smags -  gandrīz 2 kg. Piemēram lidmašīnā nebūs ērti, bet pie galda tāpat par mazu un slēgsi klāt ārējo monitoru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

lifefromelvis

cik zinu , tad jāatslēdzas klaviatūrai automātiski uz noteiktiem grādiem .

 

Link to comment
Share on other sites

  • lifefromelvis locked this tēmaa
  • lifefromelvis unlocked this tēmaa
lifefromelvis
(labots)

Es pasūtīju pie viņiem svētdien un viņi man šodien piezvanīja un teica ka nav pieejams pie ražotāja vairāks , tāpēc atcels. Es nezinu , kāpēc saitē pie viņiem joprojām rāda šo .. Elkorā esot tāds pats , bet 16GB bet ekrāns glancēts, thunderportu nav . Bet ar matētu ekrānu jāgaida 3-4 nedēļas . 

šeit šis ir no elkora , bet glancēts ekrāns. ir jēga pa šo cenu ? 

atradās arī šis ar 16GB 

Labots - lifefromelvis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...