Jump to content

Vienkāršs un izturīgs telefons


Recommended Posts

Tēvs ir nolēmis iegādāties pirmo skārienjūtīgo telefonu. Galvenās prasības, lai ir izturīgs korpuss (arī mitruma izturīgs) un pāris reizes nedēļā var ieiet internetā apskatīties ziņas vai pa retam kādu bildi uztaisīt. Filtrēšana sākās ar izturīgu korpusu, uzgāju šos telefonus https://www.rdveikals.lv/products/lv/388/115116/sort/1/filter/0.150_0_0_138326.138358.138385.138387/Hammer-Iron-2-Black.html

Varbūt ir kādam pieredze vai var ieteikt kaut ko citu? Telefons patiešām nepieciešams diezgan primitīvs, bet izturīgs, cenā apmēram līdz 130eiro?

Edited by Ilze89
Link to post
Share on other sites

nu jebkuram telefonam aļikā piemeklē kaut kādu vāku, kurš paredzēts zemē metējiem. līdz ar to, ja gribi kaut ko lētu, paņem xiaomi ar mētāšanas vāku. bildes gan lētajiem xiaomi nebūs diezko iespaidīgas, it īpaši cilvēkam, kurš neko īpaši no ierīces nesapratīs.

Link to post
Share on other sites

pirkt android ar 1gb ram un mediatek cpu nav laba doma.

"diezgan primitīvs" - tur prātīgāk nav sākt ar kādu apple produktu?

vai ap 150 euro sākas samēra lietojami xiaomi piem. nu lai lieto paralēli varbūt esošam. 

zvana no esoša telefona, mētā to, peldina. 

un kad vajag - uzmanīgi mēģina lietot smartphone. Ja cilvēks gados, un nav pacietīgs un tehnisks, var palikt nesazvanams.

Nesen sievasmātei xiaomi pēc pogu nokia ieviesām.... uztapa instrukcija, apmācība, pieraksti. Sievasmāte ar datoriem samērā draudzējās un aizgāja labi viss. 

Tak pēc pāris nedēļām kāds apdeits bija uzlicies un daļu funkciju (piemēram sarunas vai zvana skaļuma pagriešana)  vairs neatbilda instrukcijai... 

  • Patīk 1
Link to post
Share on other sites
Ronalds
pirms 11 stundām , Ilze89 teica:

uzgāju šos telefonus

RAM obligāti vismaz 2GB. Ar 1GB telefons rīstīsies. Nē nu zvanīt varēs poļubomu, bet pārējām lietiņām /aplikācijām par maz. 

Link to post
Share on other sites
Jurkins

Es (bijušais glāstāmdēļu nīdējs) trešo gadu sēžu ar (savu pirmo un vienīgo) samsūdu xcover3. Pārdzīvojis šis ir ui ui ui ko. Pagaidām netaisos mainīt. Esmu aptaustījis xcover4. Mans verdikts - sūds un degradācija.

Vienu brīdi domāju par šo. Praktiski samsūda kopija ar lielāku RAMu. Bet tad nomainīju bateriju esošajam un dzīvoju tālāk. No paziņām ir diezgan labas atsauksmes par doogee. Ja šiem būtu mazāki ekrāni, tad droši vien pamēģinātu S70lite , kuram esot IP69. Šiem ir arī lētāki modeļi ap 100 eirām. Bet, nu tas, kas kuram prioritāte. Man riebjas lāpstas, citam patīk.

Link to post
Share on other sites
darklight

Autores noskatītais telefons ir totāls mēsls, kas cilvēkam tikai sabojās priekšstatu par skārienjūtīgajiem telefoniem. Principā zem 100 Eiro nekā jēdzīga nav. Un jā - kā jau te augstāk teica - triecienizturīgie telefoni ir domāti mētāšanai nevis ērtai lietošanai.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...