Jump to content

Swebankas konta pārskats "PDF"?


oto oto
 Share

Recommended Posts

No Swedbankas vajag  izdabūt konta pārskatu,bet neļauj jo kopš 2011 gada tas konts nav izmantots!Uz konta ir neliels mīnus.

Aizvilkos uz banku,tur par konta izrakstu taisās kāst piķi,bet pārstāve izskaidroja ja gribat par velti lai  uzbūvē no jauna  internet banku un varēsies no 11  gada līdz šim dabūt  izrasktu,karoč no pēdēja  darījuma!A xren  tev,atrodu 11 gadā pēdējo darījumu,nospraužu laiku19 gadu..un figu tev izlec paziņojums ka maximālais terminš ir 2 gadi par ko var dabūt konta  izrasktu!

Tad rodas jautājums,kas tai  bankā sēd,galīgākās daunes?!

Tad jautājums vai  drīzāk nevaidzētu man no savas otrās bankas uzskaitīt  naudiņu tik tikai lai dzēstu  to mīnusu  un līdz ar to   es tikšu pie konta izraksta"par velti "!!!?

A vēl  bankas pārstāve minēja ka varot  pa taisno nosūtīt konta izrasktu pats atiecīgai iestādei ar e -zīmogu ,ko vina ar to bij  domājusi!?

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 18 minūtēm , uldise teica:

a kāpēc nevar paņemt vairākus izrakstus katru pa minētajiem diviem gadiem?

jo nav bijušas nekādas darbības un līdz ar to PDF  fails nav pieejams,štukoju dzēst to mīnus un tad  jau  būs 1 darījums un vis...Man jau tik par pēdejiem 3 mēnešiem vajag!

Bet mani jau satracinājis tas  ka darbiniece sniedz nepareizu informāciju,jo es zināju ka  vienā rāvienā  tik  var  dabūt par  diviem  gadiem,bet šī  izskaidroja lai atrod  pēdējo darījumu un būšot pieejams pati līdz šim gadam,muldējusi  fufeli!

Skaidrs jau tas !Ja es uztaisīšu uz  doto momnetu to darījumu tad no 18 gad 1  decembra lidz  ša gad 28 februārim man nebūs  vienalga  pieejams PDF  fails,bet ja  es to konta  izrakstu pagarīnās lidz  darījuma datumam  tad  visam jasanāk un otrā galā par to neviens nevar parmest jo būs pat plasāk parskat un par  spīti uztaisīšu par pēdējiem diviem  gadiem,lai aizrijās  !!!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 58 minūtēm , oto oto teica:

atrodu 11 gadā pēdējo darījumu,nospraužu laiku19 gadu

Nu bet ja kopš 11-tā gada nekas nav darīts, kāpēc izvēlies 19-to ?  Skaties 2009. - 2011. vai 2006 - 2008. un būs tev laime. Kur tad tas parāds radās, ja ne tajā laikā, tik daudz smadzeņu nav, lai elementārtu lietu saprastu ?

 Kā arī - cik tad banka prasa par izdruku, gan jau ne vairāk kā 2 - 5 eur, ir nu gan problēma.

Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 23 minūtēm , raiviic teica:

Nu bet ja kopš 11-tā gada nekas nav darīts, kāpēc izvēlies 19-to ?  Skaties 2009. - 2011. vai 2006 - 2008. un būs tev laime. Kur tad tas parāds radās, ja ne tajā laikā, tik daudz smadzeņu nav, lai elementārtu lietu saprastu ?

 Kā arī - cik tad banka prasa par izdruku, gan jau ne vairāk kā 2 - 5 eur, ir nu gan problēma.

7ero par izdruku,atiecīgai personai nav pat 2 ero un tam jabūt kontā,skaidru naudu vari iet ieskrieties!!! PDF  failu nevar dabūt  un piepras par pēdejiem 3 mēnešiem....! Banka parād ka vienkarsi nav nekas noticis un chuju tev PDF nepiedāvā!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Beidz dullināt galvu! Swedbank bez maksas nodrošina pašam apskatīties internetbanku pēdējos 2 gadus, vecāka informācija ir vienīgi par maksu, un tā tas ir jau ļoti sen. Nekāda naudas uzskaitīšana uz konta, gurķa švunkāšana un olu grabināšana tur neko nedod, this is bank politic un alles!

Negribi kādreiz iegrābties, katra gada beigās izdrukā sev iepriekšējo gadu. Var pat preventīvi arī bankas zieģeli paprasīt pa velti, tik iepriekš pašam jāizdrukā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
Pirms 46 minūtēm , kaads teica:

Paņem piezvani bankai, lai nav jāvazājas. Liekas ka tas bija diennakts numurs.

Šodien tur  bījām ,pavadījam tur 2  stundas  ! Nevarējam ne  to kontu aizslēgt ne dzēst mīnusu ne izziņu dabūt jo tai kontā nav  naudas un ar skaidru naudu tur  neviens nekrāmējas!

Nonāc pie tā ka atjaunoja internet banku ....Lai no kāda savēja konta iemaksā piķi lai mīnusu dzēstu un tad ja vēlās slēgt kontu velkās uz banku  rakstīt iesniegumu lai nekarājās kā aktīvs konts,bet nonācām pie secinājuma ka drīzāk  tiks izmantots šis swedbankas konts un tiks slēgts Luminor konts jo mūsu pilsēta nav Luminora  filiāles!

 

 

Pirms 19 minūtēm , abi teica:

Beidz dullināt galvu! Swedbank bez maksas nodrošina pašam apskatīties internetbanku pēdējos 2 gadus, vecāka informācija ir vienīgi par maksu, un tā tas ir jau ļoti sen. Nekāda naudas uzskaitīšana uz konta, gurķa švunkāšana un olu grabināšana tur neko nedod, this is bank politic un alles!

ZB  iet runa  reali ja esi uz vietas bankā un tur prasi  izzinu par pedējiem 3 mēnešiem papīra veidā...par to ar  jamaksa,nekas par velti nav,un pats intresantakais ka  skaidro naudu vari iet ieskrieties!!!

Tālab ša ieteic  atjaunot internet banku un no turienes paņemt  ko vaig par velti ,bet ja nekadas darbības tur nav notikušas  es  no turienes neko nevaru izdabūt !!! PDF faila nav un vis!Tālab sūds ir japabiksat lai sāktu  smirdēt...Laikam neviens near ko tādu nav saskāries!!!

Labots - oto oto
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

oto oto

Labi  es jau pats izdomāju ka  tikšu pie PDF faila!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika uz konta bankā nevar uzskaitīt skaidru naudu?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izdrukā par par diviem gadiem 2018-2016,2015-2013  ,2012-2011, pēc tam  aizej uz banku un dabū zīmogu  kas apliecina par to,ka oficiāls izraksts.

 

 

 

pirms 4 stundām , DeEK teica:

Kopš kura laika uz konta bankā nevar uzskaitīt skaidru naudu?

Banka iespējams bloķējusi kontu ,tāpēc vien ,ka netiek ilgu laiku lietots konts....

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

oto oto
pirms 4 stundām , DeEK teica:

Kopš kura laika uz konta bankā nevar uzskaitīt skaidru naudu?

Laikam neaizgāja ,ja konts nav izmantots no 11 gad ,kuram ir tās  bankas karte lai ko tādu  paveiktu un it seviški  ja taisies  to kontu  slēgt

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , DeEK teica:

Kopš kura laika uz konta bankā nevar uzskaitīt skaidru naudu?

Daudzās banku mazajās filiālēs jau pāris gadus kā netiek veiktas nekādas darbības ar skaidru naudu.

 

Link to comment
Share on other sites

oto oto
(labots)
pirms 1 stundas , rooyar teica:

Izdrukā par par diviem gadiem 2018-2016,2015-2013  ,2012-2011, pēc tam  aizej uz banku un dabū zīmogu  kas apliecina par to,ka oficiāls izraksts.

 

Neko nevar izdrukāt jo nav nav notikuši nekādi darījumi ! PDF fails vienkarši nav pieejams par tādiem  gadiem kur nekas nav noticis,tur vienigi banka  tev izsniegs  izzinu par 7 ero!Vot tagat no cita konta iemaksāju  tik tik lai  dzēstu  mīnusu un  ar buš darījums!Tagat no ienākošas naudas datuma tai konta es varēšu tikai  tikt pie PDF  faila jo  būs vismaz noticis viens darījums! 

 

 

Pirms 4 minūtēm , Firza teica:

Daudzās banku mazajās filiālēs jau pāris gadus kā netiek veiktas nekādas darbības ar skaidru naudu.

 

Vis noteikt bij  domajis ar iemaksas automātu!A kurs ideots kartos  karti   tai bankā lai slēgtu tās kontu uz mūžiem!!!! :D

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

vienkārši fascinē šitie tipiņi, kuri visus citus uzskata par idiotiem, tikai tāpēc ka pats jau pēc dabas debīls. 

Blja, kā var dabūt izdruku par pēdējiem 3 mēnešiem, ja tur 8 gadus nekas nav noticis.

Un kāda velna pēc vajadzīgs izraksts no 8 gadu nelietota konta, ja ir Luminor aktīvs konts.

 

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Vispār atradis īsto vietu, lai risinātu problēmu, kura jārisina bankā uz vieta... Ko Tu no mums gribi sagaidīt? Lai pasakam, ka esi d*raks?

  • Haha 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

O, atkal pašpasludināto ārstu konsīlijs savācies. Tēma slēgta, autoram ir laiks uz banku. 

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
  • oto oto unlocked, locked un unlocked this tēmaa
oto oto
(labots)
pirms 12 stundām , Stasss teica:

vienkārši fascinē šitie tipiņi, kuri visus citus uzskata par idiotiem, tikai tāpēc ka pats jau pēc dabas debīls. 

Blja, kā var dabūt izdruku par pēdējiem 3 mēnešiem, ja tur 8 gadus nekas nav noticis.

Un kāda velna pēc vajadzīgs izraksts no 8 gadu nelietota konta, ja ir Luminor aktīvs konts.

Laikam tiek tiešam nav aizgājis ka ideotisms ir pati ka bankas sistēma....!Tev pasam piestav   vards debīls !Vai gudrin es pats no  laba prāta gribu kur iesniegt to izrakstu!?Blje man to piepras jo redz ka akstivs konts  talab  daivai  izrakstu galda,,,,A banka suka pras 7 ero par to  suda papīr...un pat nevari  noreiķināties pie viniem  ar skaidru naudu!

Vēl  neaizgāla?!

 

 

pirms 9 stundām , drunk_lizard teica:

attieciibaa uz 3dkluci vaardinjsj - debīls ir taads miiljumvaardinjsj. vinja intelekta staavokli nav iespeejams apziimeet ar pieejamajiem parametriem...

Baigais intelekta  analizātors ,trumulis :)

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

  • oto oto locked, unlocked un locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...