Jump to content

Kā iztīrīt cieto ?!


DjUbuntu
 Share

Recommended Posts

Sveiki, 

 

 Šodien bija ļoti skaļš cietais disks (HDD). Man agrāk ventilatori datoram bija skaļi, attaisīju iztīrīju un viss labi. Tagad attaisīju cieto disku, bet tur ir vairākas plates un nemāku iztīrīt. Kā labāk iztīrīt ??? ??? Man tur ir mainkrafta  save fails, ļoti svarīga info!!! HELP!!!! 

IMG-20190308-WA0001.jpg

Labots - DjUbuntu
Link to comment
Share on other sites

inteens

Galviņas nomaini.. un termopastu procim un GPU:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

Kuras galviņas jānomaina!?! 
Un kur likt termopastu!!! Man naw gpu!!!

Link to comment
Share on other sites

Insekc

Nu tak ieeļļot vajag! Solidolu vajag visos caurumiņos "ieštauferēt". Padomju laika šprice tam labāk der.

Link to comment
Share on other sites

Lai iztīrītu cieto pamēģini šos:

EE78A0

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

AlCohol

ar fairy zem krāna nomazgā un ar kompresoru pēc tam izpūt, būs labi.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
(labots)

Cietajiem diskiem novecojot parādās magnetizēšanās problēma. No ātras rotācijas un lasīšanas/rakstīšanas galviņu izmantošanas rodas statiskā enerģija, kas liek disku platēm magnetizēties. Ražotāju mājaslapā vai instrukcijā, kas nāk kopā ar jaunu disku būtu jābūt instrukcijai kā pareizi veikt periodisku plātņu demagnetizāciju, lai diski ilgāk strādātu bez problēmām un nerastos tikšķošais/strīķējošais troksnis, kas ar laiku var sabojāt lasīšanas/rakstīšanas galviņas. Bet cik esmu lasījis, tad demagnetizāciju var veikt attaisot disku, izņemot plātes un katrai plātnei no katras puses pāri kustināt  magnētu cirkulārām rokas kustībām turot magnētu ~5mm nost no plātnes. Un pēc tam disks jāsaliek atpakaļ plātnes liekot orģinālajā secībā un virzienā. Ņemot vērā ka problēma jau ir novērojama, tad procesu varētu vajadzēt atkārtot vairākas reizes. 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...