Jump to content

Cik Tu esi parādā vastij?


Recommended Posts

Ronalds

Katrā ziņā tā sistēma ir samudrīta... Valsts lapās figurē vecie doķi. Un pa manam tas nav normāli! 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paklusēšu..

IMG_20190301_213544.jpg

ps. man liekas, ka Rolands pārprata..tas cipars man ir ar + zīmi!

Labots - j@nis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Just now, j@nis teica:

Paklusēšu..

 

Te arī ir mūsu problēma! Kad itāļiem gribēja pamatīgi pacelt akcīzes nodokli degviela viņi uzvilka dzeltenas vestes un izgāja ielās! 

Mierīgai aitai vieglāk cirpt vilnu! 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kadiem vel italiem? Atkal kautko lasa, bet lidzi nedoma.

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Labi Frančiem! Pārteicos. Bet tas maina lietas būtību? 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 20 minūtēm , Ronalds teica:

viņi uzvilka dzeltenas vestes un izgāja ielās! 


Tu uzvilki vesti un izgāji ielās vai tikai vāvuļo pie datora? ;) 

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Vajag plikam ar lozungu uzkrāsotu uz muguras utml. iet stāvēt pie MP, Saeimas...?

Uzreiz visi pamanīs...

Link to comment
Share on other sites

Dīvāna kareivji, kuriem vienmēr kāds cits pie visa vainīgs ...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Gestapo teica:

Tu uzvilki vesti un izgāji ielās vai tikai vāvuļo pie datora?

Tāda ir latvieša daba.  Sēdēt pie datora un čīkstēt, cik viss ir slikti.

Gluži kā ar Rīgas domes atlaišanu. Pilns internets, kur visi gāna Nilu. Savukārt, kad notika pikets, lai pieprasītu viņa atkāpšanos, atnāca  vairāki simti cilvēku, savukārt viņa atbalstam, atnāca vairāki tūkstoši...

 

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

lai pieprasītu viņa atkāpšanos, atnāca  vairāki simti cilvēku, savukārt viņa atbalstam, atnāca vairāki tūkstoši...

 

Nu aktīvākiem ir jābūt, bet ir aizdomas, ka tie lielākā daļa no tiem tūkstošiem aizstāvju dzīvo uz pabalstiem un nestrādā, attiecīgi viņiem ir laiks vazāties un slavēt Niltētiņu...

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skolotāji taisās kautko veidot, entuziasti varēs pieslēgties.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

Nu aktīvākiem ir jābūt, bet ir aizdomas, ka tie lielākā daļa no tiem tūkstošiem aizstāvju dzīvo uz pabalstiem un nestrādā, attiecīgi viņiem ir laiks vazāties un slavēt Niltētiņu.

Ja arī tā būtu, vai viņus var vainot? Kad nekaiš bez maksas braukāt no viena Rīgas gala līdz otram, saņemt pabalstus un tamlīdzīgi. Loģiski, ka viņi pateicīgi Nilam.  

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 6 stundām , zmeyok teica:

necik, izrādās darba devējs mani nebija oficiāli noformējis... 

Visi sūdzās, ka valsts un izvarošanas idiotu dienests ir viņus apzaguši. Te ir jājautā cik esi nozadzis no valsts?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Par šogadu nezinu, bet iepriekš, cik zinu no visiem saviem paziņām un sevis, pārmaksa vienmēr veidojas tiem, kas ik pa laikam gada laikā, kādu termiņu ir bezdarbnieka statusā. Tiem kas strādā pastāvīgi, tiem piga. Un šogad sanāk tā, ka lielākā daļa parādnieku sanāk tie, kas strādā pastāvīgi. Man čoms pagājušo gad, lielāko daļu gada nosēdēja vispār bez darba, bet dažus mēnešus nostrādāja ārzemēs (zem LV firmas) par labu algu. Rezultātā šim pārmaksa 700+.

Tāka VID tāds algoritms nodokļiem, ka vislaik strādāt nav labi.:biggrin:

 

 

Pirms 4 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Visi sūdzās, ka valsts un izvarošanas idiotu dienests ir viņus apzaguši. Te ir jājautā cik esi nozadzis no valsts?

Tātad, jo lielāks zaglis, jo pozitīvāks pasažieris priekš VID esi.. Priekā!

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Ja piemēram aizej pensijā nenostrādājis pilnu gadu (teiksim, decembrī), tad arī būsi parādā valstij.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Valsts ieņēmumu dienests informēja, ka gadījumā, ja EDS sistēmā parādās nodokļu parāds valstij, tad aizpildot deklarāciju, parāda summai tiek aprēķināts pievienotās vērtības nodoklis.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

ir valstis kur 1. aprīlis nav kaut kāda viena stingri noteikta diena kalendarā?

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 45 minūtēm , Mielestapa teica:

Valsts ieņēmumu dienests informēja..........

Valsts varētu daļēji atkratīties no pārmaksātā nodokļa izmaksas un neiemaksātā nodokļa iekasēšanas, uzkraujot to uz sabiedrības pleciem. Gribi atgūt savu pārmaksāto naudu, ej pie tā un tā tur, jo tiem ir nodokļu parāds. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 2 minūtēm , laikamTak teica:

Gribi atgūt savu pārmaksāto naudu, ej pie tā un tā tur, jo tiem ir nodokļu parāds.

Tavs darba devējs tevi pēc savas algas arī varētu sūtīt iekasēt no saviem nemaksājošiem debitoriem.

Link to comment
Share on other sites

Man daudzi paziņas ir palikuši "valstei" parādā 1 centu. Pats pa nullēm, jo esmu 3. grupas invalīds un  nodokļus par īpašumiem laicīgi samaksāju, lai tur vai kas. Sievai gan >40 eiro parāds, un tā ir viena no zināmākām kruīza kuģu kompānijām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Stasss teica:

vislaik strādāt nav labi

A ko, vai tad tas kāds jaunums?

p.s. man arī pārmaksa vairāki simti :)

Link to comment
Share on other sites

Marwell

Cik ilgā laikā parasti tiek izmaksāts tas pārmaksātais nodoklis, ja netiek iesniegti papildus dokumenti.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Papildus dokumentus vari neiesniegt, bet deklarācija kā tāda IR jāiesniedz, ja vēlies kaut ko saņemt.

Link to comment
Share on other sites

2019.03.5. , 19:54, bloodface teica:

esaprotu ko visi tur cepjas  par tiem nodokļu parādiem...

Man bija līdzīgi, un pat vairāk, kad pie darba devēja maiņas biju tajā EDSā aizmirsis norādīt, kur jāpiesaista darba grāmatiņa, un tad par 2 apgādājamajiem bija iekrājies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VebKamera

Hm, man jau 2 nedēļas pagājušas, kopš mani "papīriņi ir pieņemti", valsts neko man skaitījusi nav. Diez, vai esmu tik deklasēts elements, ka man būs jāgaida tie 3 mēneši, kas itkā esot normatīvos noteikti kā maksimums?

 

Kā jums tauta - ja ir pārmaksāts, tā nauda nāk atpakaļ, jeb vids nostājies uz pauzes?

Link to comment
Share on other sites

Es 1.majā iesniedzu  pēc ned.bija pikis kontā

Link to comment
Share on other sites

Iesniedzu 1. marta naktī, ejot atliet vakarā izdzerto aliņu. 4 naktī sistēma strādāja raiti, bez aiztures, gluži, kā mans izdzertais aliņš. Jau trešdien (pēc ~5 dienām) nauda bija kontā. Muterei iesniedzu čekus 2. marta vakarā, kontā šodien.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

p.s. Interesanti, cik valsts pārmaksās bijusi spiesta atmaksāt šogad vairāk, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Šogad ažiotāžas pamodināti savus VID EDS datus apskatījās arī tādi man pazīstami čaļi, kuri tu nebija līduši gadiem, un atklāja, ka viņiem uzkrājusies pārmaksa krietnos simtos par pāris pēdējiem gadiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Jā, VID iegrābās ar savu neapliekamo minimumu un draudiem par nenomaksātiem nodokļiem. Intereses pēc pārbaudīju EDS, un no 2015. gada saskaitīju pārsimt eiro pārmaksātos nodokļus, ko arī pieprasīju. Neba es tāds vienīgais, bez vispārējas panikas nebūtu iedomājies pat ielūkoties EDS.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...