Jump to content

Volvo XC 90


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

Volvo XC 90 2.4 D5 dīzelis, automāts AWD

2003. gads, 5 vietas. Nobraukums 330k
Auto 2012. gadā ievests no Beļģijas, nav bijis avārijās, virsbūve ļoti labā stāvoklī, auto apakša apstrādāta ar pretrūsas aizsardzību, rūsas nekur nav.
Decembrī izieta jauna tehniskā apskate bez neviena aizrādījuma. Eļļas un filtra maiņa maiņa veikta pirms 4000km. Pagājušā gada rudenī tika restaurēts ģenerators un iegādāts jauns akumulators.
Pirms mēneša veikta apkope Haldex blokam, 4x4 darbojas ideāli. Visas atzīmes par veiktajiem darbiem fiksētas servisa grāmatiņā. Divas atslēgas. Vidējais patēriņš aptuveni 9-10 litri. Kārba un motors darbojas teicami.
Ir Isofix stiprinājumi bērnu krēsliņam, sakabes āķis, apsildāmi sēdekļi, nolokāmi sānu spoguļi.
Auto ir ļoti labā stāvoklī, ieguldījumus neprasa.
Apskatīt iespējams Ozolniekos, vai citur pēc vienošanās.
Cena 4800 Eur

https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/volvo/xc90/U3kBGk9gRlU=.html?1553253141
 

IMG_4177.JPG

IMG_4167.JPG

IMG_4150.JPG

IMG_4146.JPG

IMG_4158.JPG

IMG_4193.JPG

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

ko tad patēriņš tik liels? pa pilsētu mauc tikai vai? man identiskam motoram vairāk par 7,5 neiet.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , erikonkulis teica:

identiskam motoram vairāk par 7,5 neiet

Pričom tur motors, tu bundžu apskaties. Nevienam lielajam džipam nebūs tāds patēriņš, var pat nesapņot.

Labots - ivo
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tūlīt sāksies krāniņu mērīšanās!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 30 minūtēm , ivo teica:

Pričom tur motors, tu bundžu apskaties. Nevienam lielajam džipam nebūs tāds patēriņš, var pat nesapņot.

tur nu tev taisnība!!

Link to comment
Share on other sites

par tādu naudu sanāk 4 audi 80 ar gāzi labā stāvoklī+ vēl visas reģistrācijas iekļaujās šajā budžetā

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 1 stundas , erikonkulis teica:

ko tad patēriņš tik liels? pa pilsētu mauc tikai vai? man identiskam motoram vairāk par 7,5 neiet.

Un kur tas identisks motors ir iebāzts iekšā?

 

Reāli šāda dranduļetam šoseja vismaz 8,5 litri, tā ir tīri šoseja. Pilsētā kādi 13. Jauktajā ciklā 10-11. 

 

Vispār ļoti ērts un ietilpīgs aparāts, bet ar to dzinēju baiss nīkulis, spriežot pēc gada vēl 163zs.

 

p.s. man pat liekas, ka palete bagāžniekā ielien.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 6 minūtēm , androidz teica:

Un kur tas identisks motors ir iebāzts iekšā? 

s80

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu re, ieliec vēl 500KG iekš s80 un paceļ no zemes pusmetru , ieliec automātu, pilnpiedziņu un arī būs tāds pats patēriņš :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 3 minūtēm , androidz teica:

Nu re, ieliec vēl 500KG iekš s80 un paceļ no zemes pusmetru , ieliec automātu, pilnpiedziņu un arī būs tāds pats patēriņš :)

tā jau ir. kad kapakmeņus vedu tad tas patēriņš tā arī paceļās.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB taisnība par patēriņu. Ja tikai šoseja ar flegmatisku kustētšanos, tad ap 8L var iztikt. Vēl + šim vecajam D5, tam ir mazāk cimperlīgs EGR un visa pārējā eko sistēma, pēc feislifta - tur jau citas eiro izmešu normas (4) un niķīgs elektroniskais EGR. Vismaz man nācās to mainīt.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Visā visumā, labs auto, ja ir nepieciešamība pēc ietilpīga ģimenes drapaka un negribas pirkt minivenu.

 

p.s. apgriešanās rādius kā trolebusam

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , androidz teica:

p.s. apgriešanās rādius kā trolebusam

Visu Volvo slimība!

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Muļķības.

XC 90 šī slimība nepiemīt. Man ir divi Volvo- gan XC90, gan S80. Astoņdesmitajam gan vajag krietnu platību, lai apgrieztos.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

arī ar v70 nākas vienkārši braukt apkārt blokam, jo krustojumā ripā neapmest.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Loģiski- V70 taču ir uz S60 bāzes.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Pārsvarā tiek braukāts pa pilsētu, Jelgavā ir ļoti daudz luksaforu. Uz šosejas tā arī ir ap 7 litri.

 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

kā tur bija. ar ceturto līdz galam ja'brauc. piegdiena


jelgava

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 5 stundām , jema teica:

Visu Volvo slimība!

Visu priekšpiedziņas Volvo slimība!

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

constrig
pirms 9 stundām , erikonkulis teica:

ko tad patēriņš tik liels? pa pilsētu mauc tikai vai? man identiskam motoram vairāk par 7,5 neiet.

Salti meli!

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
pirms 9 stundām , constrig teica:

Salti meli!

Baudīju ar bākas metodi. Kompis protams rāda mazāk.


Man protams 70soseja/30pilseta

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , raivix95 teica:

Visu priekšpiedziņas Volvo slimība!

Nevajag visus mest vienā groziņā. XC90 pagrieziena rādiuss ir stipri mazāks, kā S un V sērijai.

Vidējais patēriņš nevienam XC90 nav mazāks par 8 litriem . Man ir ar manuālo kārbu. Pa pilsētu praktiski nebraukāju, tikai pa trasi. Zem 8,5 nav izdevies dabūt. Esmu daudz runājies ar citiem XC90 īpašniekiem- neviens nav teicis, ka būtu izdevies dabūt zem 8 litriem. 90% brauc ar automātiem un visi kā viens saka- vidēji 9-10 litri.

Jā protams- tam pašam D5 dzinējam iekš S80 man vidējais patēriņš ir 6,5 litri. Bet džipā par to var nesapņot.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Nu nezinu, senča V70 pagrieziena rādiuss ir stipri  mazāks nekā manam XC90.

Lai nu kā es šeit tirgoju mašīnu, nevis veicu statistiku par patēriņu vai pagrieziena leņķi. Protams, no šāda auto nevar gaidīt mazu patēriņu, bet nu tāpat 9-10 litri ir OK.

Foruma biedriem cena 4600 Eur.

 

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis
Pirms 19 minūtēm , ArtūrsB teica:

nevis veicu statistiku par patēriņu vai pagrieziena leņķi

tas ir boot.lv forums, te nav brīv pa vienkāršo. te vienmēr visu apsūkās no visām pusēm. tā ir:pardon:

Labots - erikonkulis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

Pričem te booot forums, jebkurā forumā saņemtu komentārus, ja baidās no apspriešanas, tad topiks jāklapē ciet. Ar komentāru - papildus info PM.

 

Fāras tiem drapakiem traki zaga, nezinu kā tagad.

Link to comment
Share on other sites

Drapaks ir labu labais, bet kāpēc koks atšķiras, to gan varētu komentēt!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Nav man pretenziju pret komentāriem, tikai lai tie būtu par tēmu.

Krāsas tonis kokam atšķiras, par to man viens Volvo servisa darbonis teica, ka tāds arī viņš oriģināli ir nācis.

 

Link to comment
Share on other sites

Pie ātrumkārbas gaišs un pārējais tumšais? Tu joko?

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tirsana. Nav jau lada, kur vienalga, galvenais, lai ir panelis. Te ir divi varianti. Vai nu pie kārbas bija salauzts to mainot, vai viss panelis tika mainīts

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 4 stundām , ArtūrsB teica:

Krāsas tonis kokam atšķiras, par to man viens Volvo servisa darbonis teica, ka tāds arī viņš oriģināli ir nācis.

Protams ka tas ir oriģināls, tikai no cita xc90 :) Pa lielam vienalga, auto ir pietiekošā vecumā, lai piedzīvotu ne vienu vien remontu.

 

Ps. Tikko papētīju savam bobikam, tā arī ir ka krāsu tonis atšķiras, tā tas neliecina ne par ko...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

  • ArtūrsB locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...