Jump to content

Par 4G Antenām... atkal


Gatch924
 Share

Recommended Posts

Kas i, slabo arī ātruma parametrus ielikt? 😄

Labots - AVilks
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
2020.08.3. , 17:02, uldise teica:

ir kāda ideja, kā to no Mikrotik var paņemt?

Visvieglākais caur SNMP, attiecīgais OID - .1.3.6.1.4.1.14988.1.1.16.1.1.7.1

 

pirms 14 stundām , AVilks teica:

Jo mana pieredze rāda, ka jo lielāka slodze jo SINR iet uz leju

Kā tieši lietotājs var nomērīt bāzes stacijas noslodzi? Tam ir kāds nodefinēts parametrs? Un vēl - kā tas SINR tiek mērīts - caur web interfeisu pāris reizes paskatoties to vērtību? Ja tā, tad to var tikpat labi arī nedarīt, jo no dažiem izlases veida mērījumiem izspriest neko nevar.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 2 stundām , laikamTak teica:

nu man i šitā. i čo?

Reti nesaprotams grafiks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , CosmosDC teica:

Kā tieši lietotājs var nomērīt bāzes stacijas noslodzi? Tam ir kāds nodefinēts parametrs?

 

Datus par bāzes stacijas noslodzi publiski nedabūsi (vismaz neesmu dzirdējis, ka būtu pieejama šāda veida informācija).

Bet ļoti elementāri, skatoties pēc ātruma (rīts, dienas vidus, vakars un nakts), protams tas nav sertificētas iekārtas mērījums vai atskaite par bāzes stacijas stavokli no uzturētāja puses, bet hey, šī nav diskusija operatora iekšējā Whatsapp grupā, mums ļoti daudz parametru ir nepieejami, līdz ar to viss tiek runāts tādā end user līmenī, cik nu kuram ir tā iespēja ko pārbaudīt. Tādēļ ir forši, ka piemēram @Racer ieliek reālus testus ar reāliem rīkiem, kas nav visiem pieejami.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 16 minūtēm , AVilks teica:

Tādēļ ir forši, ka piemēram @Racer ieliek reālus testus ar reāliem rīkiem, kas nav visiem pieejami.

??? @Racer un @Māšuks ielika rūtera reportētos signāla stiprumus. Šie mērījumi ir visiem pieejami! 

Link to comment
Share on other sites

Nu paklau, ja man būtu vajadzība pēc antenas un mani neapmierina operatora dotā, tad ir labi, ka varu paskatīties un palasīt par dažādu antenu iespējām un niansēm, nevis pirkt visas pēc kārtas un testēt. Piemēram viens te fano par Mikrotik, bet cik ir daudzi kas piemēram laukos ko tādu ir spējīgi uzstādīt un nokonfigurēt vai pieslēgt kādu metāla antenu pie rūtera (plug and Play)? Un cik zinu, ne vienmēr operators dod bez maksas antenu, ja man jāpērk, tad gribu pēc iespējas labāko risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 29 minūtēm , AVilks teica:

šī nav diskusija operatora iekšējā Whatsapp grupā, mums ļoti daudz parametru ir nepieejami, līdz ar to viss tiek runāts tādā end user līmenī

Nu tieši tā, tāpēc jau jautāju, kā tiek nomērīta bāzes stacijas noslodze. Skaidrs, ar speedtest palīdzību (šis gan nedarbosies vietās, par kurām nav iepriekšēji dati). Bet kā tiek nomērīts SINR tajā brīdī, apskatot kaut kādu konkrētu vērtību vai no salogotiem grafikiem izvilkta vidējā vērtība? Mana pieredze liecina to, ka ļoti retos gadījumos ir tā, ka SINR vērtība ir daudz maz stabila, tāpēc no dažām izlases vērtībām kaut ko pateikt nav iespējams (iespējams, tas saistīts ar to, ka 3GPP nedefinē SINR un katrs ražotājs to "mēra" ar savu algoritmu, iespējams, vērtība tiek pastarpināti izvilkta no kaut kādiem citiem parametriem, nevis mēra to tiešā veidā). 

Šovakar ielogošu SINR/RSRP/RSRQ vietā, kur tiešām 99% zinu, ka vakaros viss ir slikti, bet līdz kādiem plkst. 17:00 līdz 10/10 Mbps turas stabili, cik nu var runāt par stabilitāti mobilo operatoru tīklos. Tā kā vieta ir Rīga, tad ar interferenci te vienmēr būtu jābūt slikti, neatkarīgi no laika.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , CosmosDC teica:

Reti nesaprotams grafiks.

nu kāc i, tāc i. caur mikrotik mobilo aplikāciju savam sxt lte uz b7 tādu var novērot.


pirms 2 stundām , AVilks teica:

Kas i, slabo arī ātruma parametrus ielikt? 😄

nu bij tobrīd ap 60 uz leju un ap 20 uz augšu

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tam ir nevis dizainiski, bet tehniski iemesli? Antenas, piemēram?

 

Nav gluži LTE18, bet pieņemu, ka iekšas varētu būt līdzīgas:

https://asp24.ru/images/thumbnails/1260/900/detailed/21/mikrotik-rbd53g-5hacd2hn_18002.jpg

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Archer ir neveiksmīgs piemērs, viņam antenas ir ārējās un var tikt nolocītas kā nu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nē, runa kā reiz ir par antenām.

Pirms 12 minūtēm , binary teica:

Varbūt tam ir nevis dizainiski, bet tehniski iemesli? Antenas, piemēram?

 


Mani, starp citu, kaitina, ka tos vertikālos Huawei nevar civilizēti piestiprināt pie sienas vai kādas citas vertikālas virsmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Nu bet es tad par ko?

Nu sākotnēji tu rakstīji par to, ka vertikāli vispār viņus nebūtu jāliek. Pēc tam tik pamainīji savus komentārus.

Par to manējo Huawei - ja varētu likt pie sienas, tad nāktos to darīt, jo tur, kur es viņu esmu nolicis, es viņu horizontāli pat gribēdams nevarētu stabili nolikt. Vertikāls ir OK, ja vien vadi nav vērsti uz leju. Katram savs.

Tam pašam mikrotik tak netrūkst "horizontālo" ("universāli novietojamo") modeļu (nezinu gan, vai LTE) - ņem un lieto.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Tam pašam mikrotik tak netrūkst "horizontālo" ("universāli novietojamo") modeļu (nezinu gan, vai LTE) - ņem un lieto.

Ir, ir - http://router.lv/product/551/lv/wAP ac LTE6/

Un arī ārā pie sienas var likt!

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:

bij tobrīd ap 60 uz leju un ap 20 uz augšu

 

Buržujs, mļe!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 55 minūtēm , binary teica:

Teorētiski sasniedzamais ātrums

Uzsvars uz "teorētiski''. Tāpat vairāk no tā torņa nepaņemsi, kā tas spēj dot!

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

SINR/RSRQ/RSRP mērījumi

 

Izmantotā iekārta: Teltonika RUT 955 (LTE category – Cat 4)
Band: 3 (1800 MHz), BW – 20 MHz
Tīkls: Tele2 LV
Mērījumu veikšanas vieta: Dzīvoklis daudzdzīvokļu mājā Rīgā, Āgenskalnā

 

*Speedtest rezultāts ir vidējais no 3 mērījumiem

 

Secinājumi: rezultāti iegūti tuvu tam, kas bija arī gaidīts. SINR un RSRQ dienas laikā turās vienā līmenī, neatkarīgi vai tā ir pēcpusdiena, kad datu pārraides ātrums ir labs, vai vakars, kad ātrums ir nekāds, savukārt naktī pēc +/- plkst. 02:00/03:00 tas aiziet debesīs. Šeit gan man, diemžēl, nebija iespēja ielogot 24h periodā, bet pēc iepriekšējiem mērījumiem varu teikt, ka ap plkst. 09:00 SINR/RSRQ atgriežas “dienas” režīmā un tā uz riņķi.

 

 


 

 

 

Speedtest.PNG

RSRP-2.png

RSRQ-2.png

SINR-2.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Interesantas man likās tas RSRP svārstības, liekās, ka brīžiem tā amplitūda tāda diezgan spēcīga.

RSRQ smuki parāda kad ir lielāks pieprasījums uz bāzes staciju (lielāka negatīvā vērtība dBm).

SINR, būs man ar jāpēta, likās, ka vajadzēja kristies uz vakaru, bet te smuki redzams, kā nekā.

 

Interesanti.

Ir iespēja uzzināt ar ko var šādu monitoringu veikt?

Labprāt laukos šo patestētu.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 12 minūtēm , AVilks teica:

Interesantas man likās tas RSRP svārstības, liekās, ka brīžiem tā amplitūda tāda diezgan spēcīga.

Tas RUT955 jau nav arī nekāds high-end dzelzis, tāpēc ticība ir tikai vidējām vērtībām, tāpat kā MikroTik gadījumā.

Pirms 16 minūtēm , AVilks teica:

RSRQ smuki parāda kad ir lielāks pieprasījums uz bāzes staciju

Nu tā, divdomīgi, es neko tādu neredzu. Tas, ko es redzu - jo labāki RF apstākļi (SINR), jo lielāks RSRQ jeb lietotājam pienākas vairāk PRB. Te būtu jautājums kādam, kas nodarbojas ar LTE-drive testiem - vai obligāti UE jābūt noslogotam, lai tiktu parādīta korekta RSRQ vērtība.

Tātad:  a) pa dienu datu ātrumu ietekmē ne pārāk labie RF apstākļi; b) vakarā viss kopā - ne pārāk labie RF apstākļi bonusā ar to, ka lietotāji downlink pusē nosēdina tīklu; c) naktī viss ir skaisti, tikai kam gan to vajag. Tas, kas man patiešām interesē, kāpēc naktī SINR tā pieaug (cik esmu mērījis - Rīgā tā ir kā aksioma), tiešām tas būtu saistāms ar kaut kādām jaudu samazināšanām no operatoru puses...?

Pirms 35 minūtēm , AVilks teica:

Labprāt laukos šo patestētu.

Man laukos ir tā, ka pat pa dienu ir +/- 15-20 dB SINR, cilvēku maz ciematā, attiecīgi mazāk par 15 Mbps pat ar Cat 4 iekārtu uz Band 20 neesmu redzējis. Neesmu naktīs skatījies, jo SINR vērtība jau tā ir tuvu teorētiskajai vērtībai, bet būs man arī jāpaskatās, varbūt tomēr kas interesants izlien.

Pirms 38 minūtēm , AVilks teica:

Ir iespēja uzzināt ar ko var šādu monitoringu veikt?

Zabbix. Ja iekārta atbalsta SNMP un MIBā ir LTE parametri (MikroTikam ir), tad nav problēmu. Priekš vienkārša monitoringa var uzlikt VM Zabbix Appliance. Bet tas kā kuram, citam varbūt ērtāks ir Cacti, citam vēl kas cits.

Konkrēti OID priekš MikroTik LTE iekārtām:

SINR    .1.3.6.1.4.1.14988.1.1.16.1.1.7.1
RSRP    .1.3.6.1.4.1.14988.1.1.16.1.1.4.1
RSRQ    .1.3.6.1.4.1.14988.1.1.16.1.1.3.1
RSSI    .1.3.6.1.4.1.14988.1.1.16.1.1.2.1 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2020.08.5. , 11:57, CosmosDC teica:

3GPP nedefinē SINR un katrs ražotājs to "mēra" ar savu algoritmu

Jā, es šo godīgi sakot uzzināju/izlasīju tikai pēc sevis ieliktajiem testiem, tas īsti nav parametrs kam pievērst uzmanību, tad jau drīzāk jāskatās uz RSRQ, iespējams.

 

pirms 13 stundām , CosmosDC teica:

Tas, kas man patiešām interesē, kāpēc naktī SINR tā pieaug (cik esmu mērījis - Rīgā tā ir kā aksioma), tiešām tas būtu saistāms ar kaut kādām jaudu samazināšanām no operatoru puses...?

Bet tad jau līmenim ar būtu jānokrīt, ja jaudu samazinātu.

 

Lab es te laukos atvaļinājumā un tā virspusēji pārlasīju, jāiedziļinās kaut kad.

Link to comment
Share on other sites

vakar vakarā pēc @CosmosDC ieteikuma saliku savam Mikrotik logot, lūdzu pirmie rezultāti - SINR, RSRQ, RSRP:

image.thumb.png.66e6e6582171ebb97439c3db98eea70e.png

image.thumb.png.b6f4298ec842d1d65df5dfec100c4790.png

image.thumb.png.ff7e662ad27ef196de9bdb289fe80190.png

 

 

 

 

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

Jautājums : paneļantena vai LDPA . Konkrēti izvēle starp šo paneli ar šo LMR_400 kabeli un P-56 MIMO . Interesē b3 un b20 . Ja paneļa ražotājs daudz nefleitē , tad ar kabeli b3 jābūt ~13 dBi, b20 ~9.5dBi . P-56 ar 10m kabeli (kāds nāk komplektā) attiecīgi 5.2 un 5.5dBi. It kā izvēle uz papīra vienkārša. Kāda pieredze ar tām paneļantenām un varbūt ar to konkrēto modeli?

p.s. Rūteri kastē un mastā nav variants. Pavisam nav. Ne šoreiz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
Pirms 28 minūtēm , Jainit teica:

paneļantena

Man ir kīnas paneļantena. Neatceros kādi bija signāla stiprumi, bet ātrums bija jūtam mazāks, ka ar rūteri tajā pašā vietā. 

Link to comment
Share on other sites

Eksperimentēju ar LMT Huawei B715 un divām dažādām antenām:

1. Mikrotik un 1m kabeli

mant-lte-5o.jpg.a7dde5983b2bbbbff776b9c923d52ce1.jpg

+/- tas pats kas ar iebūvēto antenu. DL varbūt nedaudz labāks UL nedaudz sliktāks.

2. Poļu un 10m kabelis

1683275782_product-view-1st3g4g-lte-12dbi-outdoor-dome-antenna-900-2600.jpg.b920a433ad62a693e21572f05c6179b1.jpg

DL 1=1 kā ar iebūvēto, UL nokritās būtiski 

 Abi eksperimenti B3 diapazonā. Līdz tuvākam tornim 4 km (tiešā redzamība), bet pēc cellmapper neesmu bāzes stacijas starā.

Beigās ss'ā paņemu Mikrotik SXT LTE6 kit, salīdzinot ar Huawei B715 signāla parametri palika pamatā tādi paši, toties Mikrotik ir daudz citas noderīgas lietas :).

Neņemšos apgalvot. ka antenām vispān nav nekādas jēgas, bet manā gadījumā omnidirectional antenas nedarbojas domāju, ka problēma ir manā Tx pusē, signāls zūd kabelī, iebūvētās antenas gadījumā šādi zudumi vnl ir mazāki.

Ar Mikrotik SXT LTE6 pēc speedtest DL 1-70 Mbps UL 6-15 Mbps

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 9 stundām , RS900 teica:

DL 1=1 kā ar iebūvēto, UL nokritās būtiski 

 

Tieši tāpat kā man!

Link to comment
Share on other sites

Māšuks

Pie pareizā SMA porta pieslēdzi? 1. Pa kreisi no aizmugures jāpieslēdz. Ja slēdz pie 2. Pa labi no aizmugures tad UP krītas dramatiski 😔 


pirms 10 stundām , RS900 teica:

Eksperimentēju ar LMT Huawei B715 un divām dažādām antenām:

1. Mikrotik un 1m kabeli

mant-lte-5o.jpg.a7dde5983b2bbbbff776b9c923d52ce1.jpg

+/- tas pats kas ar iebūvēto antenu. DL varbūt nedaudz labāks UL nedaudz sliktāks.

2. Poļu un 10m kabelis

1683275782_product-view-1st3g4g-lte-12dbi-outdoor-dome-antenna-900-2600.jpg.b920a433ad62a693e21572f05c6179b1.jpg

DL 1=1 kā ar iebūvēto, UL nokritās būtiski 

 Abi eksperimenti B3 diapazonā. Līdz tuvākam tornim 4 km (tiešā redzamība), bet pēc cellmapper neesmu bāzes stacijas starā.

Beigās ss'ā paņemu Mikrotik SXT LTE6 kit, salīdzinot ar Huawei B715 signāla parametri palika pamatā tādi paši, toties Mikrotik ir daudz citas noderīgas lietas :).

Neņemšos apgalvot. ka antenām vispān nav nekādas jēgas, bet manā gadījumā omnidirectional antenas nedarbojas domāju, ka problēma ir manā Tx pusē, signāls zūd kabelī, iebūvētās antenas gadījumā šādi zudumi vnl ir mazāki.

Ar Mikrotik SXT LTE6 pēc speedtest DL 1-70 Mbps UL 6-15 Mbps

 

Nez kapēc man vienmēr redzot šos paneļus plastmasas kastēs ir riebums. Nopietni es viņas neuztveru vai nu YAGI vai LOG.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
2020.08.7. , 00:08, Racer teica:

Bet tad jau līmenim ar būtu jānokrīt, ja jaudu samazinātu.

Tieši tā, tāpēc tāda neliela nesaprašana ir par to, kas to izraisa.

No šodienas uzlikšu uz 24h pamonitorēt situāciju laukos, kur ir tikai viens tornis tuvāko 10 km rādiusā.

pirms 22 stundām , Jainit teica:

Konkrēti izvēle starp šo paneli ar šo LMR_400 kabeli

Ja izvēle nosliecās par labu šim, būtu ļoti labi, ja ieliktu savus secinājumus par galarezultātu.

2020.08.7. , 08:49, uldise teica:

lūdzu pirmie rezultāti

Es vairs precīzi neatceros kontekstu, bet, manuprāt, bija jautājums par to, ka svārstās SINR vērtība. Pilnīgi normāla situācija. Tas ir lauku reģionā vai pilsētā?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Māšuks teica:

Pie pareizā SMA porta pieslēdzi? 1. Pa kreisi no aizmugures jāpieslēdz. Ja slēdz pie 2. Pa labi no aizmugures tad UP krītas dramatiski 😔.

 

Paldies par jautājumu :)Pie MAIN un DIV ligzdām. 

Link to comment
Share on other sites

Es tā mazliet aizdomājos, ka būtu jāsaprot praksē pie kādiem radiotehniskajiem parametriem (līmeņiem, kvlaitātēs, signāla/trokšņa attiecības utt.) pamainās datu pārraides algoritms/modulācija un attiecīgi ātrums. Iespējams, ka daudzos gadījumos vispār nav jēga kaut ko darīt ar antenām un rūteru cilāšanām, jo parametru svārstības iekļaujas diapazonā, kurš nodrošina praktiski max iespējamo ko tīkls/bāzes stacija var dot un kritumi ir vnk bāzes stacijas kapacitātes trūkums. Man mazliet pietrūkst teorētisko zināšanu (neesmu tik dziļi līdis) un praktiskās pieredzes, bet mēģināšu kaut kad pamocīt cilvēkus kas ar to darbojas.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 24 minūtēm , Racer teica:

pamainās datu pārraides algoritms/modulācija un attiecīgi ātrums.

Mana izpratne par šo (ziņkārības pēc lasot rakstus/publikācijas) ir šāda - UE jeb lietotāja pusē notiek SINR-to-CQI (channel quality index) mapping. CQI tiek reportēts uz eNB jeb bāzes staciju, kur, savukārt, ir mappings uz MCS (modulation and coding scheme), līdzīgi kā 802.11 gadījumā. Attiecīgi adaptīvi tiek noteikts, cik resursu (PRB) piešķirt katram lietotājam un kādu modulāciju izmantot.

Taču interesantums sākas tad, ja eNB ir noslogota, jo tad schedular metodi definē katrs pats iekārtu ražotājs un gala lietotāja pieredze pie vienādiem apstākļiem var atšķirties, ja tiek izmantotas Nokia vai Huawei iekārtas.

Ja sanāk, pārjautā par šo kādam, kas ikdienā apkalpo šo tehnoloģiju.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , CosmosDC teica:

Tas ir lauku reģionā vai pilsētā?

jau rakstiju, ka esmu Burtniekos - tātad lauki gan jau - līdz tornim apmēram 4 km.

tā kā man ir abu operatoru antenas, uzliku logot arī otram, pēc laika ielikšu rezultātus.

 

pirms 8 stundām , Racer teica:

Es tā mazliet aizdomājos, ka būtu jāsaprot praksē pie kādiem radiotehniskajiem parametriem (līmeņiem, kvlaitātēs, signāla/trokšņa attiecības utt.) pamainās datu pārraides algoritms/modulācija un attiecīgi ātrums.

Mikrotik SXT LTE v2 ir arī tāds rādītājs kā CQI - skalā no 0-15, kas praktiski pasaka kāda modulācija lietota. es varētu ielogot arī to, nezinu tik snmp key.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Padomāju un izdomāju ka es principā esmu ar mieru patestēt ātrumu ar labu antenu vs rūteris mastā. Nu manā gadījumā nevis mastā, bet mājas bēniņos. Jumts - modernais šīferis, vismaz teorētiski nerada šķēršļus radio viļņiem. 

Bēda tikai tāda, ka nav man labas antenas. Ar to ķīniešu kaku, kas man ir ātrumi paliek mazāki. Ja kāds būtu ar mieru aizdot man labu antenu, es iešedulētu  SPEEDTEST® CLI un savāktu ātrumus pāris diennakšu griezumā ar antenu un bez. Domāju ka tas ieviestu kādu skaidrību. 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

A pats nopirkt nevari? Dārgas? Moš uzlabosi parametrus, tad ir vērts ieguldīties.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

1. Nezinu kādu pirkt.

2. Neesmu pārliecināts, ka ātrumi uzlabosies. 

 

Bet ja ātrumi uzlabosies, 100% ka nopirkšu. 

 

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 16 stundām , uldise teica:

es varētu ielogot arī to, nezinu tik snmp key.

MikroTik MIBā nav OID priekš CQI parametra. Gan jau ar scripta palīdzību varētu ielogot šo parametru, bet tad tas jājautā kādam, kas raksta scriptus MikroTikā, nav galīgi mans interešu objekts.

Link to comment
Share on other sites

Izteikšu tikai pieņēmumu, ka tīri teorētiski UL un DL var nenotikt caur vienu un to pašu bāzes staciju (līdzīgi, kā asinhronā sat interneta gadījumā). Rūterī mēs redzam operatora bāzes stacijas parametrus pie sevis, kā bāzes stacijas redz mūs, jautājums. Ja tā, piem. virziendarbīgai antenai kādos gadījumos var nebūt liela jēga ja tas nav zināms un nokonfigurēts operatora pusē.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

MR_Sample
On 8/8/2020 at 8:53 PM, uldise said:

jau rakstiju, ka esmu Burtniekos - tātad lauki gan jau - līdz tornim apmēram 4 km.

tā kā man ir abu operatoru antenas, uzliku logot arī otram, pēc laika ielikšu rezultātus.

 

Mikrotik SXT LTE v2 ir arī tāds rādītājs kā CQI - skalā no 0-15, kas praktiski pasaka kāda modulācija lietota. es varētu ielogot arī to, nezinu tik snmp key.

Heya Esmu no Valmieras nesen sāku ņemties ar šitam MikroTik antenam es uzstādījis kādas 3 gabalas plus piecstāvenei uz jumta ir 3 metrīgs masts ar  mikrotik lhg lte6 jāpaprovē patestēt pa pilsētas torņiem tad jaiemet rezūltāti

LMT ara TESTS.JPG

20200630_161649.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...